Гетьманська столиця – Батурин

680
₴UAH
1 днів
Маршрут

Київ – Козелець – Батурин – Київ

Тип туру
Тури з феєричними гідами, Бюджетні тури, Одноденні тури, Тури Україною, Тури вихідного дня
Дати

Опис туру

Чернігівщина завжди займала одне з найважливіших місць в історії Київської Русі та України. Ця земля є колискою православного чернецтва. Тут збереглась величезна кількість історичних та архітектурних пам’яток.

У цьому турі ми побачимо старовинний Козелець, побуваємо в Соборі Різдва Богородиці, де знаходиться виготовлений в Італії 27-метровий п’ятиярусний іконостас. Познайомимось з неймовірною історією родини Разумів, завдякі якій було побудовано цю величну споруду.

І, звичайно ж, ми побуваємо в Батурині. Це місто просто зобов’язані відвідати всі, хто цікавиться нашою історією. Повірте, велична резиденція гетьманів справляє враження!  Відчуйте унікальну енергетику цього неймовірного міста-музею. Він пам’ятає безліч знаменитих подій і могутніх особистостей.

Не пропустіть можливості побувати в цьому турі вихідного дня! Буде цікаво!

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом;
Екскурсійне обслуговування за програмою;
Медичне страхування.
У вартість не входить
Харчування;
Особисті витрати.

Київ – Козелець – Батурин – Київ
День 1
Київ – Козелець – Батурин – Київ

8:00 Виїзд з Києва від станції м. Лісова.

Прибуття в Козелець. Легендарна сім’я Розумовських пов’язана з історією цих місць. У сусідньому селі Лемешіна родилися брати Розуми, які згодом стали: Олексій — таємним чоловіком імператриці Єлизавети Петрівни, а Кирило — президентом Російської академії наук, а потім — гетьманом України.

Екскурсія в собор Різдва Богородиці, де знаходиться виготовлений в Італії 27-метровий п’ятиярусний іконостас. Масштаб і краса архітектури собору не знають рівних серед культових споруд XVIII ст.

10:00 Переїзд в Батурин.

Батурин — столиця кількох гетьманів України. Після переходу Івана Мазепи на бік шведів місто було буквально стерте з лиця землі військами Петра І. Лише через 100 років Батурин був відновлений гетьманом Кирилом Розумовським. В 1799-1803 рр. тут був побудований його палац, куди він переніс свою резиденцію.

Ви зможете відвідати Цитадель Батуринської фортеці, музей археології Батурина, будинок генерального судді Кочубея, побачите чудовий парк Кочубеїв і експозицію в палаці Кирила Розумовського. І звичайно ж почуєте неймовірні історії про людей, що вершили велику історію.

А якщо під кінець нашої подорожі у Вас залишиться трохи сил, ми відвідаємо центр відпочинку «Вітрила Маклая», щоб почути про великого мандрівника, вченого, нащадка запорізьких козаків Миколу Миколайовича Миклухо-Маклая. У музеї багато цікавих експонатів, створена галерея портретів рідних Маклая. Відвідавши музей, Ви дізнаєтеся подробиці про життя вченого та про його неймовірні експедиції.

17:00 Вирушаємо назад до Києва.

20:00 Орієнтовне повернення на ст. м. Лісова.

Додаткова інформація

Вартість квитків в обрані музеї:

Музей Батурина (Цитадель Батуринської фортеці) - 30 грн/15 грн;
Музей археології Батурина - 30 грн/15 грн;
Будинок Генерального судді Кочубея - 30 грн/15 грн;
Палац Розумовського - 50 грн/25 грн;
Музей Миклухо-Маклая - 10 грн/5 грн.

Щодо пільг за посвідченням - уточнюйте при бронюванні

Заказ тура