Категорія
Розповіді про мандри

Країна багатотисячолітньої історії, стародавніх звичаїв і дивовижної природи, Іран сьогодні притягує до себе безліч туристів з усього світу. Це величезна держава, яка в наші дні тільки починає відкривати частину своїх таємниць і скарбів для туристів.

Ми у Феєрії звикли розвіювати міфи, тому мандрівка до Ірану з нами зруйнує «завісу», котру зазвичай нав’язують засоби масової інформації. Адже Іран відкриється вам яскравими фарбами, тут ви відчуєте себе у безпеці, особливо з нашою туристичною фірмою. Ми розробили для вас унікальний маршрут найкрасивішими містами країни:

Тегеран – не просто столиця Ірану з населенням близько 14 мільйонів чоловік, а й центр культурного, політичного та економічного життя. Тут можна заблукати у залах багатющого Музею давньої історії, бути засліпленим пишністю шахської скарбниці і спробувати дотягнутися до блакитних різьблених стель Голестанского палацу.

Кашан – оазис в центральній пустелі Ірану. Міська архітектура - це перше, що привертає увагу туристів. У місті дуже багато красивих палаців. Однією з таких величних споруд є Боруджерді, збудований в п'ятдесят сьомому році дев'ятнадцятого століття. Крім історичної спадщини, особливої уваги заслуговують рожеві сади, розташовані на околиці Кашана.

Ісфахан – перська казка. Велика кількість усаджених деревами бульварів, перських садів і старовинних будівель надає місту особливу чарівність, яка вирізняє Ісфахан від інших іранських міст, а ремісники, які працюють на його вулицях, створюють справжній живий музей традиційної культури. Прогулянки історичним базаром, мальовничими мостами та центральною площею (об'єктом ЮНЕСКО), залишать яскраві спогади на все життя.

Шираз – місто поетів та вина. Тут процвітає культура і торгівля, як і в стародавні часи, коли Шовковий Шлях проходив через Шираз. Тут мешкало безліч творців, докторів, художників, поетів. Саме в Ширазі знаходяться усипальниці двох видатних поетів - Хафіза і Сааді.

Єзд – одне з найстаріших міст Ірану. Унікальний зразок глинобитної архітектури. Тільки заради цього глиняного міста варто приїхати в Іран. Побачити справжнісінькі лабіринти древніх вулиць, якими гуляєш з відчуттям, що ти серед декорацій до фільму про Стародавню Персію або про зниклу цивілізацію.

Відправляйтесь в тур до Ірану з Феєрією, відкривайте Перську казку з нами!

Відноситься до країни
Відноситься до туру

Додати новий коментар

comment