Чарівна Баварія (авіа)
Київ – Прага – Нюрнберг – Байройт – Бамберг – Мюнхен – Гармиш-Партенкірхен – Грайнау – оз. Айбзе – Інсбрук – Нойшванштайн – Хоеншвангау – Фюссен – Херренкімзеє (оз. Кімзеє) – Інгольштадт – Прага – Київ
Якщо Ви давно мріяли здійснити подорож по Баварії, де тісно переплелися сучасність і середньовіччя на тлі Альпійських пейзажів і прозорих озер, значить цей тур для Вас!
Ми постаралися не оминути увагою красу Баварських Альп і романтику замків «казкового короля», чарівність великих мегаполісів і затишок маленьких середньовічних містечок Баварії. Ми запропонуємо Вам відвідати термальні басейни, проплисти на кораблі по найбільшому озеру Баварії, піднятися на найвищу вершину Німеччини, відвідати віллу-музей композитора Вагнера і суперсучасний конвеєрний цех заводу Ауді!
Ви познайомитеся з гостинними жителями Баварії, спробуєте легендарні ковбаски з відмінним баварським пивом, відкриєте для себе культуру і традиції цього регіону! Крім цього, на Вас очікує зустріч з Мюнхеном – з його прекрасними архітектурними ансамблями, грандіозними соборами і численними музеями. Плюс до цього прекрасні театри, багаті шопінг-центри, ресторани для гурманів – все це Мюнхен! Девіз баварської столиці – "Мюнхен любить вас". І Ви зможете переконатися в цьому самі.
І звісно залишать слід у Вашій пам'яті такі дивовижні міста, як Прага (Чехія), Інсбрук (Австрія), Нюрнберг (Баварія).
Поєднання божественної альпійської природи і перлин світової культури, середньовіччя і сучасності, весняний настрій і квіти, багато смачного і цікавого, і все це в супроводі досвідченого й ерудованого гіда – Ваша подорож буде воістину казкою! Деталі – нижче в описі.
Гід – Олексій Скарін!
Виліт з Києва о 05:05 (Чеські авіалінії). Прибуття в Прагу о 06:10 (за місцевим часом).
Посадка в автобус. Переїзд у Нюрнберг.
Оглядова екскурсія по Нюрнбергу: двір середньовічних ремесел, церква Св. Лоренца, старовинні фахверкові будівлі, мальовничі кам'яні містки через річку Пегніц, затишні площі, фонтан «карусель сімейного життя», імператорський замок Кайзербург.
Нюрнберг – це місто, де з'явився на світ «Лускунчик». У місті зберігся будинок, де жив і працював знаменитий художник Альбрехт Дюрер.
Вільний час у Нюрнберзі.
Обід у національному Баварському ресторані (оплата самостійно). Спробуйте знамениті нюрнберзькі сосиски завтовшки з мізинчик.
У другій половині дня - вільний час в Нюрнберзі. Музеї, ресторани, великі торгові центри - в центрі міста всі задоволення можна отримати пішки.
Ми запрошуємо вас до факультативної екскурсії з гідом (аудіогід) "Імператорський замок Кайзербург (Нюрнберг)" (25 євро, включаючи вхідний квиток, група від 15 осіб). Побудований тут ще за часи Фрідріха Барбаросса, замок вважається одним з визначних пам'яток міста. Тут зберігалися імперські регалії. Згідно з правилом, закріпленим в в Золотій буллі (1356), кожен новообраний імператор повинен був зібрати свій перший Рейхстаг в Нюрнберзі. Основні визначні пам'ятки Кайзербурга включають Лицарський зал, "Подвійну каплицю", "Круглу вежу" Зінвельтурм XII століття, будівлю секретаріату і стару свердловину.
Заїзд в готель у центрі Нюрнберга.
Прогулянка ввечері Нюрнбергу. Ночівля в готелі.
Всього за день 295 км.
Сніданок у готелі.
Вільний час у Нюрнберзі для самостійного відвідування музеїв, імператорського палацу, а також для шопінгу.
Факультативна екскурсія «Верхня Франконія (Баварія) – Байройт і Бамберг» (35 євро).
У Байроті жив великий композитор Ріхард Вагнер, тут же він писав музику і був похований. Відвідування музею Вагнера (вхідні квитки самостійно). Вільний час.
Переїзд у Бамберг. Хочете краще пізнати німецький менталітет? Без усяких сумнівів вирушайте в Бамберг! Акуратні і доглянуті вулички створені для неквапливих прогулянок і спостереження за мальовничою природою. Центр міста розташований на річці Пегніц, тому місцеві жителі з любов'ю називають його «маленька Венеція». Кращого місця для вечірнього променаду і спілкування з друзями не знайти. Стара міська ратуша стоїть просто на воді і викликає захват у туристів. Місто не було зруйноване під час Другої Світової війни!
Ночівля в готелі в центрі Нюрнберга.
Всього за день 215 км.
Сніданок у готелі. Звільнення номерів.
Переїзд у Мюнхен.
Оглядова екскурсія по історичному центру: найбільший у Німеччині цегляний храм Пресвятої Богородиці, храм св. Михайла, Театінеркірхе, Одеонплац, резиденція і сади Вітельсбахів, Нова Ратуша і «рибний фонтан» на Марієнплац, музей іграшок у старій Ратуші.
Вільний час для шопінгу, відвідування скарбниці резиденції Вітельсбахів (квиток самостійно), відвідування Пінакотеки (квиток самостійно).
Можливий обід із живою музикою в знаменитому пивному ресторані «Хофбройхаус» (оплата самостійно).
Після обіду можливе відвідування музею «BMW» (вхідний квиток самостійно, пересування на метро).
Поселення в готель в Баварських Альпах біля всесвітньо відомого курорту Гарміші-Партенкірхен. Ночівля в готелі.
Всього за день 280 км.
Сніданок у готелі. Вільний день в Баварських Альпах.
Факультативна екскурсія: «Баварські Альпи – Австрійські Альпи, Тіроль» (45 євро).
Переїзд в Альпи. Відвідування села Обераммергау, що знамените своїми розписаними будиночками в фахверковому стилі.
По дорозі нам зустрінеться баварський гірськолижний курорт Гарміш-Партенкірхен. Центр міста зберіг середньовічну забудову.
Поблизу від Гарміша ми помилуємося Цугшпітце – найвищою вершиною Німеччини, її висота становить 2962 метра над рівнем моря. З верхньої точки гори відкривається неповторний панорамний краєвид на більш ніж 400 альпійських вершин, розташованих на території чотирьох суміжних держав: Німеччини, Швейцарії, Австрії, Італії. Схили Цугшпітце вкриті трьома льодовиками.
Нова сучасна канатна дорога Цугшпітце (Seilbahn Zugspitze) гарантує своїм пасажирам незабутні враження (квиток купується самостійно). Засклені від підлоги до стелі кабіни здатні переміщати на вершину по 120 осіб. Нова канатна дорога встановила відразу три рекорди: найвища в світі сталева опора підвісної канатної дороги (127 метрів), найбільший у світі перепад висот за одну секцію (1945 метрів) і найдовший у світі безопорний проліт (3213 метрів). Пасажири канатної дороги зможуть оцінити всі ці рекордні досягнення, одночасно насолоджуючись грандіозними гірськими пейзажами (підйом можливий у разі хорошої погоди).
Для тих, хто залишається внизу, – вільний час у Грайнау (Grainau) і на березі озера Айбзе (Ebsee). Альпійське повітря, водні розваги, сувенірні магазини і ресторани.
Переїзд в Австрійські Альпи в Тіроль.
Екскурсія по Інсбруку – столиці австрійської федеральної землі Тіроль. Місто знамените серед любителів зимових видів спорту. Також Інсбрук популярний завдяки своїй імперській і сучасній архітектурі.
Повернення в готель в Баварських Альпах. Ночівля в готелі.
Всього за день 210 км.
Сніданок у готелі. Вільний день в Баварських Альпах.
Факультативна екскурсія: замки «казкового короля»: Нойшванштайн, Хоеншвангау і місто романтиків Фюссен (45 євро, разом із вхідними квитками та аудіогідом).
Замок Хоеншвангау було побудовано в 30-і роки XIX століття королем Баварії Максимільяном II (батьком «казкового» Людвіга) в модному стилі романтизм на місці зруйнованої фортеці середньовічних лицарів з роду Швангау.
Король Людвіг II провів у цьому замку дитинство і більшу частину життя. Тут він приймав композитора Ріхарда Вагнера, який ніколи не бував у замках Нойшванштайн і Херренкімзеє. Мати короля, стара королева Марія, після смерті сина прожила в замку близько трьох років аж до смерті в 1889 році.
Нойшванштан. 5 вересня 1869 року було закладено перший камінь для будівництва величезного і найзнаменитішого замку в Баварії. На момент смерті короля вартість замку перевищила сім з половиною мільйонів марок, що було за мірками того часу надзвичайною сумою.
Фюссен – місто романтиків. Місто розташоване у верхній Баварії на березі річки Лех. У місті є традиція прикрашати фасади будинків використовуючи старовинну баварську техніку розпису по мокрій штукатурці. Центр містечка пішохідний і дуже романтичний! Мирний альпійський луг, на якому пасеться фіолетова Milka з реклами шоколадок, – не фотомонтаж. Реклама знімалася недалеко від містечка Фюссен!
Прогулянка центром міста. Вільний час для обіду і шопінгу.
Охочі зможуть відвідати королівські терми Фюссена (оплачується додатково на місці. Із собою мати речі для купання: купальник, рушник, капці). Це відмінний термальний комплекс. Невеликий і спокійний, з басейнами різного ступеня мінералізації. Перебування в Термах від 2х до 3х годин.
Повернення в готель в Баварських Альпах. Ночівля в готелі.
Всього за день 150 км.
Сніданок у готелі.
Виселення з готелю.
Переїзд на береги найбільшого озера Баварії - Кімзе. Відпочинок на озері.
Охочих запрошуємо відправитися накораблі на екскурсію "Баварський Версаль-палац Херренкімзеє" (30 євро, вхідні квитки в палац, аудіогід, квиток на корабль.
Найрозкішніший палацовий комплекс Баварії, Літня Королівська резиденція, Херренкімзеє розташований на острові Херренінзель на Кімзе - найбільшому озері в Баварії.
Парк з фонтанами і палац є меншою реплікою Версаля. Але є також деталі, що відображають схильність баварського короля до казок і фантазій і непомірній витраті коштів з державного казначейства. Огляд палаца і парка.
Після обіду, переїзд в місто Інгольштадт.
Пропонується факультативна екскурсія на головний завод "Audi" в Інгольштадті (25 євро). 15-30 осіб). У пресувальному цеху Ви відчуєте силу формуючих інструментів, у зварювальному цеху – побачите захоплюючий балет зварювальних роботів. Ви станете свідками "весілля" – коли в процесі кінцевого складання зливаються воєдино двигун і кузов автомобіля.
Для тих, хто не бере участі в екскурсії на заводи «Audi», – пропонуємо кілька годин провести в аутлеті «бутик-містечко Інгольштадт Віллаж», що розташований за 7 км від центру міста (проїзд 10 євро).
Місто Інгольштадт наприкінці XIV століття на 55 років стало столицею герцогства Баварія-Інгольштадт.
У 1472 році в місті засновано перший у Баварії університет.
А ще через 300 років декан юридичного факультету університету Адам Вейсгаупт заснував орден ілюмінатів.
23 квітня 1516 року в Інгольштадті було проголошено закон про «чистоту» пива. Тільки три компонента, згідно з цим законом, можуть бути в цьому пиві: вода, хміль і ячмінь. Це найстаріший у світі закон про якість продукту харчування, який зберігає чинність по сьогодні!
Переїзд в готель в районі міста Вайден (Баварія).
Ночівля в готелі в Вайдені (неподалік від кордону з Чехією)
Всього за день 470 км.
Сніданок у готелі. Переїзд з Вайдена до Праги.
Прибуття в Прагу близько обіду.
Запрошуємо на екскурсію Празьким Градом із зовнішнім оглядом собору святого Віта, Малої Країни, Карлова моста.
Вільний час у Празі.
Трансфер в аеропорт. Виліт до Києва о 22:40. Приліт о 01:40 (на наступний день, субота).
Додаткові екскурсії відбуваються за умови участі групи від 25 осіб.
Авіапереліт. Польотні дані:
OK 917 KBP PRG 0505 0610
OK 916 PRG KBP 2240 0140
Авіапереліт Київ-Прага-Київ, а/к Czech Airlines (Чеські авіалінії) – регулярний рейс. Багаж: 23 кг. Ручна поклажа: 8 кг. На борту не годують. Реєстрація в а / п - безкоштовна.