Категория
Рассказы о путешествиях

Весна - однозначно прекрасна пора року, період, коли віриш, що жага до життя завжди перемагає. А ще весна - ідеальний час для подорожей Європою. Ірландія запрошує мандрівників відсвяткувати День святого Патрика, а Нідерланди - помилуватися мільйонами тюльпанів у Кекенгофі.

Нідерланди, Ірландія та Австрія. Європейські локації, що подарують справжнє відчуття весни
Нідерланди, Ірландія та Австрія. Європейські локації, що подарують справжнє відчуття весни
Нідерланди, Ірландія та Австрія. Європейські локації, що подарують справжнє відчуття весни
Нідерланди, Ірландія та Австрія. Європейські локації, що подарують справжнє відчуття весни

День Св.Патрика. Ірландія.

Одне з найулюбленіших свят ірландців щороку відзначають 17 березня. Вважають, що саме цього дня відійшов у вічність святий Патрик - легендарний борець за незалежність Ірландії. Для ірландців 17 березня навіть пом'якшуються правила Великого посту. Бо свято створене, щоб насолоджуватися гулянням. Кафе та ресторани в цей день готують улюблені м'ясні страви, а ірландське пиво, ель та віскі ллються рікою.

Головною локацією для святкувань стають вулиці міст. Люди виходять з домівок, щоб співати, танцювати, влаштовувати урочисту ходу, жартують та славлять святого Патрика. Святкові ярмарки починають роботу, а на імпровізованих сценах проводять різноманітні конкурси.

Святкова хода - особлива частина святкування.
Головним символом свята є зелений колір, тому Ірландія - смарагдовий острів - стає максимально розфарбованою у всі його відтінки. Кожен ірландець або мандрівник у День святого Патрика намагається одягнути зелене вбрання або хоча б підібрати тематичний аксесуар. Зокрема, дуже популярними є речі з конюшиною. Ірландці вірять, що саме цю рослину святий Патрик обрав як символ віри.

Ірландці змагаються – у кого кращий тематичний костюм.
Вулиці міст та сіл прикрашають фігурками лепреконів. За легендою, саме ці казкові ельфи, вбрані у все зелене, охороняють глечики з золотом. Якщо зустріти лепрекона у День святого Патрика, щастя буде увесь рік.

Шалений та квітучий Кекенгоф - Нідерланди.
Кекенгоф - королівський парк тюльпанів у Нідерландах. Потрапити сюди у 2024 році можна від 21 березня до 12 травня. До речі, Кекенгофу цьогоріч виповнюється 75 років! 

Для жителів Нідерландів тюльпан - дорожчий за золото. Коли прекрасна квітка вперше потрапила на територію країни, там розпочалася справжня тюльпаноманія. У коштовні цибулини інвестували найбагатші люди епохи, а королі обирали цю квітку як подарунок для своїх коханих. Минули століття, а любов до тюльпанів залишилася.

Щороку мільйони туристів з різних куточків світу їдуть зустріти весну саме у Кекенгоф. Тут на 32 гектарах території квітнуть висаджені приблизно 5 мільйонів тюльпанів різних сортів та кольорів. Також у Кекенгофі квітнуть троянди, гіацинти, орхідеї, крокуси, гортензії. З них найкращі флористи країни створюють різноманітні композиції та інсталяції.

Пересуватися парком можна лише пішки. Однак туристи зауважують, що у цьому квітково-магічному місці взагалі не відчувається втома. Кекенгоф має безліч озер, ставків, водоспадів.

Відкриття парку Кекенгоф - подія для Нідерландів. Часто помилуватися тюльпанами приходять члени королівської сім'ї.

Фестиваль нарцисів в Австрії. 
Австрійці настільки люблять нарциси, що організовують на їхню честь фестиваль Narzissenfest. У 2024 році він триватиме від 30 травня до 2 червня. Навесні всі дороги мандрівників ведуть у Зальцкаммергут – озерний край в обіймах квітучих Альп. Саме там у містечку Ауссерланд щорічно відбувається фестиваль нарцисів. Відвідати його - ніби потрапити в улюблену казку. Коли гамір життя нарешті змовкає, а навколо - лише спокій та краса альпійської весни.
Підготовка до фестивалю починається завчасно. Місцеві жителі дістають з бабусиних та дідусевих скринь старовинні костюми й готують улюблені страви. Особливий аксесуар свята - віночок з нарцисів. Місцеві модниці та мандрівниці експериментують з різними деталями й створюють справжні витвори квіткового мистецтва.

Щоб вразити мандрівників, з нарцисів створюють різноманітні скульптури. Їх возять вулицями на возах та садовлять на човни. Так в Ауссерланді можна побачити нарцисових овечок, кіз, ведмедиків, песиків та інших звірят.

Запрошуємо вас цієї весною у подорожі з Феєрією. Ви отримаєте максимум задоволення. 

Добавить комментарий

comment