Фестиваль дерунів

620
₴UAH
1 днів
Маршрут

Київ – Коростень – Чоповичі – Київ

Тип туру
Бюджетні тури, Тури Україною, Одноденні тури, Тури вихідного дня
Дати

Опис туру

У цьому турі вихідного дня нас чекає Фестиваль дерунів і ще багато всього цікавого!

Екскурсія по Древлянському парку, де и побачимо пам'ятник древлянського князю Малу, реконструкцію дерев'яних фортифікацій стародавнього Іскоростеня, пам'ятники княгині Ользі, князю Володимиру і його матері Малуші, пам'ятник Добрині Микитичу, пам'ятник деруну, історичну місцевість "Ольжині купальні" - красиві скелясті береги р. Уж з кам'яними розсипами природного походження, гротами і оглядовими майданчиками.

Зайдемо в секретний підземний командний пункт "Скеля", що входив в систему оборони "Лінія Сталіна", побудований в 1936 р на основі системи природних і штучних печер в гранітній скелі, на якій в VIII-XIII ст. стояло давньоруське місто Іскоростень.

А на зворотньому шляху заїдемо відпочити від святкового гармидеру до затишного Кипячівського монастиря, що розташувався біля лісового озера.

Приєднуйтесь! Ми пропонуємо тільки кращі тури по Україні!

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом;
Екскурсії за програмою, супровід гіда;
Страхування.
У вартість не входить
Харчування;
Вхідні квитки;
22
Особисті витрати.

Київ – Коростень – Чоповичі – Київ
День 1
Київ – Коростень – Чоповичі – Київ

7:45 Виїзд від ст. м. Житомирська. Переїзд в Коростень.

Екскурсія по старовинному древлянського місту.

Парк Древлянський – справжня перлина Коростеня та неймовірно гарне місце, яке вражає своєю красою. Древлянський парк лежить на обох скелястих берегах річки Уж. Великі гранітні глиби та пороги на річці Уж в доповнені з альтанками, містками та фонтанами створюють чарівний краєвид. Всі ландшафти тут мають природне походження.

Історія парку сягає давніх часів, бо саме тут були укріплення міста Іскоростень - столиці древлянських племен. У 2005 році на найвищій точці парку, де була князівська резиденція, встановили великий пам’ятник князю Малу. Пам’ятник княгині Ользі стоїть біля геологічної пам’ятки природи «Ольжині купальні».  А ще у парку можна побачити Малушу (дочка Малу), її сина Володимира (Володимир Великий) та Добриню Нікітича (воєвода, брат Малуші, прообраз богатиря Добрині Микитича). А 9 вересня 2009 року було відкрито незвичний та унікальний пам’ятник... деруну.

Ще у парку є секретний об'єкт Скеля, який розташований в скелі над річкою, де колись було городище древлян. Печери в товщі гранітної скелі сподобалися древлянами ще в VI-X століттях, а в першій половині XX століття вони стали основою для будівництва потужного фортифікаційної споруди. У режимі суворої секретності з 1935 по 1938 роки в природних гранітних печерах під керівництвом генерал-лейтенанта інженерних військ Дмитра Карбишева тут був побудований командний пункт «Скеля» для Київського військового округу і укріпрайону № 5.

12:00 Свято починається! Відвідування фестивалю дерунів.

Обід на святі, бо ніхто не встоїть перед можливістю скоштувати всі смаколики, які Вам тут запропонують!

16:00 Переїзд в Чоповичі. Екскурсія в Кипячевській монастир. Кипячевській чоловічий монастир Казанської ікони Божої Матері заснований в 1917 р в урочищі Кип'яче на правому березі р. Ірша під Чоповичами. За легендою, в 1911 році тут було явище вогненної ікони Казанської Божої Матері, а вода тутешнього джерела закипіла і стала цілющою. Обов'язково набираємо цілющу воду в пляшечки, а при бажанні занурюємось у чисті та цілющі води озерця.

18:00 Переїзд до Києва.

20:00 Орієнтовний час прибуття до ст. м. Житомирська.

Заказ тура