У гості до казки

31 189 грн
999
€EUR
8 днів
Маршрут

Цюрих – Штайн-ам-Райн – Ліхтенштейн – Люцерн – Інтерлакен – Берн – Грюєр – Брок – термальний центр у Lavey-Les-Bains – Веве – Лозанна – Женева
Виїзди: щосуботи

Тип туру
Авіатури, Тури у безвізові країни
Дати

Опис туру

Ідеальний маршрут для першого знайомства з цією дивовижною, унікальною країною, де поєдналися різні культури, різні мови, різні традиції та звичаї. Щоб отримати більш-менш повне уявлення про Швейцарію, наскільки це можливо в рамках тижневої поїздки, потрібно проїхати через усю країну, що ми Вам і пропонуємо. Ваша давня мрія побачити на власні очі цей красивий, розкішний, багатий, ситий, спокійний і дуже гостинний край – дуже близька до втілення. Давайте відійдемо від стереотипу, що поїздка до Швейцарії по кишені тільки дуже багатим людям. Скористайтеся можливістю відпочити і побачити цю казково красиву країну за цілком прийнятну ціну!

Отже, Ви мріяли потрапити в казку? Машина часу переноситиме нас у різні часи, а казкові персонажі раптом перетворяться на реальність.

Виїзди щосуботи!

У вартість входить
Проживання в готелях 4* зі сніданками;
22
Груповий трансфер аеропорт–готель–аеропорт;
22
Переїзди за програмою;
Екскурсії в супроводі гіда.
22
У вартість не входить
Авіапереліт;
Медична страховка;
Додаткові екскурсії;
22
Особисті витрати.

Цюрих – Штайн-ам-Райн – Ліхтенштейн – Люцерн – Інтерлакен – Берн – Грюєр – Брок – термальний центр у Lavey-Les-Bains – Веве – Лозанна – Женева
Виїзди: щосуботи
День 1, субота
Ваше місто/Київ – Цюрих

Зустріч в аеропорті. Увага! Гід чекає на туристів максимум 30 хвилин після приземлення літака.

Оглядова двогодинна екскурсія Цюрихом із професійним гідом з відвідуванням Банхофштрассе, собору Фрауенмюнстер (вхід всередину собору за бажанням за свій рахунок, ціна 5 франків), Нідердорф, Парадеплац та інше.

Не лякайтеся, якщо під час екскурсії хтось маленький прошмигне у Вас під ногами. Хто це? Гноми. Звичайні швейцарські гноми, яких у Цюриху дуже багато...

Розміщення в готелі (увага, сheck in з 15.00!).

Увечері вільний час. Ніч у готелі.

День 2, неділя
Цюрих – Штайн-ам-Райн – Ліхтенштейн

Сніданок у готелі. Переїзд у Штайн-ам-Райн.

Прогулянка по Штайн-ам-Райну – середньовічному місту на кордоні з Німеччиною. У казковому містечку Штайн-ам-Райн час зупинився, вулиці вузькі, тут живуть відьми і красуні, а фасади старовинних будинків плетуть хитромудрі мережива різних часів і епох...

Зупинка біля водоспаду Райнфаль – найбільшого водоспаду Європи (вхідні квитки на водоспади включені у вартість туру). На лівому березі річки Рейн розташоване місто Шафхаузен, яке утворилося завдяки водоспаду і яке видно з берега річки.

Факультативна поїздка в князівство Ліхтенштейн з можливістю спробувати місцеве вино.

Екскурсія до місця паломництва всієї Європи – монастиря в містечку Айнзидельн, де міститься «Чорна Мадонна». Ми відвідаємо світовий шедевр архітектури в стилі бароко (церква 15 століття) і зможемо випити цілющу воду. Вартість факультативної екскурсії – 150 швейцарських франків за 1 людину при групі від 10 осіб.

Увечері вільний час. Ніч у готелі.

День 3, понеділок
Цюрих – Люцерн – Інтерлакен

Сніданок у готелі.

Переїзд до Люцерна. Пішохідна екскурсія по Люцерну.

Ми перебуваємо в 1333 році і стоїмо на дерев'яному мосту Капельбрюкке в Люцерні. Повз проходять графи, лицарі в обладунках. Після цього ми йдемо до найсумнішого каменя на землі – Монумента Льва, який розповість свою гірку історію.

А ось ми опинилися в 1850 році. Туристичний бум, будівництво дорогих готелів. Англійці відпочивають на модних швейцарських курортах. Вікторіанську манірність забуто. Миловидні леді в грайливих капелюшках відбиваються парасольками від сніжків джентльменів.

Переїзд в Інтерлакен. Після прибуття в Інтерлакен – прогулянка по місту. Можливість покупки сувенірів і годинників у магазині «Кірххофер» зі знижкою до 15%.

Розміщення в готелі. Увечері вільний час. Ніч у готелі.

День 4, вівторок
Інтерлакен

Сніданок у готелі. Вільний день.

Факультативні екскурсії за Вашим бажанням:

Варіант 1

Екскурсія в гори. Поїздка на Юнгфрауйох (можливо взимку і влітку). Унікальна поїздка на найбільш високогірну залізничну станцію в Європі – Юнгфрауйох. Підйом у гори зубчастою залізницею на вершину Юнгфрау (3600 метрів).

Це дивовижно красива альпійська вершина з обсерваторією, Льодовиковим палацом, звідки відкривається неповторний краєвид на всі Альпи, починаючи від Шварцвальда в Німеччині і закінчуючи Монбланом у Франції. Вартість додаткової екскурсії – 220 швейцарських франків за 1 людину при групі від 10 осіб.

Варіант 2

Екскурсія в Базель (можливо взимку і влітку). Вартість додаткової екскурсії – 150 швейцарських франків за 1 людину при групі від 10 осіб.

Варіант 3

Для тих, хто не їде в Альпи, – екскурсія в долину водоспадів і на озеро Брінц (можливо тільки влітку). Ви побачите знаменитий Райхенбахський водоспад, який прославив Конан Дойль, зробивши його місцем загибелі Шерлока Холмса.

Також Ви познайомитеся з найвищим водоспадом Швейцарії – Штауббах, і підніметеся на єдиний у Європі водоспад всередині гори, відкритий для відвідування, – Трюммельбах. Вартість додаткової екскурсії – 150 швейцарських франків за 1 людину при групі від 10 осіб.

Ніч у готелі.

День 5, середа
Інтерлакен – Берн – Грюєр – Брок

Сніданок у готелі. Переїзд у центр Берна.

Ми з Вами в 1191 році. А це хто? Це Герцог Бертхольд V фон Церінген підписує указ: «Звір, якого я сьогодні підстрелю на полюванні, стане символом нового міста!» Герцог підстрелив ведмедя. З цього часу місто називається Берн, адже в перекладі з німецької мови Bär – ведмідь.

Екскурсія по історичному центру Берна з оглядом Медвежої ями, Часової башти, будівлі уряду, аркад старого міста та інше.

Переїзд у Грюєр. Прогулянка по середньовічному містечку, у якому розташований замок Грюєр. Можливість спробувати місцеве національне блюдо – фондю, і купити свіжого швейцарського сиру.

Факультативна поїздка на шоколадну фабрику в Брок (30 франків з людини). Ви побачите, як роблять справжній швейцарський шоколад; дегустація шоколаду.

Ніч у готелі.

День 6, четвер
Берн – термальний центр у Lavey-Les-Bains 

Сніданок у готелі. Вільний день.

Варіант 1

Факультативна екскурсія в термальний центр в Lavey-Les-Bains (100 франків з людини). Увага! Центр може бути закритий з технічних причин.

Цілющі джерела допоможуть Вам зняти напругу, розслабитися. Це справжній оазис здоров'я: джакузі, гідромасажні басейни, каскади, водоспади, фонтани, гірки. Температура води, що надходить із джерел, досягає 69 градусів.

Після процедур – чашка гарячого шоколаду або запашного чаю з настою гірських трав.

Варіант 2

Екскурсія до Франції з професійним гідом – Ансі, Івуар АБО Шамоні-Мон-блан (150 франків з людини).

Ніч у готелі.

День 7, п'ятниця
Берн – Веве – Лозанна – Женева

Сніданок у готелі. Поїздка до Швейцарської Рив'єри.

Відвідування Шильонського замку (вхідні квитки в Шильонський замок включені у вартість туру). Машина часу переносить нас у 13 століття, у каземати Шильонського замку. Обережно! У коридорах підземелля і на гвинтових сходах можна зустріти блукаючі тіні замучених в'язнів.

Переїзд у Веве – невелике курортне містечко біля підніжжя гори Mount Pélerin, де провів останні роки життя Чарлі Чаплін, тут же він і похований. На його честь на березі Женевського озера встановлено пам'ятник.

Переїзд у Лозанну. Невелика зупинка на мальовничій набережній міста, біля музею Олімпійського руху й Олімпійського парку.

Після прибуття в Женеву (21 ос. + 2 ос.) оглядова екскурсія по місту з відвідуванням району міжнародних організацій, женевського фонтану, Квіткового годинника, Саду троянд, Старого міста, Стіни реформаторів та інше.

Женева. Тут здійснюються всі мрії. Загадайте бажання – і воно обов'язково здійсниться, якщо, звичайно, Вам пощастить побачити женевський фонтан і відчути його бризки.

Розміщення в готелі. Вільний час. Ніч у готелі.

День 8, субота
Женева – Ваше місто/Київ

Сніданок у готелі.

Груповий трансфер в аеропорт Женеви. Повернення в Україну.

Вартість туру:

1/DBL – 999 євро з 1 людини;
EXB (додаткове розкладне місце) – 957 євро з 1 людини;
СHD (діти 5-12 років) – 948 євро з 1 людини;
Доплата за SGL – 555 євро.

Можливі готелі для розміщення:

Zurich – Fassbind 4*, Swissotel 4*, Courtyard 4*
Регіон Юнгфрау – Regina Wengen 4*
Bern – Hotel Ambassador 4*, Novotel 4*
Montreux або Івердон – Modern Times 4*
Geneve – Cornavin 4*.

У період проведення виставок, конференцій, фестивалів тощо розміщення за програмою може здійснюватися у відмінних від заявлених готелях/містах/курортах.

Додаткова інформація

Усі заїзди гарантовані від 2 осіб.

Переїзди під час екскурсій здійснюються на комфортабельних автобусах.
При групі до 16 осіб – на мінібусі, гід-водій в одній особі.
Мінігрупи – гарантований мінібус, гід-водій в одній особі.
Додаткові екскурсії можна замовити й оплатити ТІЛЬКИ на місці.

У період проведення виставок, конференцій, фестивалів тощо розміщення за програмою може проводитися у відмінних від заявлених готелях/містах/курортах, але зі 100% збереженням екскурсійної програми.

Заказ тура