Прага економ

11 367 грн
249
€EUR
5 днів
Маршрут

Львів - Вроцлав - Прага (Карлові Вари) - Краків - Львів

Країни:
Тип туру
Автобусні тури Європою, Бюджетні тури, Тури у безвізові країни

Бажаєте познайомитися з чудовими містами і замками Європи? Хочете побачити найцікавіші пам'ятки Кракова, Вроцлава і Праги, витративши мінімум коштів? Вирушайте в бюджетний тур «Прага Економ» разом із Феєрією!

Прага - одне з найкрасивіших міст Європи. Ви побачите Астрономічний годинник, Ратушу, Карлів міст, прогуляєтеся Паризькою вуличкою, Староміською та Вацлавською площами, де височіють численні старовинні споруди і панує особлива празька атмосфера. Під час подорожі у Вас буде можливість відвідати Карлові Вари - місце відпочинку світової еліти, де поєднуються дивовижна природа і дивовижна архітектура.

У вартість входить
4 ночі в готелях 3* зі сніданками
22
Харчування;
22
Проїзд на комфортабельному автобусі;
22
Супровід гіда;
Екскурсії за програмою.
У вартість не входить
Проїзд потягом до Львова
22
Медична страховка;
22
Вхідні квитки в музеї та замки, додаткові екскурсії;
Проїзд в міському транспорті;
Доплата за SNGL.
22
Львів - Вроцлав - Прага (Карлові Вари) - Краків - Львів
День 1
Львів - Вроцлав

Зустріч біля центрального входу на залізничному вокзалі у Львові.

Посадка в автобус о 7:00. Переїзд у Польщу.

Прибуття до Вроцлава - одне з найбільших і найкрасивіших міст Польщі.  Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости і канали Вроцлава - прекрасне місце для романтичних прогулянок. Оглядова екскурсія по Вроцлаву: Ринкова площа Старого міста, готична ратуша, Тумський острів, стара частина міста з комплексом дивовижних пам'яток.

Ніч у готелі у м.Вроцлав.

День 2
Вроцлав - Прага

Сніданок.

Виселення з готелю. Переїзд у Прагу.

Прага - столиця і найбільше місто Чехії. Вона залишається в серці кожного, хто хоч раз бачив її дивовижні палаци, величні костели, милі будиночки з яскраво-помаранчевими дахами і різнокольорові фасади. Одного разу спробувавши тутешнє пиво з пишною пінної шапкою і покуштувавши запечену свинячу рульку, ви назавжди закохаєтесь у це місто.

Пішохідна екскурсія по Празі. Ви побуваєте в найкрасивіших місцях міста: на Вацлавській і Староміській площах, на Карловому мосту. Побачите Порохові ворота, Ратушу і знаменитий Астрономічний годинник, Тинський собор, будинок, де народився письменник Франц Кафка, храм Святого Микулаша, Паризьку вуличку, Єврейський квартал, площу Хрестоносців із червоною зіркою.

А також Королівське місто Градчани. На Карловому мосту, приклавши руку до скульптури Яна Непомуцького, Ви зможете загадати бажання, яке, згідно з легендою, має обов'язково збутися.

Вільний час. Ніч у готелі.

День 3
Прага (Карлові Вари)

Сніданок.

Факультативна екскурсія в Карлові Вари (30 євро дорослий, 25 євро дитячий).

Карлові Вари - місце відпочинку світової еліти, де поєднуються дивовижна природа і дивовижна архітектура. Вас познайомлять із вражаючою історією міста, де жили, відпочивали та творили великі люди.

У вільний час - відвідування термального басейну (200 крон орієнтовно). Ви також зможете заїхати за пивною продукцією знаменитого королівського Крушовицького пивовара.

Повернення в Прагу. Вільний час. Ніч у готелі.

День 4
Прага - Краков

Сніданок.

Виселення з готелю. Вільний час у Празі.

Виїзд до Кракова о 14:00.

Увечері приїзд до Кракова. Ніч у готелі.

День 5
Краков - Львов

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія по Кракову - давній столиці Польщі. На вас чекають старовинні пам'ятки міста, серед яких: замок Вавель, Королівський шлях, Старе місто, Ринкова площа, Ратуша, Маріанський костел, Барбакан.

Виїзд із Кракова. Прибуття до Львова о 22:00.

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Заказ тура