Зимняя Румыния + Бухарест. Экскурсионно-горнолыжный тур
Чернівці - Сучава - Пояна-Брашов (замки Пелеш, Кантакузіно - Брашов, замок Бран - Бухарест - Трансфегераське шоссе, Сібіу) - Біказ - Ватра-Дорней - Трансрарау - Чернівці
Запрошуємо вас на відпочинок до загадкової Румунії!
Зимова Румунія - це ідеальне поєднання культурних відкриттів та активного відпочинку. Міста країни зачаруют своєю історією, а гірськолижні курорти подарують незабутні моменти на схилах Карпат. Ця подорож стане чудовою зимовою пригодою для всієї родини або компанії друзів.
На вас чекає відпочинок на найбільшому і найвідомішому курорті Румунії - Пояна-Брашов, який підходить як для початківців, так і для досвідчених лижників. Також ви побачите замок Дракули Бран, Брашов - "румунський Зальцбург", поринете в атмосферу серіалу «Венздей» під час відвідування замку Кантакузіно. У вас буде можливість завітати у дивовижний готель із льоду, розташований на висоті 2034 метри над рівнем моря. Побуваєте в Сібіу, культурній столиці Європи, центрі трансільванських саксонців, відвідаєте столицю Румунії - Бухарест, з його звабливими вуличками, грандіозним парламентом і старовинними церквами.
08:30 Прибуття в Чернівці. Зустріч із гідом на пероні вокзалу.
Квитки на потяг Київ - Чернівці - Київ можна придбати у нас
09:00 Сніданок у затишному ресторані в Чернівцях (входить у вартість туру). Посадка в автобус, виїзд на кордон. Проходження українсько-румунського кордону.
Зупинка в Сучаві.
Сучава - колишня столиця Молдавського князівства, а сьогодні - головне і найбільше місто Південної Буковини. Огляд Тронної фортеці - головна пам'ятка Сучави. Вона вперше постала у 1374 році за часів Молдавського господаря Петра Мушата І. Саме у цей час Сучава стала столицею Молдавського князівства, а новозбудована фортеця стала тронним замком господарів Молдови.
Обід по маршруту.
Прибуття в місто Пояна-Брашов. Поселення в готель. Відпочинок. Ночівля.
Сніданок. Вільний день для катання на гірських лижах / сноубордах.
Карта трас курорту ТУТ.
Пояна-Брашов – один із найпопулярніших і найпривабливіших гірськолижних курортів Румунії. Він розташований у самому серці Румунії за 189 км від Бухареста і за 13 км від Брашова. Гірськолижний курорт Пояна-Брашов оснащений новітніми підйомниками, сніговими гарматами, освітленням, також тут міститься величезна кількість готелів, вілл, пансіонів і ресторанів на будь-який смак.
Також пропонуємо відвідати аквапарк "Paradisul Acvatic" (вх. квиток близько 15 євро за 3 год).
До ваших послуг в аквапарку Paradisul Acvatic безліч критих та відкритих басейнів з підігрівом і без нього, з трамплінами від 1 до 5 метрів, джакузі та гідромасаж, водні гірки. Також до послуг відпочивальників - фінська сауна, біосауна та хамам (волога сауна). Крім цього, в аквапарку регулярно проводяться заняття з аквааеробіки на безкоштовній основі.
Для бажаючих факультативна екскурсія «Королівські замки Румунії» (вартість за дорослого - 45 євро, діти до 12 років - 35 євро).
Відвідування замку «Кантакузіно» (вхідний квиток від 14 євро), який став невід'ємною частиною нашумілого серіалу "Венздей".
Замок Кантакузіно – палацово-замковий комплекс у місті Буштені, в Румунії. Будівля в новорумунському стилі, будівництво якого було завершено 1911 року, також на території є ресторан і парк розваг. Під час цієї екскурсії ми поринемо в атмосферу серіалу «Венздей» та побачимо оранжерею Невермора, школу Венздей та багато іншого.
Відвідування замку Пелеш (вхідний квиток 10 євро).
Пелеш – найбільш вражаючий за своєю розкішшю і красою замок Румунії й один з найкрасивіших у Європі. Колишня резиденція румунських монархів була оснащена всіма технічними новинками минулого століття: телефонним зв'язком, кінотеатром, двома ліфтами, центральним опаленням. А ще це був перший повністю електрифікований замок у Європі.
Повернення в готель. Ночівля.
Сніданок. Вільний день для катання на гірських лижах/сноубордах.
Для бажаючих факультативна екскурсія «Незвідана Трансільванія» (вартість за дорослого - 40 євро, діти до 12 років - 35 євро).
Відвідування замку Бран (від 14 євро).
Бран – найбільш туристичне місце в Румунії. Тисячі туристів прямують сюди в пошуках гострих відчуттів, адже легенди свідчать, що король вампірів, містичний граф Дракула, мешкав саме в замку Бран. Звісно, ніхто поки що не довів, що в Брані живуть вампіри, та й реальний прообраз Дракули – румунський граф Влад Цепеш – був тут лише проїздом. Проте людська фантазія набагато сильніша від історичних довідок: раз люди вирішили, що це – замок Дракули, значить, так тому і бути.
Оглядова екскурсія по місту Брашов.
Тут починається справжня Трансильванія: порослі лісом гори, похмурі готичні церкви і неприступні замки. Старий центр міста затиснутий горами у вузькій долині, у ньому збереглися всі атрибути середньовічного міста – будинки з черепичними дахами, вузькі вулички і приголомшливі краєвиди навколишніх гір.
Повернення в готель. Ночівля.
Сніданок. Вільний день для катання на гірських лижах / сноубордах.
Факультативна екскурсія "Бухарест - маленький Париж сходу" (45 євро + вх.квиток до Парламенту 10 євро, Котрочень 9 євро). Екскурсія по Бухаресту з відвідуванням палацу Парламенту та палацу Котрочень.
Бухарест - місто історії і парків. Історія тут на кожному кроці: від середньовічних руїн, старих церков і паризьких будинків до комуністичної забудови, Парламентського палацу і сучасних скляних хмарочосів.
Зверніть увагу на Curtea Domneasca - Королівський двір, який у XV столітті служив резиденцією Влада Цепеша, того самого Дракули. І обов'язково зробіть селфі з бюстом Дракули - безцінний подарунок собі на пам'ять!
Palatul Parlamentului/Casa Poporului - Парламентський палац, друга за величиною адміністративна будівля у світі (на першому Пентагон). За часів комуністичного диктатора Чаушеску для його будівництва було зруйновано старовинний район Uranus у центрі Бухареста і витрачено просто гігантські кошти. У 90-ті, після падіння режиму, румуни вирішили не руйнувати палац, а завершити те, що починав Чаушеску: добудувати монстра було дешевше.
Зараз тут засідає парламент, проводяться офіційні заходи, частину приміщень знімають компанії для своїх офісів, а також тут гуляють туристи.
Повернення в готель. Ночівля.
Сніданок. Вільний день для катання на гірських лижах/сноубордах.
Факультативна екскурсія "Сібіу + Трансфегераське шоссе" (45 євро + квиток на підйомник 20 євро).
Захоплююча подорож на фунікулері по Трансфегераському шоссе (Через пізнє танення снігу на високогірній ділянці, шосе відкрито у теплу пору року)
По дорозі до Сібіу ми відвідаємо Ace Hotel - готель з льоду, розташований на висоті 2034 метри над рівнем моря. Щороку з остиглого льоду озера Балеа, що на Трансфегерешан, будують готель із льоду (подробиці тут >>>). Дістатися до готелю можна тільки канатною дорогою. Це єдиний крижаний готель в Карпатах і на всьому сході Європи. Готель будується з крижаних цеглин, розрізаних з льоду озера Балеа. Крім готелю, в високогір'ї будується щорічно і крижана церква. У крижаній церкві можна здійснити обряд вінчання.
Озеро Балеа - льодовикове озеро, загублене в горах. Дзеркальна гладь озера янтарно-нефритового відтінку завжди спокійна, у воді відображаються розташовані навколо гори.
Переїзд до міста Сібіу, оглядова екскурсія містом. Сібіу - культурна столиця Європи, центр трансільванських саксонців і головне місто "Семи Цитаделей". Історичний центр Сібіу поділений на Верхнє і Нижнє місто. Головною святинею є собор Святої Марії.
Повернення в готель. Ночівля.
Сніданок, виселення з готелю.
Переїзд до каньйону Біказ - найдовша і найглибша ущелина у Румунії, що з'єднує Трансильванію із Буковиною, прямовисні скелі та "Пекельна брама" - найвужче місце, що ніби зчавлює з боків. Дорога буквально втиснута у вузький каньйон, дном якого протікає невелика гірська річечка, а стрімкі стіни здіймаються на сотні метрів вгору, занурюючи тіснину каньйону в постійну темряву протягом усього дня.
Екскурсія до мальовничого гірського озера - Червоного озера. Зупинка на 127-метровій дамбі "Біказ Стожару".
Обід біля озера в місцевих ресторанчиках (опл. самостійно).
Поселення в готелі в місті Ватра-Дорней. Ночівля.
Сніданок, виселення з готелю.
Переїзд мальовничою гірською дорогою - "Трансрарау" до Дівочих Скель, дорогою ми робитимемо зупинки на численних оглядових майданчиках, з яких відкриватимуться фантастичні краєвиди на гори, на багато десятків кілометрів. "Дівочі скелі" - найвища вершина досягає висоти 1651 метр. Прогулянка до найвищих скель гірського масиву Рареу - 1538 м (доступна кожному до підніжжя скель). Це місце називають "Душа Карпат".
Зупинка на оглядовому майданчику з краєвидом на Східні Карпати (гори Рареу, Джумалеу). Фотосесія серед неймовірних краєвидів. Охочим запропонують румунський глінтвейн, вино, сир.
Виїзд на румунсько-український кордон.
Трансфер до вокзалу міста Чернівці. Завершення туру.
Вартість туру на 1 особу - 585 євро.
Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері - 505 євро.
Вартість скі-пасів і прокату інвентарю:
Гірськолижний пакет на дорослого:
6 днів – 115 євро на особу.
Дитячий: 6 днів – 100 євро на особу.
Навчання: 4 години на день – 75 євро.
Екіпірування прокат (лижі з палицями + черевики): 62 євро.
Лижі бігові (прокат): 6 днів – 35 євро.
Лижні черевики (прокат): 20 євро.
Сноуборд:
Прокат 3 дня - 60 євро.
Навчання 2 години на день – 75 євро.
Вартість скі-пасу:
Дорослий: 1 день - 30 євро.
Дитячий: 1 день - 19 євро.