Лісабон: прогулянка під теплим сонцем португальської столиці

Заручена з океаном Португалія — мальовнича країна, ніби-то створена для мандрів: більшість туристичних скарбів можна відшукати саме на атлантичному узбережжі держави. І це не лише курорти, спогади про відвідання яких залишаються з Вами на все життя, але також чудова португальська столиця Лісабон із її привабливою атмосферою, гостинними й усміхненими місцевими жителями, а також — поєднанням вишуканої архітектури й стародавньої історії із прогресивною сучасністю.

Лісабон знаходиться на березі прекрасної ріки Тежу: відправившись на набережну Белен, можна відбити й зберегти в пам'яті й фото чудові краєвиди вежі Белен — середньовічної оборонної споруди; пам'ятника першовідкривачам, присвяченого періоду географічних відкриттів; готичного монастиря Жеронімуш, визнаного завдяки монументальності й унікальності своїх архітектурних форм одним з 7 чудес Португалії!

Площі — важливі визначні пам'ятки португальської столиці, де хочеться нескінченно гуляти, вдихаючи свіже лісабонське повітря й жадібно запам'ятовуючи кожну мить своєї подорожі! Площа Торгівлі — центральна площа Лісабона: нею, минаючи або, що краще — зазираючи на численні тутешні ярмарки, кафе й ресторани, можна дістатися з набережної до центральних кварталів історичної частини міста.

Тут Ви прогуляєтесь площею Россіо, відкриєте для себе історії й загадки мавританського замку Святого Георгія й потрапите до Bairro Alto — центру нічного життя столиці, де можна проїхатись на знаменитих лісабонських жовтих трамвайчиках, насолодитися живою музикою просто на вулицях й посмакувати справжнє португальське вино.

Пізнавайте Португалію разом із Феєрією!