Таємниці Трахтемирова: милуймося первоцвітами

690
₴UAH
1 днів
Маршрут

Київ – Трахтемирів – Великий Букрин – Уляники – Балико-Щучинка – Київ

Тип туру
Одноденні тури, Тури Україною, Бюджетні тури, Дитячі тури
Дати

Опис туру

Трахтемирів — одне з найзагадковіших місць неподалік від Києва. Воно має особливу привабливу силу завдяки своїй мальовничій красі і таємничості.

Трахтемирівський заповідник — унікальне місце, що об’єднує в собі природну, історичну та археологічну цінність. Старовинна духовна столиця козаків, ця місцевість і досі вважається священною. Тут відчувається сильна енергетика і зв’язок з минулим. Тут мешкає Український козацький Дух, тому півострів вважається місцем сили всієї України.

Цей тур для тих, хто любить неспішні пішохідні прогулянки, хоче відпочити душею на природі і одночасно дізнатися багато нового і цікавого!

Крім прогулянки по заповіднику, ми з вами відвідаємо більш сучасний меморіал Букринського плацдарму, зупинимось біля джерел, відомих як «Мертва» вода і вода «Жива», скуштуємо домашні страви та місцевого квасу. Вам точно сподобається!

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом;
Екскурсійне обслуговування за програмою;
Супровід гіда Феєрії;
Страхування.
У вартість не входить
Вхідний квиток до заповідника;
Обід (за бажанням);
Чайові гіду, водію;
Особисті витрати.

Київ – Трахтемирів – Великий Букрин – Уляники – Балико-Щучинка – Київ
День 1
Київ – Трахтемирів – Великий Букрин – Уляники – Балико-Щучинка – Київ

7.45 Зустріч групи на ст.м. "Дружби народів". Переїзд в заповідник Трахтемирів.

Колись в цих місцях стояло давньоруське місто Заруб. Однак більше Трахтемирів відомий, як неформальна козацька столиця. Тут вибирали гетьманів і приймали послів. Сьогодні півострів Трахтемирів — це державний ландшафтний заповідник.  А ще Трахтемирів вважається «місцем сили», що зберігає безліч історій і легенд про славетне минуле нашого козацького роду. Сьогодні ті давні події відтворює місцевий ландшафт заповіднику. На його території знаходиться точки енергетичної “сили”.

Таємничими стежками Трахтемирівського заповідника ми знайдемо:

- старовинне козацьке кладовище - тут знаходяться могили початку XVII ст., зокрема, і козаків-характерників;

- дерево-тризуб — виріс біля козацького Трахтемирова ще за радянських часів. Біля нього відкривається панорамний вид на лівий берег Дніпра та місто Переяслав-Хмельницький;

- скіфське городище — у 1962 році археологи в Трахтемирові виявили поселення, які у IX ст. до н.е. були завойовані кочовими племенами скіфів.

Відкриємо для себе панорами Букринського плацдарму - один із плацдармів на правому березі Дніпра, з якого у вересні 1943 р. радянська армія робила невдалі спроби визволити Київ.

Обід у місцевих жителів. Вам запропонують домашні страви та квас власного трахтемирівського виробництва.

Після обіду переїзд в Балико-Щучинку. Огляд меморіального комплексу, що увічнює пам’ять щодо драматичних подій 1943 року на Букринському плацдармі під час форсування Дніпра. Тільки стоячи на цій височезній кручі можна усвідомити реалії, в яких проходила ця операція.

А по дорозі до Києва заїдемо в село Уляники. Тут на нас чекають два билинних джерела, відомих як «Мертва» вода і вода «Жива» — самі переконаєтесь! Не забутьте пляшечки!

19.30 Орієнтовний час повернення до Києва.

Заказ тура