Даруємо 100 євро для неквапливого дослідження прекрасної Франції

Друзі, із радістю повідомляємо, що ми відкрили раннє бронювання наших найромантичніших авторських турів Валентини Захаренко!

Розкрийте секрети французьких регіонів Шампань і Бургундія:  священний світ сакральної архітектури Шампані, дорога Шампанських вин і унікальні ліси. А далі - змістовне пізнання Бургундії, одного з найбільш гордовитих і прекрасних регіонів Франції: з його архітектурними шедеврами і мистецькою спадщиною в Діжоні і Боні, романтичною тональністю провінційних Флавіньї-сюр-Озерен, Шатонеф і, звісно, з дегустаціями, як в Кло де Вужо. 

Це тур-розрада, тур-натхнення, тур-одкровення і  один з найкращих турів Феєрії, продуманий прискіпливо і детально з натхненням і смаком. 

04.10-16.10 Гранд тур: Шампань + Бургундія (13 днів)

Раннє бронювання: 1199 євро
Стандартна вартість туру 1299 євро 

У вартості: комфортабельний автобус з Перемишля, 12 ночей у готелях 3* зі сніданками, екскурсії за програмою, супровід феєричного гіда.

Або зустріньте запашну осінь в чарівному Ельзасі: старовинні замки, веселі виноробні райони, аристократичні європейські курорти ісмак вишуканого французького вина! Ми детально вивчимо історичні пам'ятки Страсбурга, відвідаємо один з найгарніших соборів світу - Страсбурзький, побачимо найкращі містечка Ельзасу, розташовані на легендарному маршруті «Дорога ельзаських вин» тощо. Не сумнівайтесь: ви повернетесь додому, закохані в мандри, зокрема – в унікальний шарм Франції. Буде смачно, красиво, душевно і спокійно!

05.10-14.10 Запашна осінь в Ельзасі (10 днів)

Раннє бронювання: 999 євро
Стандартна вартість туру 1099 євро 

У вартості: комфортабельний автобус з Перемишля, 9 ночей у готелях 3* зі сніданками, екскурсії за програмою, супровід феєричного гіда.

Або ж пориньте у найказковіший і найріздвяніший тур Феєрії!

На вас чекає захопливий казковий Ельзас - місце, де можна забути про реальність і дозволити собі на кілька днів поринути в казку, а може навіть загубитись в ній. Ми насолодимось неповторною атмосферою очікування Різдва, і підготуємось до найсвітлішого свята зими в легендарній Різдвяній столиці Європи - Страсбурзі! Мандрівку довершують найкращі різдвяні ярмарки Старої Європи, знаменита Винна дорога Франції та релакс у Баден-Бадені.

11.12-20.12 Різдвяне сяйво: Страсбург і Баден-Баден (10 днів)

Раннє бронювання: 1199 євро
Стандартна вартість туру 1299 євро 

У вартості: комфортабельний автобус з Перемишля, 9 ночей у готелях 3* зі сніданками, екскурсії за програмою, супровід феєричного гіда.


Кількість акційних місць обмежено
Місця можуть закінчитись раніше терміну акції
Знижка постійного клієнта на цей тур не поширюється