Азовський бриз (відпочинок на морі)

5690
₴UAH
5 днів
Маршрут

Київ – Генічеська Гірка – Арабатська стрілка – Асканія-Нова – Херсон – Київ

Тип туру
Бази відпочинку України, Тури Україною, Відпочинок на морі, Активний відпочинок, Бюджетні тури
Дати

Опис туру

Запрошуємо у подорож на Азовське море - тепле, ласкаве та привабливе! Тут можна чудово відпочити від буднів й набратися нових вражень. А які тут гарні світанки та заходи сонця!.. 

До місця відпочинку Ви дістанетесь автобусом, у гарячий сезон вам не потрібно хвилюватися через квитки! Відпочинковий тур з можливістю з'їздити на цікаві факультативні екскурсії й розвіятися. Ви побачите всі чудеса Південного регіону України – біосферний заповідник Асканія-Нова, унікальне термальне джерело на Арабатській стрілці та заповідник Кам'яна Могила.

Готель на першій лінії біля моря зі своєю територією, з шезлонгами та пляжними рушниками. На завершення відпочинку - прогулянка на кораблику по херсонськім плавням.

У вартість входить
Проїзд на туристичному автобусі;
22
Супроводжуючий, екскурсії по програмі;
Проживання у готелі;
22
Медична страховка.
У вартість не входить
Факультативні екскурсії;
Прогулянка на катері/човні;
22
Додаткове харчування;
Особисті витрати.

Київ – Генічеська Гірка – Арабатська стрілка – Асканія-Нова – Херсон – Київ
День 1
Київ – Генічеська Гірка

07:00 Збір туристів з усіх міст біля київського залізничного вокзалу "Південний". Виїзд на автобусі з Києва.

Перша зупинка нашої відпочинкової подорожі – гірський рельєф серед українських степів. Тут річка Південний Буг проклала собі шлях, створивши вузьку долину-каньон. Стрімкі скелі, що оточують його, подекуди сягають 40 м. Ви побачите Мигійські пороги, водограї, острови та круті зриви. Можливість відвідати це унікальне творіння природи не можна оминути.

Час для обіду.

Переїзд до села Генічеська Гірка на узбережжі Азовського моря. Заселення до готелю "Райський сад" на першій береговій лінії. Комплекс має облаштовану територію, власний пляж з навісом від сонця, басейн. Гостям готелю надаються шезлонги та пляжні рушники.

Вільний час для відпочинку на морі.

* Якщо ви хочете поїхати в тур, але у вас немає компаньйона, ми можемо спробувати підшукати вам підселення. На жаль, ми не завжди можемо гарантувати підселення. В цьому випадку, не пізніше, ніж за 3 дні до початку поїздки, вам потрібно буде доплатити за одномісне розміщення.

День 2
Генічеська Гірка

Сніданок (шведський стіл).

Вільний день присвячений купанню, засмаганню та релаксу на березі моря. 

Екскурсія по Арабатській стрілці (факультативно, 200 грн). Тут, на косі між морем і затокою ви не просто насолоджуватиметесь краєвидами. Знайдемо справжні терми - цілюще гліцеринове озеро, гаряче джерело, лікувальні грязі, солону ропу з оздоровлюючими властивостями. Мінералізована вода сприятливо впливає на весь організм, і навіть має легкий знеболюючий ефект. 

День 3
Генічеська Гірка – Арабатська стрілка

Сніданок (шведський стіл).

Вільний день або факультативна екскурсія в заповідник "Кам'яна Могила" (550 грн). Стародавні люди залишали сліди свого перебування у печерах і гротах Кам'яної Могили, розмальовуючи стіни та створюючи святилища. Тут знайдено більше 3 000 наскельних петрогліфів. Унікальність цього місця у тому, що вони мають дуже широке датування - починаючи з кам'яного віку і до середніх віків. За ним можна прослідкувати розвиток перших релігій. Тут знаходяться зображення, які наносили первісні мисливці, сліди різних племен і народів - скіфів, сарматів, гуннів, кіммерійців, хазар та половців...

20:00 повернення до готелю. Вільний час для відпочинку на морі.

День 4
Генічеська Гірка – Асканія-Нова

Сніданок (шведський стіл).

Вільний день для відпочинку або факультативна екскурсія в заповідник "Асканія-Нова" (470 грн, виїзд у степ - 150 грн).

Заснований в 1874 році бароном Фрідріхом Фальц-Фейном, цей дивовижний куточок незайманої природи є найстарішим степовим заповідником світу та найбільшим у Європі. Унікальність цього місця - цілинний степ - земля, якої ніколи не торкався плуг. "Асканія-Нова" це ще й багатий дендропарк у 170 га, рукотворні озера з безліччю птахів, колекція тварин з усього світу, що живуть у напіввільних умовах. Тут ви можете побачити страусів, зебр, биків, бізонів, антилоп, верблюдів, шотландських поні.

Екскурсія в Асканію-Нова проводиться по дендропарку і зоопарку. За бажанням Ви можете поїхати на факультативну екскурсію в степ. Але в спеку степ може бути закритим для відвідувань через загрозу пожеж.

18:00 повернення у готель. Вільний час для відпочинку на морі.

День 5
Генічеська Гірка – Херсон – Київ

Сніданок (шведський стіл). Виселення з готелю.

Переїзд в Херсон. Прогулянка на катері по херсонськім плавням. Стіни з очерету, легкий бриз і мирна тиша, яку порушують лише птахи.

Обід по маршруту.

Повернення до Києва орієнтовно о 23:00.

Додаткова інформація

Готель "Райський сад", Арабатська стрілка. Комплекс біля моря в самому центрі курортного села Генгірка з власним пляжем та великою територією, комфортабельними номерами в індивідуальному стилі.

В готелі ресторан з терасою, зона барбекю. В номерах - телефон, холодильник, телевізор, кондиціонер, електронний сейф, wi-fi.

Заказ тура