РЕЖИМ ТИМЧАСОВОГО В’ЇЗДУ

Громадяни України мають право в'їзду на територію Іспанії за наявності повної вакцинації або невідкладної причини для подорожі.

Перед поїздкою до Іспанії (включаючи дітей будь-якого віку, транзитних мандрівників та мешканців Іспанії, які повертаються додому) необхідно зареєструватися на сайті www.spth.gob.es. Після заповнення форми ви отримаєте QR-код, який вам потрібно буде пред’явити як під час посадки, так і після прибуття в Іспанію на санітарному контролі. На даний момент пред’явлення будь-якої форми не є обов’язковим, якщо подорож до Іспанії здійснюється наземним транспортом.

Для вакцинованих громадян дійсними вважатимуться щеплення визнаними ВООЗ вакцинами:

  • AstraZeneca (Vaxzevria),
  • Janssen,
  • Moderna (Spikevax),
  • Pfizer-BioNTech (Comirnaty),
  • Covishield (Serum Institute of India),
  • Sinopharm,
  • Sinovac.

З моменту введення останньої дози вакцини має пройти щонайменше 14 днів (день вакцинації вважається нульовим). Таким громадянам не потрібні додаткові тести та проходження карантину. З повністю вакцинованими батьками можуть без тестів в'їжджати діти до 12 років.

Іспанія приймає сертифікати вакцинації у додатку Дія або паперові сертифікати з порталу Дія з QR-кодом.

Для усіх пасажирів (у тому числі для дітей будь-якого віку), які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом, у тому числі з метою транзиту до інших країн, має бути завчасно заповнений формуляр санітарного контролю (на порталі МОЗ Іспанії https://www.spth.gob.es/) та отриманий QR код для надання на вимогу представників компанії перевізника перед посадкою, а також служб санітарного контролю в пункті пропуску в порту або аеропорту по прибуттю до Іспанії.

Усі пасажири, які мають на меті в’їхати до Іспанії, підлягають проходженню санітарного контролю у першому пункті в’їзду, який передбачає щонайменше перевірку документів, візуальне обстеження та замір температури безконтактним способом.

Для безвізового в'їзду до Іспанії потрібен діючий біометричний закордонний паспорт та оформити поліс медичного страхування на весь термін перебування в країні.

Перелік країн або зон ризику, а також критерії включення до нього переглядаються кожні сім днів та публікуються на вебсайті МОЗ Іспанії - https://www.mscbs.gob.es/, а також на порталі Spain Travel Health - https://www.spth.gob.es/.

Тип документа
Относится к стране