Великий Азійський калейдоскоп

87 950 грн
3099
$USD
3499 $
15 днів
Маршрут

Сінгапур – о.Ява, Джок’якарта (Боробудур, Прамбанан) – Путраджая – Куала-Лумпур – Малакка – о.Лангкаві – о.Пенанг

Тип туру
Екзотика, Авіатури, Тури на травневі свята, Відпочинок на морі
Дати

Опис туру

Південно-Східна Азія – це свій окремий світ, яскравий, барвистий і такий різноманітний, що здається, у цього світу просто не існує кордонів! Тут змішуються культури, релігії, нації, стародавні реліквії і передові технології, дика незаймана природа і суперсучасні досягнення. І все це неймовірне нашарування мирно й толерантно уживається поруч, часом зливаючись у найбільш парадоксальних комбінаціях.

Реальне втілення азіатської мрії – футуристичний Сінгапур, та перлини, які довгий час ховалися в диких джунглях, – буддистські храмові комплекси Прамбанан і Боробудур в Індонезії, тендітна дивовижна екосистема мангрових лісів Малайзії та відпочинок на райських пляжах з 5-зірковим комфортом на тропічних островах, величні давні храми й елегантні пам'ятки колоніальної забудови, ніжно-рожеві мечеті й галасливі чайна-тауни, хмарочоси й острівні традиції рибалок – пориньте у світ, що дивує, захоплює, вражає до глибини душі і дарує такий калейдоскоп емоцій, як жодне інше місце на землі!

Настала Ваша черга! Деталі програми – трохи нижче в описі.

Вартість програми з усіма авіаперельотами:

при сплаті до 31.01.2021 – 3099 доларів
при сплаті до 28.02.2021 – 3299 доларів
при сплаті до 27.03.2021 – 3499 доларів

*Важливо! Знижки постійного туриста не додаються до акції раннього бронювання.

У вартість входить
Міжнародний авіапереліт;
22
Усі трансфери за програмою;
22
Екскурсії та вхідні квитки за програмою;
22
Проживання в готелях – 12 ночей;
22
Усі туристичні податки.
У вартість не входить
Медична страховка;
Факультативні екскурсії;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Додаткове харчування;
Чайові гідам, водіям, носіям багажу;
Інші особисті витрати, не зазначені в програмі.

Сінгапур – о.Ява, Джок’якарта (Боробудур, Прамбанан) – Путраджая – Куала-Лумпур – Малакка – о.Лангкаві – о.Пенанг
26.04, День 2
Сінгапур - приліт

Прибуття в Сінгапур. Зустріч в аеропорту з гідом компанії, яка приймає.

Трансфер у готель. Розселення в готелі о 14:00. Вільний час.

За додаткову плату можна замовити факультативну екскурсію на острів Сентоза, прогулянку на кораблику затокою, відвідування готелю Marina Bay Sands, відвідування Ботанічного саду і багато іншого.

Ніч у готелі.

27.04, День 3
Сінгапур – сіті-тур

Сніданок у готелі.

О 09:00 – оглядовий тур Сінгапуром з кваліфікованим гідом.

Відкрийте для себе різноманітність багатонаціонального Сінгапуру, відчуйте суміш Заходу і Сходу, сучасності та історії! Ви відвідаєте колоніальну частину Сінгапура, побачите знаменитий містичний символ міста – лева з хвостом риби, поринете в нескінченну метушню живописного Китайського кварталу, помилуєтеся захоплюючим краєвидом з гори Mount Faber, а також познайомитеся з найкращими в Азії виробами з напівкоштовних і дорогоцінних каменів.

На завершення Ви побачите знамениту торгову вулицю Orchard Road, звідки вже самостійно продовжите Ваше знайомство з Сінгапуром.

Після завершення туру – повернення в готель і вільний час. Ніч у готелі.

28.04, День 4
Сінгапур - о. Ява, Джок'якарта (переліт) - Храмовий комплекс Прамбанан

Сніданок у готелі.

Виїзд в аеропорт. Виліт у Джок'якарту (Індонезія).

Після прильоту зустріч з представником компанії, яка приймає, і трансфер у місто.

Далі незабутня екскурсія до храму Прамбанан – найвідомішої індуїстської святині. Храм справляє незабутнє враження своїми величезними розмірами й унікальною архітектурою, а також цікавою історією.

Храмовий комплекс Прамбанан на острові Ява – пам'ятка середньовічного мистецтва, найбільший в Індонезії культовий комплекс, присвячений трьом великим індійським божествам – Шиві, Вішну і Брахмі. Побудовані в X столітті буддійські й індуїстські релігійні споруди були внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1991 році. Всього на території Прамбанана розташовано більше двох сотень храмів, більшість із яких через сильні землетруси і виверження вулканів не збереглися в цілісному вигляді і нині перетворилися на руїни.

Релігійні ландшафти із загостреними шпилями були відреставровані в першій половині XX століття. Над центром верхньої з трьох концентричних платформ височіють три храми, прикрашені кам'яними рельєфами на теми давньоіндійського епосу "Рамаяна". Поруч із ними підносяться святилища, присвячені божествам тварин – міфічному бику Нанді, Гаруді – їздовій птиці бога Вішну і "за сумісництвом" національному символу Індонезії, та іншим.

Після екскурсії заселення в готель. Ніч у готелі.

29.04, День 5
Джок'якарта - Храмовий комплекс Боробудур

Сніданок у готелі. Зустріч з гідом у лобі готелю. Відвідування храму Борободур.

Боробудур – буддійська ступа і пов'язаний з нею храмовий комплекс традиції буддизму махаяни. Боробудур будувався між 750 і 850 роками яванськими правителями династії Сайлендра. Назва може походити від санскритського «віхара Будда Ур», що перекладається як «буддійський храм на горі».

Боробудур і Прамбанан – місця масового туризму в Індонезії. Боробудур зведений як величезна ступа, виконана в формі мандали. Фундамент ступи – квадратний, зі стороною завдовжки 118 метрів. У ступи є вісім ярусів: п'ять нижніх – квадратні, три верхніх – круглі. Форма мандали уособлює схему всесвіту відповідно до буддійських уявлень. На верхньому ярусі розташовані 72 малі ступи навколо великої центральної. Кожна ступа у формі дзвону. Усередині ступ міститься 504 статуї Будди і 1460 барельєфів на релігійні сюжети.

До сих пір Боробудур є місцем паломництва і молитов. Паломники проходять сім разів за годинниковою стрілкою на кожному рівні. Дотик до кожного Будди із ступ на верхньому ярусі, згідно з повір'ями, приносить щастя.

Після екскурсії – повернення в готель і вільний час. Ніч у готелі.

30.04, День 6
Джок'якарта - Куала-Лумпур (переліт) - тур у Путраджаю

Ранній сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт і виліт у Куала-Лумпур (Малайзія). Зустріч з представником компанії, яка приймає.

Виїзд на екскурсію в місто Путраджая – адміністративну столицю Малайзії, розташовану за 25 км від Куала-Лумпура.

Це місто вдало поєднує в собі сучасну архітектуру з традиційними ісламськими мотивами, зелені парки із сучасними мостами. Абсолютно чисте, абсолютно досконале. У ньому розташовані такі пам'ятки, як палац Правосуддя (більше схожий на Тадж-Махал), неймовірно світла мечеть Путра, що вражає своєю красою (у народі її звуть Рожевою мечеттю), сталева мечеть, яка не має аналогів у всьому світі, мости, кожен з яких повторює елементи найзнаменитіших мостів світу, і багато іншого.

Після екскурсії – повернення в Куала-Лумпур і заселення в готель.

Вільний час. Ніч у готелі.

01.05, День 7
Куала-Лумпур – сіті-тур

Сніданок у готелі.

О 09:00 зустріч з професійним гідом у лобі готелю, виїзд на оглядову екскурсію по Куала-Лумпуру.

«Селамат датанг!» – так буде вітати Вас гід у найзеленішій столиці Південно-Східної Азії – Куала-Лумпурі. Нетривала за часом подорож буде насичена цікавою інформацією про головні визначні пам'ятки міста, звичаї і традиції його жителів. З вікна комфортабельного автомобіля Ви побачите, як надсучасні хмарочоси мирно сусідять із храмами різних конфесій.

Зупинки: Палац короля, Китайський храм, Національна мечеть з унікальним куполом, Майдан незалежності, Фабрика батику, фото-стоп на фоні веж-близнюків Петронас (вхідні квитки у вежі за додаткову плату).

Після екскурсії – трансфер у готель і вільний час. Ніч у готелі.

02.05, День 8
Куала-Лумпур – тур у Малакку

Сніданок у готелі.

О 09:00 зустріч з гідом у лобі готелю. Виїзд на екскурсію в історичне місто Малакка – першу столицю Малайзії.

У першій столиці є на що подивитися! Тут збереглася спадщина португальців: Форт, площа з церквою з червоної цегли, яку побудували голландці, декоративні млини, набережна. Є й англійська спадщина. Все це органічно поєднується з китайськими вуличками, на яких можна знайти антикварні магазини з рідкісними речами.

Музеїв у Малацці більше, ніж у всій Малайзії! Етнічний музей, військовий, музей мистецтва і безліч інших. Багато з них розташовані на площі, тому можна побувати в декількох. У Малацці радимо покататися на рикші: вони прикрашені квітами, іграшками, гірляндами, вогнями. Кожен водій намагається зробити свою рикшу неповторною. Все це перенесе Вас у часи колоніальних завоювань Малайзії. Варто також здійснити прогулянку річкою вдень або ввечері, коли запалюються вогні, і місто стає по-справжньому романтичним.

Після завершення туру – повернення в готель і вільний час. Ніч у готелі.

03.05, День 9
Куала-Лумпур – о.Лангкаві (переліт)

Сніданок у готелі.

За три години до вильоту трансфер в аеропорт і виліт на острів Лангкаві.

Після прильоту трансфер у готель. Заселення і вільний час.

Лангкаві – неймовірної краси архіпелаг, що складається зі 104 островів в Андаманському морі, розташований біля північно-західного узбережжя Малацької протоки. Багато з островів цього архіпелагу й досі можуть похвалитися незайманою дикою природою. Тільки найбільший із них, острів Лангкаві, має досить розвинену інфраструктуру.

Назва острова перекладається як "Острів Червоного Орла", і тут дійсно водяться дуже рідкісні орли з червоно-цегляними крилами. Столицею острова є невелике містечко Куах, у численних магазинах якого можна знайти все, що забажаєш.

Острів знаменитий своїми розкішними готелями, чудовими пейзажами, чистою блакитною водою, мальовничим підводним світом, таємничими печерами та дивовижною легендою про принцесу Махсурі, яку несправедливо звинуватили в перелюбі та засудили до смерті. Перед стратою вона прокляла острів, пообіцявши, що Лангкаві буде занепадати протягом семи поколінь. Так і сталося. Процвітання острова почалося тільки в 1987 році, коли уряд Малайзії оголосив Лангкаві місцем безмитної торгівлі, і острів почав перетворюватися на світовий центр туризму.

Лангкаві оповитий безліччю легенд і переказів. За однією з них, на невеликому острівці, недалеко від Лангкаві, є озеро вагітної діви. За повір’ям, якщо в цьому озері скупається безплідна жінка, вона обов'язково скоро стане матір'ю.

Ніч у готелі.

04.05, День 10
о.Лангкаві – оглядовий тур

Сніданок у готелі.

О 09:00 зустріч з гідом у лобі готелю. Виїзд на оглядову екскурсію по острову.

Ви дізнаєтеся багато нового про традиції та ремесла малайзійського народу, про національні ігри, хобі, забави, зброю, обробку рису, тваринництво, риболовлю та інші сфери життя малайзійців. Ви побачите весільні костюми різних націй, які живуть на території Малайзії, а гід розповість про найбільш цікаві і незвичайні весільні традиції.

Далі невелика зупинка в храмах альтернативних релігій. Наступна зупинка – Площа орла, на якій розташована 19-метрова скульптура символу о.Лангкаві.

Після закінчення екскурсії можна залишитися в одному з торгових центрів острова або повернутися назад у готель. Ніч у готелі.

05.05, День 11
о.Лангкаві - Мангрові зарості

Сніданок у готелі.

О 09:00 зустріч з гідом у лобі готелю. Виїзд на екскурсію на човні мангровими каналами.

У програмі: годування морських орлів і диких мавп, відвідування крокодилової печери, печер зі сталактитами і кажанами, які там живуть, морська прогулянка вздовж узбережжя Лангкаві, відвідування рибної ферми та обід у ресторані на воді.

Гід детально розповість Вам про функціонування мангрових екосистем, їхню роль у природі, а також про всіх мешканців мангрових лісів (як виживають, як харчуються, як розмножуються тощо). Ви зможете погодувати мавп, побачити процес годування диких орлів, помацати величезних скатів і акулу-няньку на рибній фермі, варанів, змій, крабів, риб-стрибунів у дикій природі.

Приблизно о 13:00 повернення в готель і вільний час. Ніч у готелі.

06.05, День 12
о.Лангкаві - відпочинок на морі

Сніданок у готелі.

Вільний день для купання в морі. Можна замовити додаткові екскурсії, обговоривши їх заздалегідь з гідом.

Ніч у готелі.

07.05, День 13
о.Лангкаві – о.Пенанг (переліт)

Сніданок у готелі.

За 2 години до вильоту – трансфер в аеропорт. Виліт на острів Пенанг.

Після прильоту – трансфер у готель. Розміщення і відпочинок.

Визнана перлина Сходу, острів Пенанг розташувався дуже вдало – на перетині торгових шляхів з Європи в Азію. Острів було відкрито Френсісом Лайтом у 1786 році, і тоді він мав вигляд тропічних джунглів, утворених пальмами бетельного горіха, що і дало острову назву – острів бетельних горіхів (місцевою мовою Пулау Пенанг).

Сьогодні цей маленький острівець вражає гостей химерною сумішшю свого різноманітного колоніального минулого і традицій різних національностей: індійської, китайської, малайзійської, що відбивається в усіх історичних і культурних пам'ятках, численних фестивалях і народних святах. Безліч китайських храмів у столиці – місті Джорджтаун – розташовані по сусідству з маєтками в колоніальному стилі, а сучасні кондомініуми співіснують поруч зі старовинними індійськими кварталами.

Пропонуємо Вашій увазі 5-годинну факультативну екскурсію «Прохолодне блаженство – пагорб Пенанга і храм Кек-Лок-Сі» (за додаткову плату, від 50$ з людини; вартість залежить від кількості осіб у групі, будь ласка, звертайтесь до свого гіда).

Ми почнемо цей тур з огляду найбільшого в Південно-Східній Азії буддійського храму Кек-Лок-Сі. Величезні молитовні зали, велична 32-метрова статуя богині Милосердя Гуань-Інь і десятки тисяч зображень Будди всередині Пагоди Раві IV – таке не може залишити байдужим. Після храму піднімемося фунікулером на найвищу точку острова – до бризової прохолоди пагорба Пенанг. Звідси Ви побачите і заповідний Джорджтаун, материк Малайзія і два легендарних моста, які з'єднують острів з півостровом. Перед спуском відвідаємо індуїстський храм Sri Aruloli Thirumurugan і, за бажанням, скуштуємо місцевих делікатесів у кафетерії з видом на джунглі.

Ніч у готелі.

08.05, День 14
о.Пенанг - сіті-тур по Джорджтауну - виліт додому

Сніданок у готелі.

О 09:00 зустріч з гідом у лобі готелю. Виїзд на оглядову екскурсію островом «Історична спадщина Джорджтауна» – насичений джем з історичних, архітектурних і культурних пам'яток Джорджтауна, визнаних світовою спадщиною ЮНЕСКО.

Ми почнемо з першої британської споруди на острові – Форту Корноуолліса. Прекрасний вид на протоку Малакка та оригінальні гармати XVII століття стануть чудовим фоном для Ваших перших фотографій цього дня. Далі – ще цікавіше. Самобутнє дерев'яне китайське поселення на воді Клан Джетті, найвідоміший клановий будинок Пенанга Кху Конгсі і вулиця Гарматна, місце війни кланової мафії на острові. Ми пройдемо поблизу найвідоміших настінних фресок, які стали символами міста, біля найстарішої мечеті Пенанга – мечеті Капітана Клінга – до легендарного району Маленька Індія з його центром, храмом Срі Махамаріаманна.

Після екскурсії – повернення в готель і вільний час.

За 3 години до вильоту – трансфер в аеропорт. Виліт додому.

09.05, День 15
Київ - приліт

Приліт до Києва.

Проживання:

Сінгапур – 2 ночі в готелі Mercure Stevens або рівнозначному.
Джок’якарта – 2 ночі в готелі Jambouluk Malioboro або рівнозначному.
Куала-Лумпур – 3 ночі в готелі Melia або рівнозначному.
Лангкаві – 4 ночі в готелі Berjaya Langkawi або рівнозначному.
Пенанг – 1 ніч у готелі Sunway Georgetown або рівнозначному.

Додаткова інформація

*У програмі можливі незначні зміни. Можлива допомога в пошуку підселення.

Внутрішні авіаперельоти:

Сінгапур – Джок’якарта
Джок’якарта – Куала-Лумпур
Куала-Лумпур – Лангкаві
Лангкаві – Пенанг

Заказ тура