Вояж в Амстердам (5 днів)

20 645 грн
649
€EUR
5 днів
Маршрут

Київ - Брюссель - Амстердам (Волендам - Заансе Сханс - Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген) - Брюссель - Київ

Тип туру
Найвигідніша Європа, Авіатури
Дати

Опис туру

Вирушайте в місто прекрасних музеїв і численних каналів, колоритних барів і запальних шоу - неповторний Амстердам. На вас чекає знайомство з найвідомішими пам'ятками міста під час пішохідної екскурсії, прогулянка на катері по знаменитих каналах Амстердама та вечірній променад колоритними вулицями. Для охочих - додаткові екскурсії в голландські міста та глибинку.

Маршрут туру стартує з Брюсселя, куди Ви з комфортом дістанетеся літаком. Після завершення туру, за бажанням, Ви можете продовжити свою подорож, приєднавшись до одного з турів Нової концепції.

Відвідуємо найкрасивіший парк квітів Кейкенхоф!

У вартість входить
Авіапереліт;
22
4 ночівлі в готелі зі сніданками;
22
Проїзд автобусом за вказаним маршрутом:
22
Екскурсії, вказані в програмі;
22
Супровід гіда.
У вартість не входить
Додаткові екскурсії;
Проїзд в міському транспорті;
Медична страховка:
22
Віза за потреби:
22
Доплата за одномісне розміщення.
22

Київ - Брюссель - Амстердам (Волендам - Заансе Сханс - Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген) - Брюссель - Київ
День 1
Київ - Брюссель - Амстердам

Виліт з Києва до Брюсселя рейсом PS 145 о 10:55.

Приліт у Брюссель о 13:00. Зустріч з гідом. Завантаження речей в автобус.

В період з 06.04.2019 по 06.05.2019 відвідування чудового парку квітів в Бельгії - Гроот Бейгарден (вхідний квиток 14 євро).

Переїзд в Амстердам.

Ніч у готелі на території Голландії.

День 2
Амстердам (Волендам - Заансе Сханс)

Сніданок. Знайомство з Амстердамом.

Амстердам - найвеселіша та вільна столиця Європи, чарівне місто з приголомшливою архітектурою і музеями, каналами та мостами, кофешопами та барами. Тут майже все населення їздить на велосипедах, тому цей екологічно чистий вид транспорту по популярності не поступається автомобільному.
Екскурсії:

Пішохідна екскурсія по Амстердаму з оглядом квіткового ринку, площі Дам, Королівського палацу, Нової церкви, вулиці Дамрак, Біржі Берлаге.

Прогулянка каналами на катері (15 євро). Амстердам - це місто на воді. Тут налічується близько сотні каналів і 600 мостів, які разом складають єдину систему. Під час водної прогулянки Амстердам відкриється Вам з абсолютно нового ракурсу - зі жвавими мостовими, таємничими арками, багатолюдними набережними, кафе та унікальними плавучими будиночками.

Додаткова екскурсія в Волендам і Заансе Сханс (30 євро):

Волендам - колоритне рибальське село, яке зберегло свій історичний шарм. Тут Ви побачите старовинні та сучасні рибальські судна, а також зможете спробувати справжній голландський оселедець.

Заансес Схан перенесе Вас на кілька століть у минуле. Місцеві жителі носять національні голландські костюми. Тут й досі є працюючі вітряки. А голандці готують масло, гірчицю та сир за старовинними рецептами. Крім того, функціонує майстерня з виготовлення традиційних дерев'яних черевиків. Це село - живий музей середньовічного голландського побуту та ремесел!

Повернення в готель.

Ніч у готелі на території Голландії.

День 3
Амстердам (Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген)

Сніданок.

Автобусна екскурсія «Велика Голландія» (50 євро) з відвідуванням міст:

Роттердам - найбільший порт, місто мистецтва та богеми, яке постійно оновлюється і змінює свій вигляд. Вирізняється багатством футуристичної архітектури, тут Ви побачите дивовижні Кубічні будинки, незвичайний міст Еразмус, фантастичні транспортні розв'язки, експериментальні павільйони на воді. Перед Вами відкриються символи Роттердама - Стара гавань і вежа «Європа» (Євромаст).

Делфт - старовинне місто, справжній музей просто неба. У минулі часи Делфт відігравав роль столиці держави, нині це спокійне містечко з безліччю пам'яток. У програмі екскурсії - Ринкова площа, Ратуша, Нова церква, фабрика знаменитого біло-блакитного Делфтського фаянсу.

Гаага вважається неофіційною столицею Голландії, тут розташовані міністерства, парламент і численні міжнародні організації. Ви побачите будівлю парламенту, резиденцію королеви, Палац миру, де засідає міжнародний суд ООН.

Схевенінген – «Північна Рив'єра», популярне в Голландії курортне містечко, яке входить до складу Гааги. Ви зможете тут відпочити, прогулятися берегом Північного моря і, можливо, навіть покупатися (залежить від сезону).

Ніч у готелі на території Голландії.

День 4
Амстердам

Сніданок.

Для бажаючих відвідування парку тюльпанів Кейкенхоф (30 євро).

Вільний день в Амстердамі для прогулянок, музеїв і шопінгу.

В Амстердамі до послуг туристів більше 60 музеїв, що робить його містом з найвищою щільністю музеїв у світі!

Серед головних визначних пам'яток можна виділити:

Музей Ван Гога. У колекції музею зберігається більше 200 картин і 550 ескізів із різних періодів творчості Ван Гога. Тут Ви також зможете побачити переписку художника та вибрані роботи його сучасників.

Державний музей (Рійксмузеум). Найбільший музей в Нідерландах, який пропонує відвідувачам побачити неперевершену колекцію голландського мистецтва від ранньої іконографії до шедеврів Золотої Епохи.

Музей діамантів, де Вам відкриють секрети обробки діамантів у майстерні Coster. Ось уже понад 400 років Амстердам називають «містом діамантів».

Амстердамський історичний музей. Це цілий архітектурний комплекс зі старими внутрішніми дворами та сучасними прибудовами, присвяченими історії Амстердама. В експозиції - старовинний живопис, фотографії, предмети міського побуту, костюми, інтерактивні екрани зі старою хронікою, макети, точні копії міських інтер'єрів тощо.

Ніч у готелі на території Голландії.

День 5
Амстердам - Брюссель - Киев

Ранній виїзд у Брюссель.

Виліт із Брюсселю в Київ рейсом PS 146 о 14:00.

Прибуття в Київ о 17:55.

Заказ тура