Умови в'їзду коротко: Потрібна вакцинація або тест; Страховий поліс обов'язковий; Декларація здоров'я

Тимчасовий в'їзд

1. Вакциновані:

Єгипет дозволив в'їзд вакцинованим туристам без ПЛР-тесту через 14 днів після отримання другої дози двокомпонентної вакцини (Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, Sinovac, «Супутник V»), або через 14 днів після отримання першої дози однокомпонентної вакцини Johnson & Johnson.

Сертифікат має містити QR-код та не має містити жодних виправлень, підтирань чи правок. Українці можуть згенерувати та роздрукувати сертифікат вакцинації з QR-кодом з порталу Дія. Електронні версії сертифікатів наразі єгипетською стороною не визнаються.

1.1. Невакциновані:

! Всі невакциновані туристи, що прибувають в Єгипет, повинні мати на своїх ПЛР-тестах печатку лабораторії, підпис лікаря та/або QR-код, без яких результати ПЛР-тестів не будуть вважатися дійсними. Наявність роздрукованого документа обов'язкова!

Вимоги до довідки згідно циркуляру Міністерства охорони здоров'я та народонаселення Єгипту:

Всі без виключення громадяни віком від 6 років, які перетинатимуть єгипетський державний кордон, зобов’язані мати при собі сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття:

– Сертифікат має обов’язково містити точну дату та час здачі тесту особою;
– Сертифікат має бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою у державі походження документу, та має містити печатку лабораторії, підпис лікаря та QR-код, що містить посилання на результат тесту на офіційному веб-сайті лабораторії;
– Сертифікат не має містити жодних виправлень, підтирань чи правок;
– Сертифікат має містити інформацію про проведений вид тесту;
– У сертифікаті має бути обов’язково зазначено, що особі було проведено тестування типу RT-PCR.
– Сертифікат має бути виданий англійською мовою.
– Сертифікат має містити інформацію про особу, якій належить тест.
– Не приймаються сертифікати, заповнені від руки.

В разі виникнення сумнівів щодо достовірності тесту, єгипетська сторона залишає за собою право на проведення повторного тесту по прильоту.

2. Declaration Form (Для всіх)

Заповнена та роздрукована «Форма декларації про стан здоров'я» повинна бути пред'явлена до посадки і після прибуття.

Спеціальна декларація Declaration Form (шаблон для друкувручну заповнюється (зразок заповнення додається) в аеропорту вильоту перед отриманням посадкового талона або попередньо до прибуття в аеропорт. Бланк передається в Карантинну службу по прильоту в аеропорт призначення. Туристи зобов'язані мати діючу медичну страховку, яка покриває дати перебування в країні.

Дана форма заповнюється і роздруковується туристом / агентом самостійно. 

3. Страховка (для всіх)

Всі мандрівники повинні також оформити поліс медичного страхування на весь термін перебування в країні, який включає повне покриття медичних витрат та проживання в зв'язку з COVID-19 у разі будь-яких карантинних вимог. Детальна інформація про страховий поліс має бути завантажена при заповненні форми декларації про стан здоров'я.

Громадянам, які прибуватимуть до аеропортів курортних міст Хургада, Шарм ель-Шейх, Марса-Алам та Таба та не матимуть при собі згаданого сертифікату з негативним результатом ПЛР-тесту, буде дозволено провести ПЛР-тест безпосередньо після прибуття в ці чотири аеропорти. Вартість ПЛР-тесту складатиме 30 дол.США.

Однак ми рекомендуємо мати готовий роздрукований результат тестування.

Особливості по країні

Маски необхідні в закритих приміщеннях і в громадському транспорті.

Нові правила отримання туристичної візи до Єгипту

Для отримання туристичної візи необхідно подати заяву на офіційному порталі МВС республіки - https://www.visa2egypt.gov.eg/ - і сплатити консульський збір $25 — для одноразового відвідування країни (30 днів) і $60 для багаторазового в'їзду. Термін виготовлення документа — 24 години.

 

Тип документа
Относится к стране