Полтавське намисто

3200
₴UAH
3 днів
Маршрут

Київ – Великі Сорочинці – Опішня – Великі Будища – Полтава – Диканька – Гоголеве – Київ

Тип туру
Тури з феєричними гідами, Тури Україною, Тури вихідного дня, Бюджетні тури
Дати

Опис туру

Полтавщина — не просто чудовий куточок України, що надихав багато поколінь письменників, художників, кінематографістів. Якоюсь особливою містичною атмосферою наповнений цей край. важко сказати, з чим це пов’язано. напевно, так зійшлися зірки. Ми запрошуємо вас в казку, де в річках тече молоко з медом, відьми літають на мітлах, а чорти регулярно крадуть місяць з неба!

Ми відвідаємо легендарні Великі Сорочинці, побачимо неймовірні глиняні витвори митців в Опішному і навчимося робити горщики власними руками, приймемо участь у старовинному весільному обряді  та в театралізованому вечері з гоголівськими героями, помилуємось чарівною Полтавою, побуваємо в загадковій Диканці, наліпимо галушок та щасливі повернемось додому!

У вартість входить
Проживання із сніданками;
22
Транспортне та екскурсійне обслуговування;
Медичне страхування;
Послуги супроводжуючого.
У вартість не входить
Додаткове харчування;
22
Особисті витрати.
Витрати, не зазначені в програмі.

Київ – Великі Сорочинці – Опішня – Великі Будища – Полтава – Диканька – Гоголеве – Київ
День 1
Київ – Великі Сорочинці – Опішня – Великі Будища - Полтава

7:00 Наша подорож починається від станції метро Видубичи.

Спершу заїдемо до Великих Сорочинців. Тут ми завітаємо до однієї з найкрасивіших церков Лівобережжя, побудовану гетьманом Данилом Апостолом. Її унікальний дерев’яний різьблений іконостас — справжній витвір мистецтва. Саме у цій церкві хрестили маленького Миколку Гоголя. Отже поряд є і "Хутір Гоголя" де можна випити по чашечці кави, щоб веселіше було їхати.

Ще трохи шляху, і ось ми вже в Опішні. Опішня — центр українського гончарного мистецтва! Тут ми дізнаємося та побачимо багато чого цікавого! Ви переконаєтеся, що гончарство — це дійсно мистецтво! Не тільки горщики - картини, скульптури, композиції, уявляєте? Крім того, на нас чекає справжній майстер-клас. Ми побачимо, як працюють гончар і «малювальниця». Кожен бажаючий зможе спробувати себе в гончарній справі: попрацювати за гончарним кругом, відчути руками приємну м’яку глину і зліпити свій власний «горщик».

Після обіду, прихопивши з собою власноруч виготовлені глиняні вироби і прикупивши оригінальні глиняні сувеніри, вирушаємо далі — в невелике село Великі Будища, де відвідаємо абсолютно унікальний музей «Народного весілля». Тут все по-справжньому: і стародавній обряд, і вбрання, і пісні і наречений з нареченою обов’язково будуть!

19:00 Приїзд до Полтави. Поселяємось в готель і знайомимось з вечірнею Полтавою, з її гостинними кафе та ресторанчиками. 

День 2
Полтава – Диканька – Гоголеве – Полтава

8:00 Сніданок у готелі. Попереду у нас цікавий і насичений день!

Ми почнемо його з музею Історії Полтавської битви - це один з найбагатших і найцікавіших музеїв України, а деякі питання, про які нагадують експонати музею, не вирішені і сьогодні. Тож давайте розбиратися.

Далі вирушаємо до славнозвісної Диканьки. Хто ж не пам'ятає захоплюючу історію «Вечори на хуторі біля Диканьки» Гоголя?  Але і без літературного образу сама Диканька - прекрасне місце з цікавими пам'ятками та історіями.

В Диканьці ми побуваємо на екскурсії, заглянемо в старовинну церкву Кочубеїв, побачимо знаменитий багатовіковий дуб та Тріумфальну арку,  відвідаємо музей.

І, звичайно ж, відвідаємо місце, яке подарувало світові генія - Національний музей-заповідник М.В.Гоголя. Екскурсія "В гостях у Гоголя" з елементами театралізації дарує унікальну можливість побачити гоголівську садибу очима тих, хто там дійсно жив. Ви дізнаєтеся про найцікавіші сторінки життя генія світової літератури, розвієте найбільш поширені з численних міфів, почуєте зворушливі спогади «мами» Миколи Васильовича і відчуєте присутність самого письменника! Микола Гоголь – це цілий світ! Пориньте у цей світ. Це вам точно запам’ятається!

На вечір повертаємось в Полтаву.

Вільний час. Ніч у готелі.

День 3
Полтава – Київ

8:00 Сніданок У готелі.

У Полтаві просто надзвичайний Краєзнавчий музей. До того ж він розташований в абсолютно унікальній за своїм зовнішнім і внутрішнім оформленням будівлі. Бажаючим рекомендуємо почати ранок з його відвідин.

Щоб зрозуміти, яке цікаве та красиве місто Полтава, давайте прогуляємося по його визначним місцям у супроводі екскурсовода. Почнемо нашу прогулянку з прекрасного ансамблю Хрестовоздвиженського монастиря.

Потім ми побуваємо на знаменитій круглої площі Полтави, біля символу Полтави — «Білої альтанки», сфотографуємося біля пам’ятника полтавській «Галушці» і отримаємо задоволення від елегантної вишуканості міста!

Родзинкою цього дня стане майстер-клас з виготовлення справжніх полтавських галушок! Кожен зможе взяти участь в цьому процесі і, звичайно ж, з’їсти все, що було нами приготовлено. А галушки на Полтавщині бувають дуже смачні і дуже різні! І з м’ясом, і з вишнею, і навіть з шоколадом!

Після смачної та ситної розваги вирушаємо в дорогу. Наш маршрут підходить до кінця. 

20:30 Орієнтовний час повернення до Києва.

Готель Атмосфера м.Полтава.

Додаткова інформація

Факультативні екскурсії та вхідні квитки:

 • Вхідні квитки - орієнтовна вартість:
  Краєзнавчий музей Полтави — 20/10 грн;
  Музей Полтавської битви — 25/15 грн;
  Музей в Диканьці — 20/10 грн;
  Національний музей-заповідник М.В.Гоголя - 40/20 грн;
 • Екскурсія і майстер-клас з гончарства - 90/60 грн;
 • Майстер-клас з приготування полтавських галушок - 60 грн.

Заказ тура