США і Канада (+Оттава)

75 917 грн
2675
$USD
14 днів
Маршрут

Нью-Йорк – Монреаль – Квебек-Сіті – Оттава – Торонто – Ніагара-Фоллс – Бостон (Сейлем – Плімут) – Нью-Йорк

Тип туру
Авіатури
Дати

Опис туру

Феєрія запрошує Вас відправитися в захоплюючу подорож по Східному узбережжю США і Канади! У цьому турі на Вас чекають цікаві оглядові екскурсії по Вашингтону, Нью-Йорку, а також Бостону, де розташований Гарвардський університет, Квебеку, Монреалю, Оттаві, Торонто і Плімуту – місту переселенців. Музеї, пам'ятки архітектури – цікавинок цих міст не злічити! І, звичайно ж, Ви побачите знаменитий Ніагарський водоспад і навіть зможете покататися на катері під водами Ніагари!

Незважаючи на насичену екскурсійну програму, у Вас буде достатньо часу для самостійних прогулянок і шопінгу.

У вартість входить
Готелі туристичного класу;
22
Харчування – сніданки;
22
Переїзди в комфортабельному транспорті;
Екскурсії за програмою;
Вхідні квитки;
22
Податки.
У вартість не входить
Міжнародні перельоти;
Консульський збір США;
22
Консульський збір Канади;
22
Медична страховка;
22
Додаткові екскурсії;
Індивідуальні трансфери й особисті витрати.
22

Нью-Йорк – Монреаль – Квебек-Сіті – Оттава – Торонто – Ніагара-Фоллс – Бостон (Сейлем – Плімут) – Нью-Йорк
День 1
Ваше місто/Київ – Нью-Йорк

Прибуття в Нью-Йорк. Трансфер (додатково оплачується) і розміщення в готелі.

Нью-Йорк – це місто, яке приймає кожного, його дикий ритм мимоволі змушує серце битися швидше. Здається, що тут земля зливається з небом, яке відбивається в нескінченних дзеркалах величних хмарочосів...

Вільний час. Ночівля в Нью-Йорку.

День 2
Нью-Йорк – Монреаль

Сніданок у готелі. Виїзд із Нью-Йорка. Зупинка біля озера Джордж.

Прибуття в Монреаль. Старе місто, центр, старий порт.

Північ штату Нью-Йорк, де пролягає кордон із Канадою, – це історія про гори й озера, риболовлю і гольф, прогулянки верхи, аквапарк і домашню кухню – тобто консервативні американські радості сімейного спрямування. Озеро названо на честь короля Георга II, а під назвою Хорікен, тобто Святе озеро, фігурувало у Фенімора Купера.

Монреаль – друге за величиною місто Канади, що розкинулося на безлічі річкових островів у провінції Квебек. Це місто старовинних маєтків і мощених вулиць, сучасних хмарочосів і мальовничих парків.

Гора Mont Royal – символ міста, на її вершині розташований надзвичайно красивий однойменний парк і знаменитий 70-метровий католицький хрест. З гори відривається прекрасна панорама міста й околиць.

Ночівля в Монреалі.

День 3
Монреаль – Квебек-Сіті

Сніданок у готелі. Виїзд у Квебек-Сіті.

Квебек – столиця однойменної провінції Канади. Назва міста походить від індіанського племені, яке мешкало на цих землях. Місто, засноване в 1608 році, сьогодні перетворилося на великий промисловий, торговельний і туристичний центр Канади.

Екскурсія по місту. Екскурсія в Сент-Анн-де-Бопре: циклорама Єрусалиму, собор Святої Анни.

Базиліка Сент-Анн-де-Бопре – католицький храм у невеликому канадському містечку Сент-Анн-де-Бопре, розташованому на північному березі річки Святого Лаврентія приблизно за 30 км на схід від міста Квебек. Це одна з найвідоміших католицьких святинь Канади і другий за величиною храм провінції Квебек після Кафедрального собору Марії Королеви Світу (місто Монреаль).

Повернення в Монреаль. Ночівля.

День 4
Монреаль – Оттава

Сніданок у готелі.

Продовження знайомства з Монреалем. Відвідування Собору Богоматері (Notre-Dome of Montreal).

Олімпійський стадіон. Площа Мистецтв. "Підземне місто".

Монреаль сам по собі унікальний, він втілює в собі риси сучасного часу і старого стилю, злиття яких не суперечить одне одному. Місто належить до розряду ділових і економічно розвинених, проте зберігає в собі безліч європейських традицій.

Переїзд в Оттаву. Оттава вечірня. Ночівля.

День 5
Оттава – Торонто

Сніданок у готелі. Екскурсія по Оттаві, відвідування Парламенту країни.

Оттава – столиця Канади, четверте за величиною місто в Канаді і шосте за рівнем життя у світі. Оттава, розташована в місці злиття трьох річок, з незапам'ятних часів була місцем зустрічей, переговорів і укладення торгових угод для північноамериканських індіанців.

Переїзд у район Тисячі Островів. Річковий круїз.

Переїзд у Торонто. Ночівля в Торонто.

День 6
Торонто – Ніагара-Фоллс

Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по Торонто.

Торонто розташоване в Канаді, це місто – густонаселене і багатонаціональне. Тут проживає трохи більше 2,6 мільйонів жителів. За рівнем життя Торонто займає четверте місце у світі. Місто сповнене блискучих хмарочосів, великих промислових і торгових корпорацій, розкішних будинків, парків, музеїв і багатьох інших споруд. Головні площі і проспекти міста, Сіті-Холл, Парламент провінції Онтаріо, унікальний стадіон і найвища вежа світу "Сі-Ен-Тауер" (підйом за бажанням).

Завдяки його красі і граціозності місто часто можна побачити на кадрах із різних фільмів; тут також розташований найбільший кіноматографічний центр.

Переїзд у місто Ніагара-Фоллс. Панорама Ніагарських Водоспадів. Знайомство з Ніагарою.

Вечірні прогулянки. Ночівля в Ніагара-Фоллс.

День 7
Ніагара-Фоллс – Нью-Йорк

Сніданок у готелі.

Катання на катері під води Ніагари (за бажанням). Продовження знайомства з Ніагарою.

Повернення в Нью-Йорк по мальовничій дорозі через штат Нью-Йорк, рівнинні і гірські ділянки, річки, озера.

Ночівля в Нью-Йорку.

День 8
Нью-Йорк

Сніданок у готелі.

Оглядова автобусна екскурсія, у яку входять основні визначні пам'ятки міста: Даунтаун, Беттері-парк, Уолл-Стріт, панорама мостів, ООН, Рокфеллер-Центр, П'ята Авеню, Бродвей, Лінкольн-Центр, Музей Метрополітен тощо. Тривалість – 6 годин.

Нью-Йорк – столиця світу, це подорож у місто, яке сміливо можна називати містом розваг і контрастів, яке ні на хвилину не засинає. Під час туру Ви побачите повно найяскравіших пам'яток, які представить перед Вами це розкішне місто.

Ночівля в Нью-Йорку.

День 9
Нью-Йорк – Бостон

Сніданок у готелі.

Виїзд до Нової Англії, у Бостон – столицю штату Массачусетс, один із центрів культури, просвіти і науки, найбільш "європейське" місто США.

Бостон – найбільше місто в Новій Англії, столиця Массачусетса, одне з найбільш історичних, впливових і багатих міст США. Музеї, історичні місця, велика кількість живих перформансів – ось лише деякі з причин, що пояснюють, чому щорічно в місто прибувають понад 16 мільйонів гостей. Завдяки їм Бостон входить до десятки найпопулярніших туристичних напрямків країни.

Гарвардський університет та інші визначні пам'ятки.

Гарвардський університет – найстаріший приватний вищий навчальний заклад США – розташований у місті Кембридж (штат Массачусетс). Університет було засновано 8 вересня 1636 року, через 16 років після появи на американському континенті перших колоністів. Історія університету починається з моменту заснування Гарвардського коледжу, рішення про що було ухвалено Верховним Судом Массачусетського поселення.

Назву коледж отримав на честь свого першого покровителя Джона Гарварда, молодого міністра, який після своєї смерті в 1638 році залишив у спадок новому навчальному закладу половину свого майна і бібліотеку. Історично ця бібліотека стала другою публічною бібліотекою на континенті (першою була бібліотека монастиря ордену єзуїтів).

Ночівля в передмісті Бостона.

День 10
Бостон (Сейлем – Плімут) – Нью-Йорк

Сніданок у готелі. Продовження знайомства з містом.

Відвідування Сейлема і Музею Відьом.

Сейлем – одне з найстаріших міст Нової Англії, поселення було засновано рибалками в 1626 році на південний захід від півострова Кейп-Енн. Назване на честь Єрусалиму. Три роки по тому в місті була організована перша в Новому світі церква конгрегаціоналістів, у якій пастором служив Роджер Вільямс – засновник Род-Айлендської колонії.

Екскурсія в Плімут – місто першої колонії переселенців.

Американське місто Плімут розташоване в однойменному окрузі, у штаті Массачусетс. Разом з Броктоном воно є адміністративним центром округу. Плімут може похвалитися тим, що площа його муніципалітету є найбільшою в штаті.

Повернення в Нью-Йорк. Ночівля.

День 11
Нью-Йорк – Вашингтон

Сніданок у готелі. Переїзд до Вашингтона – столиці США.

Супровід гіда, супутня інформація по дорозі. Оглядова екскурсія столицею.

Вашингтон – столиця Сполучених Штатів з 1800 року. Він не входить у жоден зі штатів і є окремою адміністративною одиницею. Офіційна назва – округ Колумбія (District of Columbia – скорочено D.C., тому американці, щоб не плутати з однойменною штатом, у розмовній мові зазвичай називають місто «Вашингтон Ді-Сі» або навіть просто «Ді-Сі»).

Місто засноване в 1791 році і назване на честь першого президента США, Джорджа Вашингтона. У туристів місто, зрозуміло, насамперед асоціюється з Білим Домом – єдиною у світі резиденцією глави держави, що відкрита для відвідування публіки. Звісно, це не єдине місце в місті, де варто побувати – у Вашингтоні дуже багато музеїв, мальовничих парків, торговельних і розважальних центрів.

Вечірня екскурсія з відвідуванням Меморіалів і Кеннеді Центру виконавських мистецтв входить в основну програму.

Ночівля у Вашингтоні.

День 12
Вашингтон – Нью-Йорк

Сніданок у готелі.

Продовження знайомства з Вашингтоном. Арлінгтонське меморіальне кладовище. Відвідування Музею Аеронавтики і Космонавтики, Національної картинної галереї, інших визначних пам'яток.

Повернення в Нью-Йорк. Ночівля.

День 13
Нью-Йорк

Сніданок у готелі.

Вільний день у Нью-Йорку. Ночівля.

День 14
Нью-Йорк – Ваше місто/Київ

Сніданок у готелі. Вільний час.

Трансфер в аеропорт (додатково оплачується). Виліт. Повернення в Україну.

Вартість туру з 1 людини:

У двомісному номері – 2675 доларів.
У тримісному/чотиримісному номері – 2625 доларів.
В одномісному номері – 3725 доларів.

Додаткова інформація

За маршрутом туру можливі зміни в черговості проведення екскурсій.
Виконання екскурсійної програми гарантовано.

Заказ тура