У гості до казки

94 450 грн
2069
€EUR
8 днів
Маршрут

Цюрих (2 ночі) – центральна Швейцарія (2 ночі) – французька Швейцарія (2 ночі) – Женева (1 ніч)
Цюрих - Штайн-ам-Райн - Люцерн - Інтерлакен - Центральна Швейцарія - Юнгфрайрауйох - Долина водоспадів - Берн - Грюєр - Брок - Монтре - Веве - Лозанна - Женева
Виїзди: щосуботи

Тип туру
Авіатури, Тури у безвізові країни, Екскурсійні тури, Літо в Європі
Дати

Гарантовані МІНІ-групи (від 2х осіб), до 16 туристів

Ідеальний маршрут для першого знайомства з цією дивовижною, унікальною країною, де поєдналися різні культури, різні мови, різні традиції та звичаї. Щоб отримати більш-менш повне уявлення про Швейцарію, наскільки це можливо в рамках тижневої поїздки, потрібно проїхати через усю країну, що ми Вам і пропонуємо. Ваша давня мрія побачити на власні очі цей красивий, розкішний, багатий, ситий, спокійний і дуже гостинний край – дуже близька до втілення. Давайте відійдемо від стереотипу, що поїздка до Швейцарії по кишені тільки дуже багатим людям. Скористайтеся можливістю відпочити і побачити цю казково красиву країну.

Отже, ви мріяли потрапити в казку? Машина часу переноситиме нас у різні часи, а казкові персонажі раптом перетворяться на реальність.

У вартість входить
Проживання в готелях 3-4* зі сніданками;
22
Груповий трансфер а/п–готель–а/п;
22
Переїзди за програмою;
Екскурсії з кваліфікованим гідом.
22
У вартість не входить
Авіапереліт до Цюриха / з Женеви;
Медична страховка;
Додаткові екскурсії;
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Цюрих (2 ночі) – центральна Швейцарія (2 ночі) – французька Швейцарія (2 ночі) – Женева (1 ніч)
Цюрих - Штайн-ам-Райн - Люцерн - Інтерлакен - Центральна Швейцарія - Юнгфрайрауйох - Долина водоспадів - Берн - Грюєр - Брок - Монтре - Веве - Лозанна - Женева
Виїзди: щосуботи
День 1, субота
Цюрих

Прибуття в Цюрих. Зустріч в аеропорті.

Гід чекає на туристів максимум 30 хвилин після приземлення літака.

Оглядова двогодинна екскурсія Цюрихом із професійним гідом з відвідуванням Банхофштрассе, собору Фрауенмюнстер (вхід всередину собору за бажанням за свій рахунок, ціна 5 франків), Нідердорф, Парадеплац та інше.

Не лякайтеся, якщо під час екскурсії хтось маленький прошмигне у Вас під ногами. Хто це? Гноми. Звичайні швейцарські гноми, яких у Цюриху дуже багато...

Трансфер у готель 3-4* в Цюриху. Вільний час.

Ніч у готелі.

День 2, неділя
Штайн-ам-Райн - Рейнський водоспад

Сніданок у готелі.

Переїзд у Штайн-ам-Райн.

Прогулянка по Штайн-ам-Райну – середньовічному місту на кордоні з Німеччиною. У казковому містечку Штайн-ам-Райн час зупинився, вулиці вузькі, тут живуть відьми і красуні, а фасади старовинних будинків плетуть хитромудрі мережива різних часів і епох...

Зупинка біля водоспаду Райнфаль – найбільшого водоспаду Європи (вхідні квитки на водоспади включені у вартість туру). На лівому березі річки Рейн розташоване місто Шафгаузен, яке утворилося завдяки водоспаду і яке видно з берега річки.

Охочих запрошуємо на факультативну поїздку в князівство Ліхтенштейн з можливістю спробувати місцеве вино (Факультативна екскурсія можлива від 10 осіб).

Екскурсія до місця паломництва всієї Європи – монастиря в містечку Айнзидельн, де міститься «Чорна Мадонна» (150 франків).

Відвідування світового шедевра архітектури в стилі бароко – церкви 15 століття. Там же розташоване джерело з цілющою водою.

Вільний час.

Ніч у готелі в Цюриху.

День 3, понеділок
Цюрих – Люцерн – Інтерлакен - Центральна Швейцарія

Сніданок у готелі.

Переїзд до Люцерна. Пішохідна екскурсія містом.

Ми перебуваємо в 1333 році і стоїмо на дерев'яному мосту Капельбрюкке в Люцерні. Повз проходять графи, лицарі в обладунках. Після цього ми йдемо до найсумнішого каменя на землі – Монумента Льва, який розповість свою гірку історію.

А ось ми опинилися в 1850 році. Туристичний бум, будівництво дорогих готелів. Англійці відпочивають на модних швейцарських курортах. Вікторіанську манірність забуто. Миловидні леді в грайливих капелюшках відбиваються парасольками від сніжків джентльменів.

Переїзд в Інтерлакен. Після прибуття в Інтерлакен – прогулянка по місту. Можливість покупки сувенірів і годинників у магазині «Кірххофер» зі знижкою до 15%.

Розміщення в готелі 3-4* регіону Юнгфрау.

Увечері вільний час. Ніч у готелі.

День 4, вівторок
Юнгфрайрауйох - Долина водоспадів

Сніданок у готелі. Вільний день.

Охочим пропонуємо додаткові екскурсії:

1) Додаткова екскурсія в Долину водоспадів і на озеро Брінц (150 франків, від 10 осіб).

Ви побачите знаменитий Райхенбахський водоспад, який прославив Конан Дойль, зробивши його місцем загибелі Шерлока Холмса. Також ви познайомитеся з найвищим водоспадом Швейцарії Штауббах та підніміться на єдиний відвідуваний у Європі водоспад усередині гори Трюммельбах.

Екскурсія можлива навесні, влітку та восени.

2) Додаткова екскурсія до Альп Юнфрау (220 франків, у вартості: гід, вхідний квиток, обід. Від 10 осіб).

Вдягайтеся тепліше, адже ми вирушаємо в гості до Снігової Королеви. Дорога до снігів сповнена несподіванок. Повітря там розріджене, але думки залишаються ясними: Ура! Ми на позначці 3600 м. І тут вічна мерзлота...

Екскурсія можлива цілий рік.

3) Додаткова екскурсія у Базель (150 франків, від 10 осіб).

Базель - одне з найбільших міст Швейцарії, розташоване в точці з'єднання трьох країн - Франції, Німеччини та Швейцарії. Базелю є чим пишатися - найстарішим у Швейцарії Університетом та його знаменитими викладачами, великою кількістю музеїв європейського значення і незвичайною червоною Ратушею, маскою короля Лелікеніг, що дражнюється, і фонтаном Фастнахт з фігурками, що рухаються. Ще в 15 столітті Базель отримав привілей на проведення ярмарків та в Нині він відомий ними (Art Basel і Basel World). Відомі у всьому світі Фармакологічні підприємства Рош і Новартіс знаходяться у Базелі.

Екскурсія можлива цілий рік.

4) Додаткова екскурсія Пілатус (220 франків, від 10 осіб).

Пілатус – одна з найвідоміших гір Швейцарії. Огорнута таємницями, загадками, легендами, гордо висока над Люцерном, вона завжди привертала до себе величезну увагу. Який зв'язок біля гори Пілатус із прокуратором Іудеї Понтієм Пілатом, чому Пілатус називали «Драконовою горою» та багато іншого дізнаєтесь і побачите  ви, здійснивши цю дивовижну поїздку.

Екскурсія можлива цілий рік.

День 5, середа
Регіон Юнгфрау - Берн - Грюєр - Брок - Монтре

Сніданок у готелі. Переїзд у центр Берна.

Ми з Вами в 1191 році. А це хто? Це Герцог Бертхольд V фон Церінген підписує указ: «Звір, якого я сьогодні підстрелю на полюванні, стане символом нового міста!» Герцог підстрелив ведмедя. З цього часу місто називається Берн, адже в перекладі з німецької мови Bär – ведмідь.

Екскурсія по історичному центру Берна з оглядом Медвежої ями, Часової башти, будівлі уряду, аркад старого міста та інше.

Переїзд у Грюєр. Прогулянка по середньовічному містечку, у якому розташований замок Грюєр. Можливість спробувати місцеве національне блюдо – фондю, і купити свіжого швейцарського сиру.

Факультативна поїздка на шоколадну фабрику в Брок (30 франків з людини). Ви побачите, як роблять справжній швейцарський шоколад; дегустація шоколаду.

Переїзд у Монтре. Відвідування Монтре Паласа, де протягом 16 років жив Набоков.

Розміщення в готелі 3-4*регіону Французької Швейцарії. Після розселення гід чекає в холі готелю 15 хвилин.

Вільний час. Ночівля в готелі.

День 6, четвер
Монтре - Франція

Сніданок у готелі. Вільний день.

Пропонуємо додаткові екскурсії:

1) Факультативна екскурсія в термальний центр в Lavey-Les-Bains (100 франків з людини). Увага! Центр може бути закритий з технічних причин.

Цілющі джерела допоможуть вам зняти напругу, розслабитися. Це справжній оазис здоров'я: джакузі, гідромасажні басейни, каскади, водоспади, фонтани, гірки. Температура води, що надходить із джерел, досягає 69 градусів.

Після процедур – чашка гарячого шоколаду або запашного чаю з настою гірських трав.

2) Екскурсія до Франції з професійним гідом: Ансі, Івуар - АБО Шамоні-Мон-блан (150 франків з людини).

Ніч у готелі.

День 7, п'ятниця
Регіон Монтре – Веве – Лозанна – Женева

Сніданок у готелі. Поїздка Швейцарською Рив'єрою.

Відвідування Шийонського замку (вхідні квитки в замок включені у вартість туру). Машина часу переносить нас у 13 століття, у каземати Шильонського замку. Обережно! У коридорах підземелля і на гвинтових сходах можна зустріти блукаючі тіні замучених в'язнів.

Переїзд у Веве – невелике курортне містечко біля підніжжя гори Mount Pélerin, де провів останні роки життя Чарлі Чаплін, тут же він і похований. На його честь на березі Женевського озера встановлено пам'ятник.

Переїзд до Лозанни. Невелика зупинка на мальовничій набережній міста, біля музею Олімпійського руху й Олімпійського парку.

Після прибуття до Женеви оглядова екскурсія по місту з відвідуванням району міжнародних організацій, женевського фонтану, Квіткового годинника, Саду троянд, Старого міста, Стіни реформаторів та інше.

Женева. Тут здійснюються всі мрії. Загадайте бажання – і воно обов'язково здійсниться, якщо, звичайно, Вам пощастить побачити женевський фонтан і відчути його бризки.

Розміщення в готелі 3-4*. Вільний час. Ніч у готелі.

День 8, субота
Женева – Ваше місто

Сніданок у готелі.

Груповий трансфер в аеропорт Женеви. Завершення туру.

Вартість туру на 1 особу за умови розміщення:

Дорослий 1/2 DBL - 2069 євро

Доплата за SGL - 765 євро

Знижка на 3-го дорослого в номері TPL - 45 євро
(для 3-го дорослого в номері надається приставне ліжко екстрабет. Номери невеликі за розміром, скарги на розмір кімнати та розмір ліжок не приймаються. Радимо замовляти 2 номери: 1 DBL и 1 SGL)

Знижка на дитину в номері TPL - 65 євро
(Для дітей 6-11 років. Діти до 5 років в тур не приймаються)

Заказ тура