Груповий тур Китай + Японія "Азійський дует"
Київ - Токіо - Нікко - Фудзі - Хаконе - Камакура - Йокогама - Осака - Кіото - Нара - Шанхай - Сучжоу - Ханчжоу - Пекін - Київ
Далеко-далеко на Сході, надійно прихована від решти світу неприступними горами і чотирма морями, тисячоліттями процвітала загадкова й велика імперія, осяяна Небом. А ще східніше, з іншого боку морів, на самому краю землі, де народжується Сонце, на великих островах розквітала не менш таємнича і самобутня цивілізація...
І ніхто, крім них самих (та зрідка настирливих варварів з півночі), не зазіхав на їхні спокій і велич.
Сьогодні вчені нескінченно сперечаються про справжній вік двох великих цивілізацій Азії – Китаю і Японії, – про витоки їхніх культур і традицій, причини криз і стрімких злетів, пророкуючи то одній, то іншій країні прийдешнє світове панування. Труднощів у розумінні додає і заплутана мова, і незбагненність світогляду, і багатогранність культур, що так разюче відрізняються від звичної нам європейської, і багато, багато іншого.
Але ми знаємо лише одне: всі відповіді криються в дивовижній історії, яка сформувала Китай і Японію такими, як ми їх знаємо сьогодні. А ще – в глибокій філософії, що невловимо об'єднала ці дві великі культури.
Звичайно, за 2,5 тижні складно осягнути всі таємниці цих двох дивовижних східно-азіатських цивілізацій. Але познайомитися з основними культурними, історичними пам'ятками і хоча б доторкнутися до їхніх загадок – цілком реально.
Поспішайте! Така унікальна можливість здійснити найбільш захоплюючу подорож не часто випадає. За 17 днів ми спробуємо розповісти і показати Вам якомога більше відразу про дві країни – Китай та Японію.
Вартість програми з особи з усіма перельотами:
при оплаті до 27.12 - 3299 євро
при оплаті до 31.01 - 3499 євро
при оплаті до 28.02 - 3699 євро
*Важливо! Знижки постійного туриста не підсумовуються з акцією раннього бронювання.
Виліт з Києва.
Приліт в Токіо.
Після прильоту трансфер в готель з японоговорящім водієм.
Ніч у готелі.
Сніданок. Зустріч з гідом в холі готелю.
Оглядова екскурсія по Токіо:
Прогулянка по площі біля Імператорського палацу – резиденції королівського дому Японії.
Східний сад Імператорського палацу (Higashi Gyoen).
Гіндза – торговий квартал і культурний центр міста.
Асакуса і Сенсодзі – храм трьох божеств, сувенірна вуличка Накамісе.
Повернення в готель. Ночівля.
Сніданок. Вільний день у Токіо.
Пропонуємо факультативну екскурсію в Нікко.
Нікко (по-японськи означає "сонячне сяйво") – невелике містечко (20 тис. жителів), розташоване за 135 км на північний схід від Токіо, й одночасно – відомий Національний природний парк, який займає величезну територію (1402 тис. кв. км) і вирізняється неповторними ландшафтами та пейзажами. Це гірська країна з величною сніговою вершиною Нантайсан й озером Чузендзі, з якого бере свій початок один із найкрасивіших водоспадів Японії – Кегон. Але головною визначною пам'яткою є синтоїстське святилище Тосьогу – місце спочинку великого полководця і державного діяча сьогуна Іеясу Токугави.
Містечко Нікко занесене в Золотий фонд ЮНЕСКО як комплекс храмів, що мають світове історичне й культурне значення. Японці кажуть: "Не говори, що бачив, що таке красиво, поки не відвідав Нікко". Крім храмів, Нікко може здивувати туриста надзвичайно гарними гірськими пейзажами, водоспадами й озерами.
Ніч у готелі.
Сніданок.
Виїзд на екскурсію Фудзі + Хаконе.
Хаконе – один з найпопулярніших курортних районів Японії, розташований між горою Фудзі та півостровом Ізу. Курорт Хаконе розкинувся серед кількох гірських вершин, вкритих лісами, і поруч з кратером згаслого вулкана. Це лісовий вулканічний регіон, знаменитий своїми курортами з гарячими джерелами. Тут прекрасні долини, ущелини й галявини, химерні обриси гір.
По канатній дорозі, з якої відкриваються чаруючі краєвиди на гору Фудзі, ми піднімаємося до долини гейзерів Овакудані. Тут ви побачите місце виходу термальних джерел на поверхню. Сірководнева вода використовується з лікувальними цілями, а також для виробництва косметики на основі мінеральних компонентів (мило, шампуні, креми, солі для ванн та інше).
Не можна обійти стороною відомі вже в усьому світі чорні яйця. Зварені в киплячій мінеральній воді, вони набувають чорного забарвлення. Японці вірять у те, що ці яйця мають чудодійну силу й додають людині до 7-ми років життя.
Озеро Асі – одна з головних визначних пам'яток Хаконе. Пропонуємо Вам зробити невеликий круїз по озеру на піратському кораблику. Безсумнівно, це залишить у Вашій пам'яті найкращі романтичні спогади про курорт! Також, у разі хорошої погоди, ми з Вами проїдемо по канатній дорозі й побуваємо на одному з майданчиків гори Фудзі! Звідси відкривається незвичайний краєвид і казковий пейзаж.
Після закінчення екскурсії повернення в Токіо.
Ніч у готелі в Токіо.
Сніданок. Зустріч з гідом у холі готелю.
Екскурсія в міста Камакура і Йокогама. В екскурсію включено:
Відвідування історичного міста Камакура.
Статуя Великого Будди.
Храм Хасе Каннон.
Переїзд у портове місто Йокогама, де Ви потрапите в майбутнє, відвідавши головну пам'ятку міста – район "Мінато Мірай" ("Порт майбутнього 21 століття"), після чого на Вас чекає відвідування оглядового майданчика хмарочоса Лендмарк Тауер, що приголомшує уяву.
Після екскурсії трансфер на вокзал. Переїзд на швидкісному поїзді Шінкансен в Осаку.
Трансфер до готелю в Осаці. Розміщення, ночівля.
Сніданок.
Виїзд на екскурсію в Кіото.
Це незвичайно барвисте й романтичне місто. Тут містяться близько 2000 храмів і церков, сотні парків і десятки старовинних палаців. Особливої чарівності Кіото додає неповторна гармонія всіх його численних споруд з навколишнім ландшафтом. Храми й палаци ніби виростають з водних поверхонь озер і схилів пагорбів, лише підкреслюючи собою природну красу пейзажу.
Парки Кіото рясніють кленами момідзі, листя яких змінює колір з яскраво-салатного до червоного та лимонного. Ви побачите: Золотий Павільйон, Храм Раендзі, Храм чистої води, район Гіон та інші визначні пам'ятки.
Після екскурсії повернення в готель в Осаці.
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Осаці + виїзд на екскурсію в Нару.
Під час екскурсії по Осаці Ви відвідаєте бізнес-район Умеда, знаменитий своїми фешенебельними готелями, хмарочосами, елітними бутиками та рестораном. Тут Ви підніметеся на оглядовий майданчик на відкритому повітрі (173 м) хмарочоса Умеда Скай Білдінг, з якого відкривається приголомшливий краєвид на місто. У ясну погоду можна вдосталь вдивлятися вдалину – хто знає, раптом Вам вдасться побачити сусіднє місто Кіото або "вікно" в Японію – місто Кобе.
Далі Ви відвідаєте Осакський замок, одну з найвизначніших споруд старої Японії. Замок побудував для себе Тойотомі Хідейосі, і довгий час ця резиденція була головною фортифікаційною спорудою району Кансай.
Після цього Ви переміститеся в найбільш жваву частину Осаки – район Мінамі, де прогуляєтеся затишними вуличками з численними магазинчиками, кафе й ресторанами.
Переїзд у Нару.
Нара була столицею Японії в період з 710-го по 784 рік, і в ту епоху місто виступало останнім пунктом Великого Шовкового шляху. У Нарі гостей зустрічають ручні олені. Вважається, що ці тварини є священними посланцями храму Касуга, і тому вони недоторканні. Тут багато милих Бембі, деякі навчилися кланятися за частування. На території храму продаються сембей – рисові коржі, улюблені ласощі оленів.
Великий Східний храм Тодайдзі – цілий храмовий комплекс, де головна споруда – Зала Великого Будди – є найбільшою дерев'яною будівлею в світі. У ньому міститься бронзова скульптура будди Дайніті або Дайбуцу. Висота Великого Будди, що сидить на лотосі з 56 пелюстками в головному залі храму Тодайдзі, – 15 метрів, вага 380 тонн. Її було відлито в 749 році, і для цього треба було 437 тонн бронзи та близько 440 кілограмів золота.
Лотос – символ невинності та чистоти, права рука з розкритою долонею протягнута вперед і виражає спокій духу, а положення лівої руки – виконання бажань. Комбінація обох рук символізує нескінченну любов Будди. Мальовничий храм Касуга-Тайся (768 рік) – найбільший синтоїстський храм Нари й один з "трьох великих синтоїстських храмів" Японії.
Ніч у готелі Осаки.
Сніданок.
Виселення з готелю, трансфер в аеропорт для вильоту у Шанхай.
Після прильоту трансфер до готелю в супроводі гіда.
Заселення в готель. Ніч у готелі Шанхая.
Сніданок.
Виїзд на оглядову екскурсію по Шанхаю.
Екскурсійна програма:
Храм Нефритового Будди. Храм засновано в 1882 році. Зовні його легко впізнати за стінами яскравого шафранового кольору. Головна визначна пам'ятка – всередині: двометрова статуя Будди з білого нефриту.
Сад радості Юйюань – у північно-східній частині старого китайського кварталу розкинувся великий базарний район. Його центром є сад Юйюань, або сад Мандарина (Yuyuan Shangchang), і храм Міських Богів (Chenghuang Miao). Багато туристів вважають це одним з найцікавіших місць Шанхаю.
Телевежа "Східна перлина" – третя за висотою в Азії (висота 468 метрів), п'ята за висотою телевежа в світі, одна з головних визначних пам'яток району Пудун у Шанхаї.
Набережна Вайтань є найвідомішою і дуже популярною туристичною зоною в Шанхаї. Заради збереження історичних пам'яток висотне будівництво на цій території обмежено.
Нічь у готелі Шанхая.
Сніданок. Виїзд на екскурсію в Сучжоу.
Екскурсійна програма:
Сад скромного чиновника (Чжочженюань).
Розташований у Сучжоу, він по праву вважається одним з кращих зразків приватної садово-паркової архітектури. Цей сад було побудовано на початку XVI століття колишнім державним цензором Ван Сяньченем, якого, згідно з переказами, відсторонили від посади за хабарництво. Коли перебуваєш у парку, у цю версію дійсно нескладно повірити: неозброєним оком видно, що на зведення парку пішло ціле багатство.
Пагорб тигра.
Відомий китайський поет Су Ши сказав: "Все життя ви будете шкодувати, якщо, відвідавши Сучжоу, не побуваєте на Пагорбі тигра". Це дуже давнє місце. Міський парк було закладено тут ще за часів Весни й Осені, більше 2,5 тисяч років тому.
Міські ворота.
Колись ворота Паньмень були частиною стародавньої міської стіни, побудованої в 514 році до нашої ери в епоху Воюючих царств. Згодом ворота було зруйновано, але в XIV столітті в епоху правління юаньського імператора Чжічжена (1333-1370 рр.) ворота повністю оновили і повернули до життя.
Відвідування Шовкової фабрики.
Повернення в Шанхай. Ніч у готелі Шанхая.
Сніданок. Вільний день у Шанхаї.
Пропонуємо факультативну екскурсію в Ханчжоу.
У Китаї цілих 36 Західних озер, але найзнаменитішим вважається те, що розташоване в Ханчжоу. На його берегах, водах і островах десятки мальовничих місць, багато з яких мають поетичні назви: "Осінній місяць над озером", "Пагорб усамітнення", "Золоті рибки в Квітковій гавані".
Відвідування пагоди Шести гармоній. Під "шістьма гармоніями" мається на увазі шість буддійських "гармоній": небо, земля, чотири сторони світу (північ, південь, захід, схід).
Ніч у готелі Шанхая.
Сніданок.
Трансфер на вокзал. Переїзд на швидкісному поїзді в Пекін.
Після приїзду трансфер у готель. Ніч у готелі Пекіна.
Сніданок у готелі.
Виїзд на оглядову екскурсію по Пекіну.
Екскурсійна програма:
Площа Небесного Спокою Тяньаньмень. Площа займає 400 тисяч кв. м. і є найбільшою у світі.
Великий національний театр.
Імператорський Палац Гугун (Заборонене місто).
Дегустація китайського чаю (40 хв) – символ гостинності китайської нації.
Храм неба – культовий ансамбль жертвопринесення Богові неба.
Парк Цзіншань.
Музей шовку (40 хв).
Вечірнє шоу (за бажанням за доплату): 1) Цирк; 2) Династія Золотої Маски; 3) Кунфу.
Ніч у готелі Пекіна.
Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд на екскурсію "Велика Китайська стіна".
Екскурсійна програма:
Велика Китайська стіна – ділянка "Цзюй Юн Гуань"
Фабрика нефриту
Літня резиденція Іхеюань
Центр китайської медицини
Огляд олімпійських об'єктів (з автобуса) без вхідних квитків:
Пекінський національний стадіон "Пташине гніздо"
Пекінський національний плавальний центр "Водний куб"
За бажанням (за додаткову плату) – вечеря з національним колоритом і традиційною стравою "Пекінська качка".
Ніч у готелі Пекіна.
Сніданок. Вільний день у Пекіні.
Факультативна екскурсія Пекіном.
У програмі: Дзвінична й Барабанна вежі - район Гулоу так і називається - «барабанна вежа» в перекладі з китайської. Дзвінична й Барабанна вежі використовувалися для відліку часу китайською владою аж до 1924 року, після чого їхні послуги замінив звичайний циферблат.
Вулиця трубок Яньдай Цзе. Раніше на цій вулиці продавали переважно тютюн, зараз - недорогі сувеніри, але якщо немає цінника - можливий торг доречний і вітається.
Вулиця трубок виходить на озеро Хухай. Озеро Хухай є одним із центрів нічного життя Пекіна, але, на жаль, орієнтований виключно на китайців. Навіть якщо Вам кричать «Хальоу!» та «Уелкам!», все, що Ви отримаєте - середньої якості їжу, погане пиво втридорога і тужливі балади зі сцени під гітару.
Пекінські хутуни. Хутуни - це житлові райони Пекіна з характерними особливостями будови і планування вулиць. Парк Бейхай.
Трансфер в аеропорт. Реєстрація на рейс.
Виліт з Пекіна. Приліт до Києва.
*в програмі можливі незначні зміни