Ніч перед Різдвом на хуторі біля Диканьки

3200
₴UAH
3 днів
Маршрут

Київ – Великі Сорочинці – Опішня – Великі Будища – Полтава – Диканька – Київ

Тип туру
Новорічні тури, Бюджетні тури, Тури Україною, Тури вихідного дня
Дати

Опис туру

Полтавщина — не просто чудовий куточок України, що надихав багато поколінь письменників, художників, кінематографістів. якоїсь особливої ​​містичної атмосферою наповнений цей край. Важко сказати, з чим це пов’язано. Напевно, так зійшлися зірки.

Побувайте там в ніч перед Різдвом і все зрозумієте самі! Ми запрошуємо вас в казку, де в річках тече молоко з медом, відьми літають на мітлах, а чорти регулярно крадуть місяць з неба!

У вартість входить
Проживання в готелі в центрі міста;
22
Транспортне обслуговування;
Екскурсійне обслуговування;
•Послуги супроводжуючого;
Страхування.
У вартість не входить
Різдвяна вечеря і Театралізоване дійство;
22
Вхідні квитки;
22
Екскурсія та майстер-клас з гончарства;
22
Майстер-клас з приготування полтавських галушок;
22
Додаткове харчування.
22

Київ – Великі Сорочинці – Опішня – Великі Будища – Полтава – Диканька – Київ
День 1
Київ – Великі Сорочинці – Опішня – Великі Будища - Полтава

7:00 Виїзд на комфортабельному автобусі в тур вихідного дня на Різдво! В цьому році ми знову вирушаємо до Полтавщини.

Екскурсія до Великих Сорочинців. Тут ми завітаємо до однієї з найкрасивіших церков Лівобережжя, побудовану гетьманом Данилом Апостолом. Її унікальний дерев’яний різьблений іконостас — справжній витвір мистецтва. так здорово на Різдво доторкнуться до чогось настільки старовинному! А щоб веселіше було їхати, вип’ємо по чашці кави на «Хуторі Гоголя».

13:00 Ще трохи шляху, і ось ми вже в Опішні. Опішня — центр українського гончарного мистецтва! Тут ми дізнаємося і побачимо багато чого цікавого! І Ви переконаєтеся, що гончарство — це дійсно мистецтво! Крім того, нас чекає справжній майстер-клас. Ми побачимо, як працюють гончар і «малювальниця». Кожен бажаючий зможе спробувати себе в гончарній справі: попрацювати за гончарним кругом, відчути руками приємну м’яку глину і зліпити свій власний «горщик».

15:00 Обід. Переїзд в невелике село Великі Будища, де відвідаємо абсолютно унікальний музей «Народного весілля». Тут все по-справжньому: і стародавній обряд, і вбрання, і пісні і наречений з нареченою обов’язково будуть!

19:00 Приїзд до Полтави. Поселення у готель (в центрі).

День 2
Полтава – Диканька – Свят вечір на хуторі Веселівка – Полтава

8:00 Сніданок.  Попереду у нас цікавий й насичений день!

У Полтаві просто надзвичайний Краєзнавчий музей. До того ж він розташований в абсолютно унікальній за своїм зовнішнім і внутрішнім оформленням будівлі. Бажаючим рекомендуємо почати ранок з його відвідування.

Вирушаємо в головне місце Різдвяного дійства — до славнозвісної Диканьки. Але по дорозі заїдемо ще в один унікальний музей Полтави – музей Полтавської битви, один з найбагатших музеїв України, до того ж, чудово оформлений і організований.

12:00 В Диканьці ми побуваємо на екскурсії, побачимо знаменитий багатовіковий дуб, заглянемо в старовинну церкву Кочубеїв, відвідаємо музей.

І, звичайно ж, проведемо Різдвяний вечір в компанії справжніх гоголівських героїв!

Ну, що може бути більш захоплюючим, ніж вечір напередодні Різдва, проведений в одному з найбільш містичних куточків України?!!

20:00 Вечеря. Повернення в готель в Полтаву.

День 3
Полтава – Хрестовоздвиженський монастир – Київ

8:00 Сніданок.

Попереду - різдвяна коляда! Давайте прогуляємося по цьому чудовому місту у супроводі екскурсовода. І почнемо нашу прогулянку з прекрасного ансамблю Хрестовоздвиженського монастиря.

Потім ми побуваємо на знаменитій круглої площі Полтави, біля символу Полтави - "Білої альтанки", сфотографуємося біля пам'ятника полтавській "Галушці" і отримаємо задоволення від святкового спокою міста!

13:00 Майстер-клас з виготовлення справжніх полтавських галушок! Кожен зможе взяти участь в цьому процесі і, звичайно ж, з'їсти все, що було нами приготовлено. А галушки на Полтавщині бувають дуже смачні і дуже різні! І з м'ясом, і з вишнею, і навіть з шоколадом!

15:00 Вирушаємо в дорогу. 

20:00 Орієнтовний час повернення до Києва.

Заказ тура