Містична Чернігівщина

670
₴UAH
1 днів
Маршрут

Київ – Козелець – Чернігів – Седнів – Київ

Тип туру
Тури Україною, Тури вихідного дня, Бюджетні тури, Одноденні тури
Дати

Опис туру

За часів Київської Русі Чернігів був другим за величиною і значенням містом, поступаючись тільки Києву.

Спаський собор, П’ятницька церква, Успенський собор — якимось дивом збереглися храми домонгольського періоду — золотий фонд найдавніших храмів України.

Одна з головних визначних пам’яток міста — Антонієві печери, побудовані в місці дивовижної сили, де свого часу знаходилося велике язичницьке капище Бога Перуна, в Болдиних горах. Величезний підземний комплекс — 4 яруси під землею славиться своєю особливою енергетикою, дивовижними легендами і навіть своїми привидами. Тут панує особлива атмосфера таємничості, про неї не можна розповісти, її потрібно тільки відчути!

Не менш легендарні і передмістя Чернігова. Наприклад, містечко Седнів, з яким ми пропонуємо вам познайомитися. Родзинка міста — дерев’яна козацька Георгіївська церква, побудована без єдиного цвяха вона вражає своєю багатою різьбою і дивовижною історією. У цьому храмі, присвяченому Георгію-Змієборцю, святили свої шаблі козаки Седнівської сотні Чернігівського полку перед військовими походами.

А ще… тут проходили зйомки фільму «Вій» і, кажуть, досі відбуваються незрозумілі явища!

Цікава, захоплююча екскурсія підходить для будь-якого часу року і будь-якої погоди.

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом;
Екскурсійне обслуговування;
22
Супровід туру нашим співробитником;
Медичне страхування.
У вартість не входить
Обід;
22
Вхідні квитки;
22
Особисті витрати;
Витрати не передбачені програмою.

Київ – Козелець – Чернігів – Седнів – Київ
День 1
Київ – Козелець – Чернігів – Седнів – Київ

7:45 Зустріч групи на ст.м. Лісова.

Переїзд в Козелець. Відвідування собору Різдва Богородиці, де знаходиться виготовлений в Італії 27-метровий п’ятиярусний іконостас. Масштаб і краса архітектури собору не знають рівних серед культових споруд XVIII ст.  - це найгарніший храм в стилі українського бароко. Собор було збудовано на кошти легендарної сім’ї Розумовських, історія якої пов’язана з цими місцями.

Переїзд до Чернігова. Екскурсія містом, під час якої ми відвідаємо старовинні храми часів Київської Русі, схожі на невеличкі старослов'янські замки:

Борисоглібський собор (XII ст.) усипальниця чернігівських князів династії Святославичей, Спасо Преображенський собор (XI ст.) - сучасник Софійського собору в м.Києві; Храм Параскеви-П'ятниці - покровительки торгівлі та ремесел (останній домонгольський храм кінця XII - початку XIII ст.). А також побачимо Іллінську церкву XI ст., Будівлю Колегіума (ХVII), Троїцький собор (XVII ст.) - кафедральний собор чернігівських владик, де знаходяться мощі святих Феодосія та Лаврентія і інші чудові місця.

Після обіду відвідаємо Антонієві печери - унікальний підземний комплекс, який було засновано у 1069 р. святим Антонієм, і який є попередником Києво-Печерської Лаври.

А за півгодини від Чернігова нас чекає ще одне старовинне містечко – Седнів. Де ми прогуляємось до усадьби Лізогубів та знаменитої "Вієвської" церкви.

18:00 Орієнтовний виїзд до Києва.

21:00 Орієнтовний час повернення на ст.м. Лісова.

Заказ тура