Гірськолижний сезон-2024 відкрито! 

Скучили за драйвом крутих трас, рипінням снігу під лижами, фантастичним сонцем і сплесками адреналіну? - Сезон відкрито!

Ласкаво просимо у Доломітові Альпи в Італії. Поцца-ді-Фасса це гірськолижний курорт та термальна здравниця в серці долини Валь-ді-Фасса, в центрі Доломітових Альп. Нічого зайвого в програмі! Ми максимально швидко і з комфортом довезем вас в Альпи, дорогою розважимо смачними дегустаціями, а на гірськолижному курорті у вас буде шість повних днів катання. До того ж, поруч буде наш досвідчений феєричний гід, так само навіки закоханий в гори, як і ви.

Італія, Доломітові Альпи (автобус з Мукачева, екскурсійна програма, 1/2 dbl BB / НВ, шість днів катання, вартість за 1 особу):

06.01.24
Гірськолижний тур у Доломітові Альпи. Поцца-ді-Фасса / Кампітелло-ді-Фасса / Канацеї (10 днів)

LADINA 3* CAMPITELLO НВ+ 1/2 DBL genziana / stell alpina (сніданок+підвечірок+вечеря)
до 17.12 - 999 євро
з 18.12 - стандартна вартість 1099 євро

Або ж вирушайте в Ішгль, Тіроль. Разом зі швейцарським містом Замнаун, що в кантоні Граубюнден, він утворює Сільвретта Арену. Його недарма називають курортом для всіх: Ви можете щодня кататись чи відпочивати в новому місці, і вам ніколи не наскучить! Ідеально доглянуті схили та унікальні траси для фрірайду, і родзинка регіону - тірольська кухня! А на завершення туру пропонуємо вам цілій день релаксу в термах Бад РайхенгаллюПоспішайте, акційних місць обмаль!

Австрія-Швейцарія, Тірольські Альпи (автобус з Перемишля, екскурсійна програма, 1/2 dbl ВВ / НВ, сім днів катання, вартість за 1 особу):

11.01.24
Гірськолижний тур у Тірольські Альпи: австрійський Ішгль та німецькі терми (12 днів)

Hotel Silvretta 3* Kappl НВ 1/2 DBL
до 12.12 - 1199 євро
з 13.12 - стандартна вартість 1299 євро


Обмежена пропозиція
Акційні місця можуть закінчитись раніше терміну акції
За умови передплати при бронюванні