За гучними нічними розвагами і рейвом під зірками прямують в Хургаду. За нескінченною безліччю атракціонів, розвагами нон-стоп, аніматорами та веселощами у великій компанії - до Шарм-еш-Шейха. Однак якщо ви цінуєте єднання з природою, мрієте про релакс і прагнете чогось незвичайного - то вам сюди. Ласкаво просимо у дивовижний світ коралів, черепах, морських корів і дельфінів!

Марса-Алам

Марса-Алам - найпівденніший і новітній курорт Єгипту. Тут тільки море, пісок і смарагдові оазиси готельних комплексів, що потопають у квітах. Червоне море, зелені пальми, кілометри білосніжних пляжів, шикарні 4-5-зіркові резорти - і абсолютно фантастичний, багатющий підводний світ, помилуватися яким приїжджають знавці і любителі дайвінгу з усіх куточків планети.

Не буде перебільшенням сказати, що коралові рифи біля Марса-Алам - одні з найяскравіших і густозаселених на планеті. Сюди їдуть, щоб поплавати з унікальними морськими коровами, величезними черепахами, скатами з розмахом крила до 2 метрів, червонокнижними спіральними дельфінами, або просто милуватися яскравими рибками, що снують в заростях коралів - це чудовий досвід і враження на все життя!

Обов'язково рекомендуємо відвідати рифові сади Марса Імбарак з морськими черепахами, дюгонями (морська корова) і безліччю різних риб. Вирушайте на морську прогулянку на острови Кулан в південній частині національного парку Ваді Ель-Хаматов, або просто поспостерігайте за підводним життям в рифах крізь скло на борту човна з нижньої палуби на глибині близько 2-3 метрів.