Porto Moniz - екскурсія західною частиною Мадейри

Захоплюючий маршрут починається зупинкою в Camara de Lobos, типовому рибальському селищі, що познайомить нас із побутом і способом життя місцевих рибалок. Неподалік знайдемо і знаменитий завод із виробництва вина мадейри Henriques & Henriques. Тут надається можливість продегустувати як молоді, так і витримані вина. Ні на що не схожий смак 10 і 15-річних вин напевно не залишить вас байдужими!

Відвідування найвищого мису Європи Cabo Girao (580 м). Перетинаємо острів через селище Ribeira Brava і переносимося на північне узбережжя острова в Sao Vicente, звідки недалеко і до Porto Moniz. Це селище знамените своїми натуральними басейнами, створеними вулканічною лавою мільйони років тому. Тут запланована зупинка на обід і купання в басейнах.

Після обіду мальовничою гірською дорогою піднімаємося на плато Paul da Serra (1500 м над рівнем моря). Не забудьте взяти фотоапарати, щоб зберегти для себе неповторні краєвиди гірських вершин серед білосніжних хмар!

Зупинка на оглядовому майданчику Encumeada дозволяє насолодитися видами південного і північного узбережжя острова одночасно. Завдяки захоплюючим пейзажам та майстерним розповідям нашого гіда екскурсія проходить легко і не втомливо.


Зверніть увагу:
- на всі екскурсії рекомендуємо підготувати зручне взуття для прогулянок по ускладненій місцевості;
- з собою мати захист від сонця, вітру, а також воду для пиття. Для водних екскурсій - речі для купання, рушники.