Категорія
Розповіді про мандри

Іран - це високорозвинена держава із сильною економікою, багатим історичним минулим, приємними, гостинними людьми та з роками збереженою системою моральних цінностей.

Феєрія пропонує вам відкрити для себе Перську казку та насолодитись мандрівкою до Азії. І на це у нас є не одна причина, а цілих сім:

1. Іран став одним з перших держав, що з'явилися на карті світу. У давнину на території Персії (тобто Ірану) проживала половина населення Землі.

2. В Ірані проводиться найдорожча в світі чорна ікра, яка, за іронією, має майже білий колір. Її отримують від білуг-альбіносів і продають за ціною приблизно в 35 тисяч доларів за кілограм.

3. Іранці почали ткати килими понад 2,5 тисяч років тому, і їхні вироби до сих пір вважаються одними з кращих у світі. У виготовленні килимів так чи інакше залучено близько 2 мільйонів іранців.

4. В Ірані знаходиться найспекотніше місце на Землі - це солончакова пустеля Деште-Лут, де була зафіксована температура в 70,7 градуса за Цельсієм.

5. Іран - стародавня Персія, країна, на території якої розташоване неймовірно величезна кількість пам'ятників архітектури і історії. Іран займає третє місце в світі за кількістю збережених пам'яток історії та архітектури, поступаючись за цим показником лише Єгипту та Італії.

6. В Ірані розташоване найбільше в світі сховище скарбів, повне дивовижних речей. Безцінні вироби розміщені в спец сховище іранського Центробанку в Тегерані, але в відведений час туди пускають туристів. Тут можна побачити величезний рожевий діамант, головні убори шахів, глобус із золота з континентами з дорогоцінних каменів, а також трон, всипаний безцінними самоцвітами.

7. Іран - світовий лідер з виробництва фісташок. Фісташкові плантації займають 20% всіх сільськогосподарських угідь в цій країні. Фісташки - один з найважливіших іранських товарів для експорту, який випереджають тільки килими.

Відноситься до країни
Відноситься до туру

Додати новий коментар

comment