Класична Греція з відпочинком на морі (авіа у вартості)

44 306 грн
999
€EUR
8 днів
Маршрут

Кишинів - Афіни / Лутракі - Аттика: мис Суніон - Дельфи - Каламбака - Метеора - Лутракі - монастир Св.Потапія - п-ів Пелопоннес: Епідавр, Мікени, Нафпліон - Афіни - Кишинів

Країни:
Тип туру
Авіатури, Відпочинок на морі, Екскурсійні тури, Тури восени, Тури з феєричними гідами
Дати

З чого складається ідеальна відпустка? Записуйте рецепт від Феєрії!

Прозоре ласкаве море, комфортабельні готелі та пляжі, таверни з дуже смачною здоровою національною кухнею та винами. Лагідне сонце, дивовижні пейзажі гір, лісів і зелених островів. Цілющі мінеральні джерела, сучасні лікувальні центри та спа.

Легендарні пам'ятки античності, дотик до витоків європейської цивілізації, вивчення історичної спадщини, що справила величезний вплив на всю нашу сучасну культуру й науку.

Фантастично-неможливі ландшафти і зразки ранньохристиянського зодчества, від яких перехоплює подих. Чудотворні джерела і захоплення стоїцизмом тих, хто проніс свою віру через тисячоліття. Місця, де виникали міфи і створювалася справжня історія.

Усе акуратно перемішати, розподілити на 8 днів, додати зручний авіапереліт і неймовірну гостинність привітних і добрих господарів. Приправити музикою, романтичними заходами сонця, ніжною погодою – ласкаво просимо до Греції! 

Авіапереліт вже включено у вартість туру!

Ви можете продовжити відпочинок на морі у феєричному щотижневому турі Лутракі. Пляжний відпочинок в Греції

У вартість входить
Усі трансфери за маршрутом;
22
Харчування - ВВ (сніданки);
22
Екскурсії за програмою.
У вартість не входить
Проїзд до/з Кишинева;
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
Медична страховка;
Продовження відпочинку.
22
 

Бере участь в акціях

Кишинів - Афіни / Лутракі - Аттика: мис Суніон - Дельфи - Каламбака - Метеора - Лутракі - монастир Св.Потапія - п-ів Пелопоннес: Епідавр, Мікени, Нафпліон - Афіни - Кишинів
День 1
Кишинів - Афіни / Лутракі

Виліт з Кишинева о 10:35. Приліт в Афіни о 12:30 за розкладом.

Пішохідна екскурсія Афінами.

Трансфер у готель, поселення, відпочинок. 

Ночівля в Афінах (або в Лутраках).

День 2
Афіни - Аттика: мис Суніон

Сніданок.

Оглядова автобусна екскурсія Афінами з відвідуванням Акрополя.

Огляд центральної вулиці Панепістіміу з ансамблем споруд Університету, Академії та Національної бібліотеки; площ Омонія (площа Згоди), Синтагма (площа Конституції) і Монастиракі; будівлі Парламенту із почесним караулом біля могили Невідомого Солдата; розкішного королівського парку Заппіо, руїн храму Зевса Олімпійського та знаменитої Арки Адріана, Панафінейського стадіону, колоритного району Плака та величного Акрополя.

Афінський Акрополь – втілення найвищого прояву гармонії архітектури та природи. Ця грандіозна композиція ідеально збалансованих конструкцій створює монументальний пейзаж, абсолютно унікальний за своєю красою і утворений цілою низкою шедеврів V століття до нашої ери: Парфенон роботи Фідія, Іктіноса і Каллікрата, Пропілеї, Храм Ніки Аптерос тощо.

Акрополь ілюструє більш ніж тисячолітню історію стародавньої грецької цивілізації і є тим Священним храмом, з якого починаються всі головні легенди про місто. Сотні тисяч туристів щорічно здійснюють паломництво на ці священні схили, які зачаровують своєю величчю і красою.

Екскурсія на мис Суніон. Подорож вздовж морського узбережжя Аттичної Рив’єри, відвідування мису Суніон з храмом Посейдона.

Напевно, це найпоетичніше місце Аттики. Саме тут розташовані давні архаїчні святилища Посейдона та Афіни, саме сюди приплив Тесей після перемоги над Мінотавром, саме звідси батько Тесея, цар Егей, кинувся вниз в морські хвилі (і невідомо, як би нині називалося Егейське море! ..) І саме сюди, на найпівденнішу точку мису, щодня прямують сотні туристів, щоб насолодитися прекрасними пейзажами.

Загадуйте бажання біля підніжжя храму Посейдона - і вони неодмінно здійсняться!

Ночівля в Афінах (або в Лутраках).

День 3
Афіни / Лутракі - Дельфи - Каламбака

Сніданок, виселення.

Переїзд у Дельфи.

Дельфи - старовинне місто в південно-західній Фокіді, розташоване в мальовничій Священній долині біля підніжжя знаменитої гори Парнас.

Це найважливіший культовий центр Давньої Греції, «пуп Землі», найбільш шановане місце країни, адже саме тут перебував наймістичніший оракул давнього світу. Колись тут проводились Піфійські ігри. Нині ж археологічний заповідник Дельфи внесений ЮНЕСКО в перелік об’єктів Всесвітньої спадщини, адже тут зберігається неймовірна кількість скарбів і творів мистецтва. 

Огляд головних пам’яток: храм Аполлона Піфійського (VI-IV ст. до н.е.), скарбниця афінян, стоя (галерея-портик) афінян (475 р. до н.е.), театр (II ст. до н.е.), стадіон (VI ст. до н.е.) та інші споруди. Відвідування археологічного музею, в якому зберігається безцінна колекція античних артефактів, серед яких прекрасні фігури куросів (статуї юнаків-атлетів) VI століття до н.е.

Переїзд у мальовниче містечко Каламбака біля підніжжя скель Метеори, яке здавна слугувало відправною точкою подорожі до монастирів. Сучасне місто було практично заново відбудоване після руйнації в часи Другої світової війни. Головна вулиця із затишними площами, фонтанами та колоритними тавернами, де збираються місцеві жителі, занурить вас в атмосферу справжнього життя греків. У нічний час освітлені прожекторами скелі набувають величного та містичного вигляду.

Поселення в готелі міста Каламбака. Ночівля.

День 4
Метеора - Лутракі

Сніданок, виселення.

Відвідування монастирського комплексу Метеора - унікального стародавнього природно-історичного місця.

Метеора - це християнські монастирі, побудовані на високих обривистих скелях і велично спрямовані в небо. Приголомшливе диво природи - гігантські сталагмітові скелі - з'явилися як подарунок ченцям, які прагнуть наблизитися до Бога. Чернечий центр з’явився близько Х століття і з тих пір існує безперервно. У 1988 році комплекс було включено до списку об'єктів Всесвітньої спадщини.

Православні монастирі тут мають значну художню цінність, будучи справжніми музеями. Скелі, утворені більше 60 мільйонів років тому, досягають заввишки 600 метрів над рівнем моря і є рідкісним геологічним явищем. У результаті впливу води, вітру і перепадів температур народилися масивні кам'яні стовпи, що ніби зависли в повітрі й отримали назву Метеори, - «ті, що ширяють у повітрі».

Фантастичний пейзаж Фессалії - безсумнівно, одне з найбільш захоплюючих місць світу, а монастирі Метеори - найбільш яскрава пам'ятка Греції.

Ввечері повернення в Лутракі. Ночівля.

День 5
Лутракі

Сніданок. Вільний час, відпочинок на морі.

Лутракі - дуже зручне місто для різнопланового відпочинку: недалеко знаходиться столиця, а навколо - головні визначні пам'ятки Греції. Уздовж узбережжя розташувалися численні готелі різних категорій, на прекрасній набережній можна знайти ресторанчики, таверни, бари та дискотеки, неподалік є аквапарк.

Щороку Лутракі отримує Блакитний Прапор від Міжнародної асоціації екологів.

На околицях Лутракі розташовані античні храми та безліч візантійських церков і монастирів, а також гарне солоне озеро, що поєднується з морем. Любителі активного відпочинку можуть займатися дайвінгом, серфінгом, підводним полюванням, яхтовим спортом, кататися на морських лижах, та здійснювати прогулянки на гірських велосипедах. Ніч у готелі.

Ніч у готелі в Лутракі.

День 6
Лутракі: монастир Св.Потапія

Сніданок. 

Екскурсія в монастир Св. Потапія.

Святий Потапій за життя прославився тим, що зціляв безнадійно хворих й навіть, за переказами, зупинив епідемію чуми. Мощі Святого зберігаються у затишному місці - в монастирі, високо над Лутракі над синіми водами затоки Корінфа. Монастир заснований нещодавно - у 1952 році, раніше на цьому місці була тільки печера, яку з часом розширили. В печері багато старовинних фресок, а стеля прикрашена численними лампадками.

Повернення в Лутракі. Вільний час для відпочинку на морі.

Ніч у готелі.

День 7
П-ів Пелопоннес: Епідавр - Мікени - Нафпліон

Сніданок.

Екскурсія на півострів Пелопоннес: Епідавр - Мікени - Нафпліон.

Епідавр - одне із найстаріших грецьких міст-портів. Свого часу місцевий театр вважався одним із семи чудес світу, як і священна лікарня Античного світу, в якій поклонялись богу зцілення Асклепіосу. Престиж і популярність Асклепіоса забезпечили місту значне економічне процвітання, завдяки чому в IV-III століттях до н.е. була здійснена грандіозна програма будівництва культових монументальних споруд. Ви побачите театр, який прекрасно зберігся, гімназії, лазні, Одеон, храми Асклепія і Аполлона, Фолос та стадіон.

Мікени – стародавнє місто в Арголіді, один із центрів Мікенської культури та грецької культури загалом, найвідоміша археологічна пам’ятка бронзового віку (1600 -1100 рр. до н.е ), знайдена в XIX столітті німецький комерсантом і шанувальником старовини Генріхом Шліманом. Огляд стародавнього міста: руїни царського палацу XIII ст. до н.е., кріпосні стіни «циклопічної кладки» XV-XIII століть до н.е., знамениті «Левині ворота», давні поховання.

Нафпліон - одне із наймальовничіших міст Греції, столиця ному Арголіда, перша столиця незалежної Греції і важливий морський порт на сході Пелопоннесу. Місто дуже старе і, водночас, живе та сучасне; портове, але чисте та спокійне; грецьке, але ніби й італійське, і трішки турецьке. Ви прогуляєтесь вузькими вуличками, які стрімко здіймаються вгору, помилуєтесь балкончиками в зарослях бугенвілії, відпочините в затишних кафе.

Повернення в Лутракі. Ніч у готелі.

День 8
Лутракі - Афіни - Кишинів

Раннє звільнення готельних номерів, ланч-бокс.

Трансфер в аеропорт Афін. Виліт у Кишинів о 07:45, приліт о 09:45 за розкладом. Завершення відпочинку.

Вартість туру на 1 особу, за умови проживання:

1/2 DBL ВВ (сніданок) - від 999 євро з авіа
Доплата за НВ (сніданок+вечеря без напоїв) - 15 євро/ос./доба

Продовження відпочинку прораховується під рейс (на 7/14/21 ночей або більше).

Наші контрактні готелі в Лутракі:

Pappas 3*, Bakos 3*, Central 3*, Paolo 4*, Achillion 4*
Категорія номерів на гарантії: double Room / 2 ADL, double Room / 2+1, double Room / 2+2(2-5,99sharing)(6-11,99). 

Готелі Royal Olympic 5*, Wyndham Loutraki Poseidon Resort 5*,  Alexander Beach, Arion Hotel Xylokastro та ін. - під запит.

Курортний збір:

готель 5* - 10€ /кімната/ніч
готель 4*- 7€ /кімната/ніч
готель 3*- 3€ /кімната/ніч
готель 2*- 1,5€ /кімната/ніч

Додаткова інформація

Польотні дані з Кишинева: а/к Aegean Airlines, у вартості багаж 23 кг, ручна поклажа 7 кг

Рейс A3 969 Кишинів (RMO) - Афіни (ATH) 10:35 - 12:30
Рейс A3 968 Афіни (ATH) - Кишинів (RMO) 07:45 - 09:45

Груповий трансфер здійснюється під зазначений рейс.

Курортний збір:

готель 5* - 10€ /кімната/ніч
готель 4* - 7€ /кімната/ніч
готель 3* - 3€ /кімната/ніч
готель 2* - 1,5€ /кімната/ніч

Заказ тура