Цюрих – улюблене місто (груповий авіатур до Швейцарії)

27 723 грн
888
€EUR
7 днів
Маршрут

Цюрих – Штайн-ам-Райн – Ліхтенштейн – Люцерн – Інтерлакен – Юнгфрауйох (Долина водоспадів) – Термальний центр Альпамаре – Базель – Цюрих
Виліт по суботах

Тип туру
Авіатури, Тури у безвізові країни
Дати

Опис туру

Швейцарія... Країна, у якій протягом одного дня можна грати в сніжки на схилах гір, купатися на пляжі, милуватися чистими озерами, у водах яких відбивається небо. Країна, у якій можна зустріти ту чи іншу знаменитість на прогулянці, у горах, у магазині або в поїзді.

Швейцарці дуже цінують час – напевно, тому вони навчилися створювати найточніші хронометри на світі. Є тут у продажу дуже дорогі годинники, але можна, звичайно ж, знайти і бюджетні варіанти відмінної якості. Крім годинників, тут пишаються ще шоколадом і сиром.

Феєрія запрошує в подорож до Швейцарії! На Вас чекає знайомство з Цюрихом, Женевою, Базелем, Берном, Долиною водоспадів. Ви побачите найбільший водоспад у Європі і помилуєтеся засніженими вершинами Альпійських гір. На Вас чекає відпочинок у термальному центрі Альпамаре. Побуваєте і в князівстві Ліхтенштейн, продегустуєте вино з льохів князя і побачите знамениту "Чорну Мадонну".

У вартість входить
Проживання в готелях 4*;
22
Харчування;
22
Груповий трансфер аеропорт–готель–аеропорт;
22
Переїзди за програмою;
Екскурсії та супровід професійного гіда.
22
У вартість не входить
Авіапереліт;
Медична страховка;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Аудіогід;
22
Особисті витрати.
22

Цюрих – Штайн-ам-Райн – Ліхтенштейн – Люцерн – Інтерлакен – Юнгфрауйох (Долина водоспадів) – Термальний центр Альпамаре – Базель – Цюрих
Виліт по суботах
День 1, субота
Київ – Цюрих

Приліт до Цюриха.

Безкоштовні трансфери для всіх туристів, які прилітають до Цюриха. Зустріч в аеропорті.

Увага! Гід чекає на туристів максимум 30 хвилин після приземлення літака.

Переїзд у готель. Розміщення в номерах (офіційно – check in з 15.00).

Оглядова двогодинна екскурсія Цюрихом із професійним гідом з відвідуванням Банхофштрассе, собору Фрауенмюнстер (вхід всередину собору за бажанням за свій рахунок, ціна 5 франків), Нідердорф, Парадеплац та інше.

Якщо заїзд з гідом, то після розселення він чекає в холі готелю 15 хвилин.

Якщо з водієм – при виникненні питань можна зателефонувати на черговий телефон +41794277031.

Вільний час. Ніч у готелі.

День 2, неділя
Цюрих – Штайн-ам-Райн – Ліхтенштейн

Сніданок у готелі.

Факультативна поїздка на Рейнський водоспад та в місто з казки Штайн-ам-Райн і князівство Ліхтенштейн (150 франків/особа).

Прогулянка по Штайн-ам-Райну (середньовічне місто на кордоні з Німеччиною), зупинка біля водоспаду Райнфаль – найбільшого водоспаду Європи. На лівому березі річки Рейн розташоване місто Шафхаузен, яке утворилося завдяки водоспаду і видніється з берега річки.

У другій половині дня факультативна подорож в князівство Ліхтенштейн з можливістю дегустації місцевого вина. Екскурсія до місця паломництва всієї Європи – монастиря в містечку Айнзидельн, де міститься «Чорна Мадонна».

Відвідування світового шедевра архітектури в стилі бароко (церква 15 століття), там же розташоване джерело з цілющою водою.

Повернення в готель. Вільний час. Ніч у готелі.

День 3, понеділок
Цюрих – Люцерн – Інтерлакен

Сніданок у готелі.

Факультативна екскурсія в Люцерн (150 франків/особа).

Пішохідна екскурсія по Люцерну з оглядом середньовічної стіни Музеггмауер, найдавнішого критого дерев'яного моста в Європі Каппельбрюкке, «найзворушливішого пам'ятника» в світі – «Лев, який помирає», розкішної церкви єзуїтів, розписних фасадів будинків.

Переїзд в Інтерлакен – всесвітньо відомий гірськолижний курорт у Швейцарських Альпах, популярний серед туристів. Місто розташоване між двох озер Тун і Брієнц, славиться своєю красивою природою – гори і хвойні ліси, а також чистим гірським повітрям.

Можливість покупки сувенірів і годинників у магазині Кірххофер зі знижкою до 15%.

Повернення в готель на поїзді або автобусі.

Вільний час. Ніч у готелі.

День 4, вівторок
Цюрих – Юнгфрауйох (Долина водоспадів)

Сніданок у готелі. Вільний день.

Додаткова екскурсія в гори (можливо взимку і влітку) за бажанням (150 франків за людину).

Тільки влітку: для тих, хто не їде в Альпи, – додаткова екскурсія в Долину водоспадів і на озеро Брінц. Ви побачите знаменитий Райхенбахський водоспад, який прославив Конан Дойль, зробивши його місцем загибелі Шерлока Холмса.

Також Ви познайомитеся з найвищим водоспадом Швейцарії – Штауббах – і підніметеся на єдиний у Європі водоспад всередині гори, відкритий для відвідування, – Трумельбах.

Повернення в готель на поїзді або автобусі. Ніч у готелі.

День 5, середа
Цюрих – Термальний центр Альпамаре

Сніданок у готелі.

Термальний центр Альпамаре (150 франків за людину).

Термальний центр + вечеря в типовому швейцарському ресторані (салат, м'ясо по-цюрихському, десерт). Можна замовити тільки терми або тільки вечерю.

Увага! Центр може бути зачинений з технічних причин.

Цілющі джерела допоможуть Вам зняти напругу, розслабитися. Підводні масажі повернуть Вам молодість і красу, допоможуть позбутися болю в спині і попереку. Гарячі ванни дадуть заряд енергії. Евкаліптові хаммами очистять Ваші легені. Після процедур – чашка гарячого шоколаду або запашного чаю з настою гірських трав.

Повернення в Цюрих. Ніч у готелі.

День 6, четвер
Цюрих – Базель

Сніданок у готелі.

Факультативна екскурсія в Базель (150 франків за людину).

Прогулянка по місту з оглядом Кафедрального собору, фонтану Фастнахтбруннен, міської ратуші.

Ніч у готелі.

День 7, п'ятниця
Цюрих – Київ

Сніданок у готелі. 

Безкоштовні трансфери для всіх туристів, що вилітають з Цюріха.

Повернення в Україну.

Вартість туру:

1/ DBL – 888 євро за людину.

EXB (додаткове розкладне місце) – 845 євро за людину.

СHD (діти 5-12 років з 2 дорослими в номері) – 820 євро за людину.

Доплата за SNGL – 555 євро.

Додаткова інформація

Увага! У період проведення виставок, конференцій, фестивалів тощо розміщення за програмою може проводитися у відмінних від заявлених готелях/ містах/ курортах, але зі 100% збереженням екскурсійної програми.

Заказ тура