РЕЖИМ ТИМЧАСОВОГО В’ЇЗДУ

Громадяни України мають право в'їзду на територію Іспанії за наявності повної вакцинації або невідкладної причини для подорожі.

Перед поїздкою до Іспанії (включаючи дітей будь-якого віку, транзитних мандрівників та мешканців Іспанії, які повертаються додому) необхідно зареєструватися на сайті www.spth.gob.es. Після заповнення форми ви отримаєте QR-код, який вам потрібно буде пред’явити як під час посадки, так і після прибуття в Іспанію на санітарному контролі.

На даний момент пред’явлення будь-якої форми не є обов’язковим, якщо подорож до Іспанії здійснюється наземним транспортом.

Для вакцинованих громадян дійсними вважатимуться щеплення визнаними ВООЗ вакцинами: AstraZeneca (Vaxzevria), Janssen, Moderna (Spikevax), Pfizer-BioNTech (Comirnaty), Covishield (Serum Institute of India), Sinopharm або Sinovac. З моменту введення останньої дози вакцини має пройти щонайменше 14 днів (день вакцинації вважається нульовим). Таким громадянам не потрібні додаткові тести та проходження карантину.

З 14 лютого 2022 року пасажири від 12 до 18 років можуть в'їхати до Іспанії за наявності негативного ПЛР-тесту, зробленого протягом 72 годин до прибуття. Від дітей віком до 12 років тести не потрібні.

Іспанія приймає сертифікати вакцинації у додатку Дія або паперові сертифікати з порталу Дія з QR-кодом.

Паперове міжнародне свідоцтво про вакцинацію від лікаря не дає можливості вільного в'їзду до Іспанії.

З 01 лютого 2022 року для в’їзду до Іспанії необхідно буде пред’явити сертифікат про вакцинацію, виданий компетентними органами країни походження по спливу 14-ти днів після дати останньої дози повного курсу вакцинації, водночас строк після дати останньої дози не має перевищувати 270 днів. Після цього сертифікат має містити також інформацію про наявність «бустерної» дози.

Пасажири, які прибувають з країн високого ризику, зокрема в яких було виявлено значне погіршення епідеміологічної ситуації або в яких були виявлені штампи, що викликають особливе занепокоєння, незалежно від наявності довідки про повний курс вакцинації (після спливу 14 днів від отримання останньої дози вакцини) або довідки про одужання, мають також пред’явити при в’їзді діагностичну довідку (результати аналізу на активну інфекцію COVID-19) з негативним результатом.

Особливості по країні

Всі пасажири, які мають на меті в'їхати в Іспанію, підлягають проходженню санітарного контролю в першому пункті в'їзду, що передбачає як мінімум перевірку документів, візуальне обстеження та вимірювання температури безконтактним способом.

Тип документа
Относится к стране