Подорож у Середньовіччя

680
₴UAH
1 днів
Маршрут

Київ – Хорошів – Коростишів – Радомишль – Київ

Тип туру
Бюджетні тури, Одноденні тури, Тури Україною, Тури вихідного дня
Дати

Опис туру

Не знаєте куди поїхати на вихідні? Пропонуємо Вашій увазі чудовий автобусний тур вихідного дня – за один день ми побуваємо в 3-х унікальних місцях.

Почнемо подорож з відвідування єдиного в Україні музею коштовного каміння. Мінералогічна колекція музею заснована в 1951 р. і базується на зразках Волинського родовища мориона, одного з унікальних родовищ дорогоцінних каменів у світі. У музеї зібрані унікальні мінерали з камерних пегматитів Волині, зразки мінералів і гірських порід з України, Європи, Америки, Африки.

Далі нас чекає прогулянка і пікнік на прекрасному озері з гранітними берегами і найчистішої блакитною водою під Коростишевим.

Трохи відпочивши на природі, вирушаємо далі. Нас чекає перлина сьогоднішньої екскурсії — замок «Радомисль». Екскурсійна програма включає: відвідування музею української домашньої ікони; відвідування Папірні, мануфактури по виготовленню паперу за зразком XVII ст .; відвідування вежі замку; прогулянка по ландшафтному парку. Бажаючі можуть відвідати майстер-клас і власноруч виготовити аркуш паперу.

Збирайтеся самі і запрошуйте друзів в наші тури по Україні! Подорожувати разом веселіше і приємніше!

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом;
Супровід гіда, екскурсійне обслуговування;
22
Медичне страхування.
У вартість не входить
Харчування;
Вхідні квитки;
22
Особисті витрати.

Київ – Хорошів – Коростишів – Радомишль – Київ
День 1
Київ – Хорошів – Коростишів – Радомишль – Київ

8:00 Виїзд від ст. м. Житомирська.

10:30 Відвідування єдиного в Україні музею коштовного та декоративного каменю Міністерства фінансів України. Мінералогічна колекція музею заснована в 1951 р і базується на зразках Волинського родовища мориона, одного з унікальних родовищ дорогоцінних каменів у світі. У музеї зібрані унікальні мінерали з камерних пегматитів Волині, зразки мінералів і гірських порід з України, Європи, Америки, Африки. В цілому - 1,7 тис. експонатів. Зокрема, представлені унікальні кристали кварцу, топазу і берилу з Волинського родовища мориона.

11:30 Переїзд в Коростишів. Під Коростишевом знаходяться озера в гранітних скелях з прозорою водою.

13:00 Відпочинок на озері. Обід-пікнік.

15:00 Переїзд в Радомишль.

16:00 Екскурсія по замку «Радомисль», яка включає: відвідування Музею української домашньої ікони; відвідування Папірні, мануфактури по виготовленню паперу за зразком XVII ст .; відвідування вежі замку; прогулянка по ландшафтному парку. Бажаючі можуть відвідати майстер-клас і власноруч виготовити аркуш паперу.

18:00 Переїд в Київ.

20:00 Орієнтовний час прибуття на ст. м. Житомирська.

Заказ тура