Містична Прага і мальовничі перлини Німеччини та Австрії

15 384 грн
499
€EUR
7 днів
Маршрут

Київ – Прага – Регенсбург – Пассау – Хальштат – Зальцбург – Зальцкаммергут – Абатство Мелк – Чеський Крумлов – Прага – Київ

Тип туру
Найвигідніша Європа, Авіатури, Тури з вильотом через Прагу
Дати

Опис туру

Ласкаво просимо в дивовижний тріп, який крок за кроком відкриє Вам найкрасивіші куточки весняних Австрії, Німеччини та Чехії!

Злата Прага – чарівне місто, яке радує і підкорює всіх своїм середньовічним шармом: величезна кількість прекрасних палаців, величні собори і дивовижна атмосфера з містичними нотками. Подорожуючи Чехією, не забудьте спробувати чеський національний напій – пиво, якому багато жителів цієї дивовижної країни приписують цілющі властивості.

Cаксонська Швейцарія – це національний парк, який сміливо можна назвати найкрасивішим у Німеччині! Його особливостями є дивовижні гірсько-лісові ландшафти і перлини ЮНЕСКО, що містяться на його території. Ви побачите знаменитий міст Бастай і фортецю Кенігштайн, яка жодного разу не здалася ворогові.

Австрія – країна, яка підготувала для кожного туриста свій "ласий шматочок"! На Вас чекають величні красоти чистих озер у передгір'ях Зальцбурга – міста, яке подарувало світові Вольфганга Амадея Моцарта.

Зверніть увагу на польотну програму: ранній приліт і пізній виліт гарантує повні сім днів справжнього задоволення від подорожі!

Гід – Артем Бірюков!

У вартість входить
Проживання в готелях 3* – 6 ночей;
22
Проїзд автобусом за маршрутом;
Супровід гіда й екскурсії за програмою.
У вартість не входить
Медична страховка;
22
Віза за потреби;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Факультативні екскурсії, вхідні квитки.

Київ – Прага – Регенсбург – Пассау – Хальштат – Зальцбург – Зальцкаммергут – Абатство Мелк – Чеський Крумлов – Прага – Київ
День 1
Київ – Прага

Виліт з Києва о 05:05 (Чеські авіалінії). Прибуття в Прагу о 06:10 (за місцевим часом).

Прага – столиця і найбільше місто Чехії. Вона залишається в серці кожного, хто хоч раз бачив її дивовижні палаци, величні костели і милі будиночки з яскраво-помаранчевими дахами та різнокольоровими фасадами. Серед визнаних архітектурних шедеврів, елегантних палаців і величних храмів збереглися цілі квартали старовинних житлових будинків, просякнуті духом середньовічної Європи. Одного разу спробувавши тутешнє пиво з пишною пінною шапкою і скуштувавши запечену свинячу рульку, Ви назавжди закохаєтеся в це місто.

Оглядова екскурсія Прагою «Старе місто – музей під відкритим небом».

Екскурсія починається з Вацлавської площі. Крок за кроком відкривається Старе місто, у якому панує неповторна казкова атмосфера, поєднуються вишуканий шарм і проста чарівність. Серед визнаних архітектурних шедеврів, елегантних палаців і величних храмів збереглися цілі квартали старовинних житлових будинків, просякнуті духом середньовічної Європи. Ви прогуляєтеся вулицями єврейського кварталу, де розташовані старовинні синагоги і ратуша, а також стародавнє єврейське кладовище. Далі Ви потрапляєте на Староміську площу, на якій розташована вежа Ратуші зі знаменитим Астрономічним годинником. І нарешті, Ви здійсните променад на прекрасний Карлів міст, де вуличні музиканти і колоритні сувенірні лавки створюють неповторну веселу атмосферу.

Астрономічний годинник або Празький Орлой – унікальний механізм, що встановлений у стіні вежі Староміського муніципалітету на початку XV століття і є символом Праги. Орлой – це маленький планетарій, який відображає поточний стан Всесвіту, положення Сонця, Місяця і Полярної зірки, знаків Зодіаку, показує середньоєвропейський і старочеський час. Автори чудесного механізму – годинникар Мікулаш з Кадані і Ян Шиндел, професор математики й астрономії. Годинник є улюбленою пам'яткою пражан, подивитися на це диво приїжджають з різних куточків Європи.

Вільний час у Празі. Ніч у готелі.

День 2
Прага (Саксонська Швейцарія - фортеця Кенігштайн)

Сніданок. Вільний час у Празі.

Радимо відвідати будинок Франца Кафки – геніального німецькомовного письменника-абсурдиста XX століття. У будинку-музеї Ви ознайомитеся з експонатами, пов'язаними з життям письменника, старими фотографіями, першими випусками його книг і навіть деякими з його рукописів і малюнків. Тут можна придбати будь-який твір Кафки потрібною Вам мовою.

Музей Альфонса Мухи – єдиний у світі музей великого чеського художника-модерніста. Музей Мухи можна впізнати здалеку – на вікнах будівлі красуються роботи самого художника.

Празька Національна галерея – найбільший у Чехії художній музей, у якому зібрані зразки західноєвропейського і чеського живопису, скульптури та графіки XIV-XX століть. Тут по сусідству розташувалися твори великих імпресіоністів: Клода Моне, Огюста Ренуара, Поля Сезанна, Поля Гогена, Ван Гога і шедеври Пабло Пікассо – неповторного основоположника кубізму.

Не пропустіть можливість скуштувати дивовижні страви національної чеської кухні, заглянувши в затишне кафе або ресторанчик. Займіться шопінгом у маленьких сувенірних крамничках і численних торгових лавках.

Для охочих – факультативна екскурсія в Саксонську Швейцарію і фортецю Кенігштайн (40 євро).

Національний парк Саксонська Швейцарія – це масив химерних піщаних гір незвичайної краси з мальовничими краєвидами, якому немає аналогів у світі. Огляд моста Бастай, перекинутого через ущелину над Ельбою на висоті 194 метра.

Екскурсія в Кенігштайн – фортецю над річкою Ельбою, яка жодного разу не була захоплена.

Ніч у готелі Праги.

День 3
Прага – Регенсбург – Бойодурум - Пассау

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Ранній виїзд (7:30) з Праги в середньовічне місто Регенсбург.

Історія Регенсбурга починається більше 1800 років тому з фортеці «CASTA REGINA», побудованої за наказом римського імператора Марка Аврелія на річці Дунай. Серед визначних пам'яток «вільного імперського міста» можна побачити найстаріший кам'яний міст у Європі, чудові родові башти італійської знаті (свого роду фортеці-хмарочоси давніх часів), готичний собор Святого Петра і багато іншого.

Далі переїжджаємо в кельтське місто Бойодурум, що стоїть на злитті трьох річок: Дунай, Ільц і Інн – перейменований римськими легіонерами в "БАТАВІС", і на цьому історія міста не закінчується, а тільки продовжує свій бурхливий розвиток...

Вітаємо Вас у Пассау – місті, яке середньовічні купці називали «Воротами Сходу». Оглядова пішохідна екскурсія містом.

Вільний час або оглядовий круїз на теплоході "Три річки Пассау" (оплачується додатково).

Ночівля в готелі в околицях Пассау.

День 4
Пассау – Хальштат – Зальцбург

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Виїзд на прогулянку в дивовижне місце, розташоване на краєчку землі між горою та озером Хальштаттерзеє. Весь регіон охороняється ЮНЕСКО, у тому числі симпатичне місто Хальштат, чарівність якого відображається у його давній історії та відірваності від зовнішнього світу.

Далі переїзд у «Місто Солі», яке увійшло до списку Світової культурної спадщини ЮНЕСКО – Зальцбург, що є літньою резиденцією австрійських імператорів, батьківщиною композитора В.А. Моцарта та сучасною світовою музичною сценою.

Оглядова пішохідна екскурсія по Зальцбургу. Вільний час у місті.

Ніч у готелі.

День 5
Зальцбург (Зальцкаммергут)

Сніданок. Вільний час у Зальцбурзі.

Факультативна екскурсія – «Озерний край Зальцкаммергут»*.

Зальцкаммергут – справжній озерний рай, розташований у самому центрі Австрії. Природна краса цього регіону заворожує: величні гірські вершини, озера з чистою водою, казкові ліси, піщані пагорби, звивисті гірські стежки, казкові містечка з давньою історією і добре збереженими пам'ятками архітектури.

Ночівля в готелі.

День 6
Зальцбург – Аббатство Мелк – Чеський Крумлов – Прага

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Виїзд до чинного бенедиктинського абатства Мелк (UNESCO) – монастиря, заснованого в 976 році, який є перлиною барокового архітектурного стилю.

Екскурсія по абатству "ORA et LABORA et LEGE" (оплачується додатково).

Далі переїжджаємо в середньовічне місто, оточене чудовою природою з винятковою атмосферою звивистих вуличок між будинками, де оживають перекази і легенди – Чеський Крумлов вітає Вас!

Оглядова пішохідна екскурсія історичним центром Чеського Крумлова. Вільний час.

Переїзд у Прагу. Вечірнє прибуття в Прагу (до 23:00).

Ніч у готелі Праги.

День 7
Прага – Київ

Сніданок. Екскурсія "Празький град, Мала страна".

Ви побуваєте у величній фортеці Празький град, побачите Кафедральний собор Святого Віта – найбільший собор у Чехії, прогуляєтеся історичним районом Мала Страна і Карловим мостом – одним із найкрасивіших мостів у Європі.

Празький град – найзнаменитіша фортеця Чехії, яка сьогодні виконує роль резиденції глави Чеської республіки. Тут містяться приголомшливі архітектурні пам'ятки: Терезіанський палац, каплиця Святого Хреста, Кафедральний собор Св. Віта, а також Старий королівський палац. Мала Страна ("Менши Место Пражске") – найбільш мальовничий історичний район Праги, який з року в рік зберігає свій надзвичайно красивий вигляд. Це дивовижне місце розповість Вам безліч цікавих історій, повідає про древні таємниці та легенди чеської столиці.

Вільний час у Празі.

Факультативна екскурсія в замок Штернберк ("Ческі-Штернберк"*).

Трансфер в аеропорт. Виліт до Києва о 22:40. Приліт о 01:40 (на наступний день, у суботу).

Додаткова інформація

Авіапереліт. Польотні дані: 
OK 917 KBP PRG 0505 0610
OK 916 PRG KBP 2240 0140 

Авіапереліт Київ-Прага-Київ, а/к Czech Airlines (Чеські авіалінії) – регулярний рейс. Багаж: 23 кг. Ручна поклажа: 8 кг. На борту не годують. Реєстрація в а / п - безкоштовна.

Заказ тура