Гарантований тур. Скандинавська казка: Данія - Норвегія - Швеція

61 976 грн
1399
€EUR
12 днів
Маршрут

Гарантований тур: Варшава - Копенгаген - замки Данії - Гетеборг - Осло - Гуль - Торпо - водоспад Ворінгфоссен - Ойстессе - водоспад Стендалфоссен - Берген - Флом - круїз по Согне-фіорд - Лейкангер - Норд-фіорд - Бриксдальский льодовик - оз.Хорніндаль (Олесунн - Дорога Троллів) - круїз по Гейрангер-фіорд - Летюча скеля - гора Далснібба - Осло - Еребру - Стокгольм - Варшава

Тип туру
Авіатури, Тури з феєричними гідами, Автобусні тури Європою, Екскурсійні тури, Літо в Європі
Дати

На 20.07 є гарантоване жіноче підселення.

Скандинавська казка - найбільш насичений тур Феєрії країнами Скандинавії з чітко відпрацьованим маршрутом, яким туристи подорожують з нами вже багато років. Мандруючи через три прекрасних країни -  Данію, Норвегію та Швецію, - ви здійсните справжню подорож в інший вимір, занурившись у світ казкових фіордів і гірських вершин, красивих льодовиків та  панорамних доріг, від яких перехоплює подих.

На вас чекають оглядові екскурсії найцікавішими місцями, вільний час для відпочинку та відвідування визначних пам'яток. Ви побуваєте в старовинних палацах і замках, побачите стародавні міста Еребру, Берген, здійсните круїзи мальовничими фіордами та каналами, підніметеся на "дах Норвегії", доторкнетеся до первозданної природи. Гід - Олександр Третяк!

Також дивіться програму Скандинавська казка: Швеція - Норвегія - Данія

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

У вартість входить
11 ночей у готелях 3-4* зі сніданками;
22
Груповий трансфер а\п - готель - а\п;
22
Комфортабельний автобус за маршрутом;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Послуги з трансферу до/з аеропорту Варшави;
Страхування;
22
Додаткові екскурсії, вх.квитки, 2 круїзи по фіордах;
Доплата за одномісне розміщення.
22
Гарантований тур: Варшава - Копенгаген - замки Данії - Гетеборг - Осло - Гуль - Торпо - водоспад Ворінгфоссен - Ойстессе - водоспад Стендалфоссен - Берген - Флом - круїз по Согне-фіорд - Лейкангер - Норд-фіорд - Бриксдальский льодовик - оз.Хорніндаль (Олесунн - Дорога Троллів) - круїз по Гейрангер-фіорд - Летюча скеля - гора Далснібба - Осло - Еребру - Стокгольм - Варшава
День 1
Варшава - Копенгаген

Як дістатись до ВАРШАВИ. Поради авіамандрівникам

Зустріч в а/п Варшави о 6.00. Переліт у Копенгаген.

Посадка в автобус, зустріч з туристами, що прилетіли по своїх квитках.

Оглядова екскурсія у Копенгагені: Палац Розенборг, фонтан Гефіона, Маленька Русалонька, Палац Амалієнборг (резиденція Королівської родини Данії), Мармурова церква.

Після обіду пішохідна екскурсія містом: Ратуша, Стара Площа, пішохідна вулиця Стрьогет, церква Богородиці, Університет, Кругла Вежа (6 євро), Палац Крістіансборг, Нова Королівська Площа та Нова Гавань.

Вільний час. Переїзд до готелю, ніч у готелі.

День 2
Замок Фредріксборг - замок Кронборг - Гетеборг

Сніданок у готелі. Вільний час у Копенгагені.

За бажанням, прогулянка на катері по каналах Копенгагена (20 євро).

Переїзд до Гіллереду, де розташований найвідоміший Ренессансний палац Данського Королівства Фредеріксборг (16 євро).

Переїзд до Хельсінгеру, зовнішній огляд замку Гамлета Кронборг.

Поромна переправа до Швеції.

Переїзд до готелю. Ніч у готелі на територіїї Швеції.

День 3
Осло

Сніданок у готелі.

Переїзд до Осло.

Осло - столиця і найбільше місто Норвегії. Це цікаве місто розташоване на початку мальовничого стокілометрового Осло-фіорда, серед пагорбів і лісів, які служать гідним обрамленням незвичайних визначних пам'яток.

Екскурсія в Осло з оглядом Ратуші, Нобелевського центру, Національного театру, вулиці Карла Юхана, Стуртинга, Кафедрального Собору та Парку Вігеланна.

Вільний час.

Переїзд до готелю. Поселення в готель. Ніч у готелі.

В Осло авіатуристи можуть приєднатись до групи у турі Фіорди Норвегії (9 днів).

День 4
Осло - Гуль

Сніданок у готелі. Вільний час в Осло.

Охочим пропонуємо відвідати музеї "Кон-Тікі" (14 євро) та "Фрам" (14 євро). На вас також чекають оновлені музеї Мунка, Національна Галерея, Сучасного мистецтва, Опера, замок Акерсхус.

Переїзд в район містечка Гуль, мальовничими норвезькими дорогами вздовж фіордів, озер та річок.

Поселення в готель. Ніч у готелі.

День 5
Торпо - водоспад Ворінгфоссен - Ойстессе - купання у фіорді - водоспад Стендалфоссен - Берген

Сніданок.

Переїзд у Берген через мальовниче плато Хардангервідда.

Хардангервідда – найвище гірське плато в Європі, котре підіймається на висоту 1100-1400 метрів над рівнем моря. На Вас чекає зустріч із первозданною природою, тишею і безтурботним спокоєм. Зупинки на панорамних майданчиках для фото: гірське озеро, житла саамів, водоспад Ворінгфоссен.

Зупинки для огляду церкви в Торпо, водоспаду Ворінгфоссен. Зупинки на панорамних майданчиках для фото.

Водоспад Ворінгфоссен – найзнаменитіший норвезький водоспад, його висота складає 182 метри, з яких 145 метрів – висота вільного падіння води. Цей красивий водоспад в обіймах північної природи полонить Ваше серце назавжди! Зупинки на панорамних майданчиках для фото.

Дорога вздовж Хардангер-фіорду. Зупинка в місті Ойстессе, відпочинок, купання у фіорді.

Зупинка біля водоспаду Стендалфоссен (можна зайти за водоспад).

Цей чудовий водоспад має свою особливість – прихований оглядовий майданчик, завдяки якому можна пройти між струменями води і скелею, подивитися на водоспад "ззаду" і зробити фантастичні фотографії. Але ніякі фотографії не зможуть передати відчуття від того, коли Ви чуєте поруч із собою гуркотіння води, бачите дрібні бризки, що іскряться на сонці, та відчуваєте прохолодий вітерець на своєму обличчі!

Оглядова екскурсія містом Берген.

Берген – чудове старовинне місто з багатою історією і незвичайними традиціями. Протягом 400 років місто перебувало під контролем ганзейських купців, зберігши до наших днів свою самобутню архітектуру й торговий дух. Головною визначною пам'яткою Бергена, що прославила його на весь світ, є ганзейський куточок Брюгген, відомий також як Німецька корабельня.

Ніч у готелі в Бергені.

День 6
Берген - Флом - круїз по Согне-фіорд - Лейкангер

Сніданок.

Відвідування садиби Е. Гріга «Трольхауген» (12 євро).

Трольхауген – це будинок-музей найзнаменитішого норвезького композитора Едварда Гріга. Гріг провів тут 22 роки, працюючи в маленькому садовому будиночку на березі озера Нордос. Тут він написав чимало зі своїх найвідоміших творів.

Ви побачите оздоблення будинку, що збереглося з 1907 року, різноманітні експонати, пов'язані з життям Гріга, підійдете до висіченої в скелі могили, де похований сам композитор і його дружина Ніна, і почуєте його дивовижну музику, що зачаровує, мелодійно розливаючись і наповнюючи повітря навколо.

Вільний час у Бергені для відвідування рибного ринку, підйому на гору Флой на фунікулері (18 євро), відвідування музеїв і акваріума.

Переїзд у Флом. По дорозі - огляд водоспаду Твін.

Круїз по Согне-фіорду (60 євро) – це найбільший фіорд у світі.

Переїзд у Лейкангер (Согндаль). Поселення в готель. Ніч у готелі.

День 7
Бриксдальський льодовик - Норд-фіорд - оз.Хорніндаль

Сніданок.

Переїзд до озера Хорніндаль надзвичайно мальовничою дорогою з фантастичними видами.

Зупинки біля льодовика Бойєбрін і на панорамному майданчику біля Норд-фіорду.

Норд-фіорд розташований між Гейрангер-фіордом і Согне-фіордом і простягається на 110 км від льодовика до Атлантичного океану. Це один із найкрасивіших і найвужчих фіордів Норвегії, що вражає своїми контрастними краєвидами озер, льодовиків, гір і океану.

Підйом на Бриксдальський льодовик.

Тут панує справжня норвезька ідилія: на схилах мальовничо пасуться отари овець, у долині протікає чиста гірська річка, а з гори повільно сповзає багатотонна крижана брила, яка нагадує величезний блакитний язик.

Вільний час. 

Переїзд у готель. Ніч у готелі.

День 8
Озеро Хорніндаль (Олесунн - Дорога Троллів)

Сніданок. Відпочинок на березі найглибшого озера в Європі!

У цей день ви зможете насолодитися дивовижною красою норвезької природи, вдосталь відпочити і відновити сили перед продовженням маршруту.

У програмі дня за вашим бажанням – купання, катання на човнику, риболовля, прогулянки в гори й інші розваги на березі казкового озера.

Охочих запрошуємо на додаткову екскурсію "Дорога Троллів - Олесунн" (65 євро/дорослий, 35 євро/дитина).

Олесунн - одне з найкрасивіших міст Норвегії, яке прославилося своїми архітектурними шедеврами в стилі модерн.

Олесунн розташований на кількох островах у гирлі славнозвісного Гейрангер-фіорду. Незліченні острови, фіорди і море роблять це місто особливо привабливим для туристів. Свою назву Олесунн, що по-норвезьки означає "вугор", місто отримало завдяки вузькій звивистій протоці, що розділяє його на кілька частин. Не дивно, що Олесунн входить до числа найбільш відвідуваних місць у Норвегії. Для багатьох це місто в стилі модерн стає відправною точкою в подорожі по Гейрангер-фіорду, внесеному до Списку Всесвітньої спадщини.

Огляд Румсдальської долини і Румсдал-фіорду.

Поїздка по Сходах Тролів – найкрасивішій дорозі у світі, що звивається вузькою стрічкою з 11 крутими поворотами.

Зупинка біля водоспаду Стурсеттерфоссен, на оглядовому панорамному майданчику на висоті 858 метрів над рівнем моря.

Повернення до готелю. Ніч у готелі.

День 9
Круїз по Гейрангер-фіорд - Летюча скеля - гора Далснібба - Осло

Сніданок.

Круїз по найкрасивішому фіорду в світі – Гейрангер-фіорду (50 євро), визнаному об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ви побачите знамениті водоспади "Сім сестер" і "Наречений".

Фіорд розтягнувся на 15 км і є унікальним природним ансамблем зі стрімкими скелями заввишки до 1400 метрів, масивними льодовиками, чарівними водоспадами, а також представниками морської фауни. Завдяки унікальній красі Гейрангер-фіорд внесено до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Відвідування одного з найвідоміших світових фотографічних об'єктів – Летючої скелі.

«Родзинка програми»: підйом на автобусі на гору Далснібба (15 євро) висотою 1500 метрів, «дах Норвегії» (за умови ясної і сухої погоди без опадів).

Переїзд в Осло. Ніч у готелі в Осло (район а/п).

В Осло авіатуристи можуть від'єднатись від групи у турі Фіорди Норвегії (9 днів).

День 10
Еребру - Стокгольм

Сніданок.

Переїзд в Еребру для огляду середньовічного замку і прогулянки центральними вулицями міста.

Вільний час в Еребру.

Переїзд у Стокгольм.

Пішохідна екскурсія Гамла Станом (Старим Містом) з оглядом Королівського Палацу, Кафедрального Собору, Палацу Шляхти, церкви Лицарського Острову, "флігеля Карлссона", Старої Площі та Фінської Церкви.  

Стокгольм виник понад 700 років тому; сьогодні він розташовується на 14 островах у холодному Балтійському морі, з'єднаних 57 мостами. Але незважаючи на це, практично до всіх основних визначних пам'яток можна без проблем дістатися пішки.

Переїзд до готелю, поселення. Ніч у готелі.

День 11
Стокгольм

Сніданок.

Продовження знайомства зі Стокгольмом: Ратуша (16 євро), в якій проходить Нобелевський банкет, Острів Святого Духа, Концетрний Зал (де вручається Нобелевська Премія), "Стокгольмський Сіті". Вільний час.

Бажаючим пропонуємо відвідати музей корабля "Васа" (22 євро) та роздивитись острови Стокгольму під час прогулянки на кораблику (25 євро).

Повернення до готелю. Ніч у готелі.

День 12
Стокгольм - Варшава

Сніданок.

Трансфер в аеропорт. Виліт до Варшави.

Вартість туру за умови розміщення:

DBL (2 AD) = 2798 євро
TRPL (3 AD) = 4147 євро (Знижка на третю дорослу людину в номері 50 євро)
2 AD + 1 CHD (6-11,99) = 4107 євро (Знижка на дитину до 12 років в номері з двома дорослими 90 євро)

Додаткова інформація

Вартість вхідних квитків може змінюватися залежно від курсу крони до євро.

Знижка на третю дорослу людину в номері - 50 євро
Знижка на дитину до 12 років в номері з двома дорослими - 90 євро

Можливе приєднання / від'єднання авіатуристів в Осло до групи у турі Фіорди Норвегії (9 днів).

Польотні дані: а/к LOT, 299 євро (економ-клас, у вартості квитка багаж 23 кг, ручна поклажа 8 кг)

LO  463  20JUL  WAWCPH 0820   0950    
LO  454  31JUL  ARNWAW 1030   1215

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

Заказ тура