3300
₴UAH
3 днів

Київ – Товсте – Джуринський водоспад – Чортків – Бучач – Рукомиш – Підзамочок – Тернопіль – Бережани – Збараж – Тернопіль – Київ

Країни:
Дати

Міста Тернопільщини старовинні і самобутні. Їхня історія сягає часів Київської Русі та Галицького королівства, вона проходить через бурхливе середньовіччя та австрійське відродження. Більше третини всіх українських замків і палаців розташовані саме в містах Тернопільщині. Тут зберіглися більше сотні дерев’яних церков різних епох, десятки унікальних кам’яних храмів і костьолів. І все це в поєднанні з неповторним колоритом Галичини та чарівною красою Поділля.

У цьому турі ми відвідаємо старовинні Бережани, вишуканий Бучач, благочесний Чортків, героїчний Збараж та файне місто Тернопіль. 

На нас чекають замки та фортеці, палаци та садиби, храми та монастирі, вражаючі краєвиди та захопливі легенди.

У вартість входить
Транспртное обслуговування по маршруту;
1 ніч у готелі "Avalon Palace" зі сніданками;
Екскурсії за програмою у супроводі феєричного гіда;
Страхування.
У вартість не входить
Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
Додаткове харчування;
22
Пожертви у храмах (за бажанням);
Особисті витрати.
Київ – Товсте – Джуринський водоспад – Чортків – Бучач – Рукомиш – Підзамочок – Тернопіль – Бережани – Збараж – Тернопіль – Київ
День 1
Київ/Ваше місто – Товсте

20:37. Виїзд вечірнім потягом з Києва або Вашого міста

День 2
Товсте – Джуринський водоспад – Чортків – Бучач – Рукомиш – Підзамочок – Тернопіль

06:43 Наш поїзд прибуває вранці і це прекрасна нагода вирушити до одного з найкрасивіших місць в Україні - до Урочища Червоне. Ми побачимо велетенський природний амфітеатр зі скелястими темно-червоними схилами на дні якого височіють дві башти колишнього Червоногородського замку. Колись довкола замку існувало ціле місто -  Червоногород. Головна сучасна окраса урочища - Джуринський водоспад - найбільший водоспад в рівнинній частині України. Водоспад має три каскади, якими спускається до Джуринського каньону. Додайте до цього, що довкола нього земля має червоний відтінок, і Ви зрозумієте, чому це місце входить в десятку найбільш мальовничих місць в Україні. Саме колір землі й каміння дали назву селищу Червоногород, яке ще кілька століть тому було розташоване неподалік. Зараз про ті часи нагадує лише башта Червоногородського замку, що належав родині Понінківських, та руїни домініканського костелу, які видно здалеку.

Далі рушаємо до старовинного та затишного містечка з поетичною назвою - Чортків.  У місті дуже багато сакральних споруд різних часів і стилів: дві старовинні церкви - справжні шедеври  дерев’яного зодчества, костел Святого Станіслава - найкрасивіша неоготична споруда України,  велетенський греко-католицький Петропавлівський собор, який в 2001 році побудували у формі … тризуба. І ще будуються нові храми! 

Є в Чорткові і замок, від стін якого відкривається чудовий краєвид на місто. 

А ще дві ратуші – стара і нова. Стару ратушу прикрашає унікальна для України дерев’яна фахверкова вежа з швейцарським годинником з чотирма циферблатами і флюгером у вигляді півника. Стара Ратуша – одна з візитівок Чорткова. 

В місті багато вуличок, забудованих кам’яницями з невеличкими баштами, шпилями, еркерами, та чудові ресторанчики, де ми з Вами і пообідаємо.

Після обіду переїзд до Бучача. Це старовинне місто розташоване на берегах річки Стрипа в оточенні мальовничих пагорбів. В Бучачі пройшов найбільш плідний період "українського Мікеланджело" - Йоганна Георга Пінзеля. Він створив в Бучачі безліч видатних творів, серед яких його шедевр - фасад Бучацької ратуші. Наразі біля Ратуші встановлено єдиний поки що пам'ятник самому Пінзелю. 

І ще одним архітектурним шедевром Бучач завдячує Йогану Пінзелю та його учням –  Успенський костел, який талановиті роботи скульптора перетворили у справжню перлину зодчества. Одна з головних цінностей храму – вівтар авторства Пінзеля з білими мармуровими колонами і майстерно виконаними скульптурами святих.

Але найвідомішою пам'ятка Бучача і його візитівкою є Василіанський монастир. Він з'явився завдяки графу Потоцькому, який запросив до міста отців-василіян для заснування богословської школи. Комплекс монастиря побудовано на горі Федір і він височіє над містом, неймовірно величний на тлі неба. А на сусідній горі знаходиться найстаріша споруда міста – Бучацький замок – одна з наймогутніших фортець Поділля. Піднявшись на Замкову гору, ми не тільки дізнаємося неймовірну історію про захисників Бучацького замку, а й побачимо з висоти пташиного польоту панораму цього прекрасного міста-музею.

Неподалік від міста Бучач є неймовірно гарне село Рукомиш, яке стане наступною зупинкою в нашій екскурсії. Його головна принада – пам'ятка природи Рукомиські травертинові скелі. Сім століть тому, ще в 13 сторіччі, подорожуючі монахи побачили в обрисах скель контури …людського обличчя. Цей знак, а також цілюща вода і неймовірна енергетика цього місця  послужили підставою для будівництва тут печерного храму Гробу Господнього і заснуванню монастиря. А в кам’яній церкві, яка була збудована пізніше, наразі зберігається унікальна скульптура – фігура святого Онуфрія (ім'я цього святого носить і церква) роботи Йогана Пінзеля. 

І, перебуваючи неподалік Бучача, обов’язково треба відвідати ще одне історичне місце - Підзамочок

У Підзамочку збереглися мальовничі руїни замку, збудованого у 1600 році Яном Бучацьким-Творовським гербу Пилява, як допоміжний форпост Бучацького замку. Добре зберіглася в’їзна брама замку з оригінальною гербовою композицією. Але особливо привабливими в Підзамочку є фантастичні краєвиди каньйону річки Стрипа.

Далі Тернопіль - місто з особливим галицьким шармом: старовинні храми, зелені парки, безліч затишних та колоритних кафе - тут можна дуже приємно провести вечір. А ще тут простора набережна та найбільший штучний став в Європі - це просто Тернопільське море і, при бажанні, можна вирушити на "морську прогулянку" на катері на Острів Кохання!

Поселення в готель. Вечірня прогулянка містом. Вечеря - самостійно.

 

День 3
Тернопіль – Бережани – Збараж – Тернопіль

Сніданок в готелі.

Сьогодні перша наша локація - одне з найдавніших українських поселень - місто Бережани. Історія міста почалася ще у княжі часи: через місцевість проходив шлях від Львова до Теребовлі – колишньої столиці Теребовлянського князівства. Розташовані Бережани на берегах річки Золота Липа в оточенні пагорбів, лісів і мальовничого ставу. А само затишне місто Бережани приємно здивує вас архітектурними пам’ятками середньовічного містечка. 

Головний майдан Бережан - Площа Ринок була розбудована після надання Бережанам Магдебурзького права ще в 1530 р. Тоді ж родиною Синявських було збудовано Замок, а на його території костел Святої Трійці та каплицю-усипальницю Синявських. Є в Бережанах і більш сучасні пам’ятки. Одна з найколоритніших вулиць Бережан, здається, створена для того, щоб неспішно гуляти нею і милуватися оригінальними будівлями. Будинок відділення державного банку - один із найоригінальніших у місті. Він захоплює химерним дахом, споруда пошти - витонченою вежею, романтичні вілли - елегантними колонами. Вас зачарує будинок-казка, що належав священику В. Дубицькому - другові письменника Б. Лепкого. А сам Богдан Лепкий любив відпочивати під одним із дубів у замковому парку. 

Наш подальший шлях лежить до одного з легендарних замків середньовіччя - Замок Збаразького, який безперечно можна назвати перлиною та історичним скарбом Тернопільщини.

Таким, яким ми бачимо Замок сьогодні, він був збудований протягом 1620-1631 років останніми представниками роду князів Збаразьких – Юрієм і Христофором. Потужна фортеця з 70-метровим колодязем, підземними ходами, валами, бастіонами і казематами, оточена ровом з водою і практично неприступна. Увійти в замок, як і сьогодні, можна було через браму, розміщену в двоповерховій вежі, до якої вів звідний міст. Для власників у замковому дворі було побудовано розкішний двоповерховий палац. 

У Замку нещодавно проводили реставрацію залів Палацу та інших приміщень Замку і наразі він в чудовому стані.

Одночасно с Замком у підніжжя Замкової гори було побудовано Костел святого Антонія та монастир бернардинців. Потужна будівля костелу сполучалася с Замком підземним ходом і, за необхідності, могла використовуватися як додаткове укріплення при обороні Замку. 

Після обіду повертаємось до Тернополя, де у нас відбудеться пішохідна екскурсія містом. Ми дізнаємось історію Старого Замку, який був побудований в 1548 році на березі створеного в той час на річці Серет величезного ставу. Побачимо Надпрудну церкву - найдавніший храм Тернополя. А ще безліч чудових пам'яток, які роблять місто живим і самобутнім: Данилу Галицькому, Йосипу Сліпому, Соломії Крушельницькій, а також чудові вулиці та бульвари з фонтанчиками, годинниками, квітами, і всілякими цікавинками. Файне місто Тернопіль. Свого часу всі підступи до міста охоронялися могутніми фортифікаційними спорудами. І сьогодні ми їдемо їх досліджувати.

Ще один вечір в місті. Вечеря самостійно.

Відправлення вечірнім потягом до Києва/Вашого міста.

Додати новий коментар

Коментарі

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Проживання в готелі (двомісні номери зі зручностями, 1/2 dbl):

Тернопіль, готель "Avalon Palace" 

Готельно-ресторанний комплекс Avalon Palace - це сучасний просторий готель в класичному стилі з затишною атмосфероюмає зручне розташування як для гостей на авто, так і для гостей, що будуть користуватись громадським транспортом. Комплекс розташований в самому серці міста Тернополя.

Номери обладнані усім необхідним для комфортного відпочинку: біла постіль, рушники, косметика, фен та ін.

Навколо готелю розвинена інфраструктура – магазини та кафе, найсучасніші сервісні центри для авто, заправка.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталія Антонюк
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 108
  • e-mail: [email protected]