Гранд-тур у Перу. Груповий тур у супроводі представника Феєрії

164 159 грн
3999
$USD
4199 $
12 днів
Маршрут

Ліма - Куско - Священна Долина - Мачу-Пікчу - Райдужні гори - "Шлях Сонця" - Пуно - озеро Тітікака, о-ви Урос і Такіле - Національний парк Пампа Каньяуас - Каньйон Колка - Condor’s Cross - Арекіпа - Ліма - Паракас - Заповідник Паракас: смуги Наска, оазис Уакачина - о-ви Бальєстас, Андський Канделябр - Ліма - Ваше місто

Країни:
Тип туру
Авіатури, Екзотика, Тури з феєричними гідами, Тури у безвізові країни
Дати

Є в світі місця, котрим немає рівних та котрими захоплено мариш. А є ті, про які годі й мріяти...

Перу – край інків, однієї з найзагадковіших цивілізацій на планеті. Дотепер тут повно нерозгаданих таємниць. Чого варті лиш геогліфи, величезні малюнки в пустелі Наска й стародавні злітно-посадкові смуги на плато! Хто знає, які космічні кораблі з глибин Усесвіту прилітали сюди?..

Тут на кожному кроці трапляються сліди зниклої цивілізації інків і по цей час функціонують стародавні іригаційні системи, збереглися "експериментальні агролабораторії", а в соляних шахтах досі добувають сіль. Руїни храмів та будинків, що простояли тисячоліття, викликають захоплення своєю архітектурою. Ви відкриєте для себе старовинне місто Куско - столицю інків, побачите каньйон Колка - найглибший у світі! І, звісно ж, відвідаєте "загублене місто" Мачу-Пікчу, таємниче місто інків, що було недосяжним для мандрівників протягом багатьох віків.

Мрійте та здійснюйте свої мрії! А Феєрія вам в цьому допоможе.

У вартість входить
Внутрішні авіаперельоти;
22
Всі трансфери за маршрутом;
22
11 ночей у готелях 4*;
22
Харчування - сніданки в готелях, 4 обіди (за програмою);
Екскурсії за програмою, вх.квитки;
Медичне страхування.
22
У вартість не входить
Доплата за страхування для туристів старше 60 років;
22
Факультативні екскурсії;
22
Чайові гідам і водіям;
22
Додаткове харчування;
Доплата за одномісне розміщення.
22
 

Бере участь в акціях

Ліма - Куско - Священна Долина - Мачу-Пікчу - Райдужні гори - "Шлях Сонця" - Пуно - озеро Тітікака, о-ви Урос і Такіле - Національний парк Пампа Каньяуас - Каньйон Колка - Condor’s Cross - Арекіпа - Ліма - Паракас - Заповідник Паракас: смуги Наска, оазис Уакачина - о-ви Бальєстас, Андський Канделябр - Ліма - Ваше місто
День 1
Прибуття в Перу. Ліма

Зустріч в а/п Ліми, груповий трансфер в готель*. Ночівля.

* Груповий трансфер буде підлаштований під час прибуття групового рейсу (рекомендації будуть надані на момент, коли буде сформовано мінімальну групу). Прибуваючі/відлітаючі на інших рейсах їдуть до/з готелю на таксі.

День 2
Переліт в Куско - Храм Сонця та руїни інків в Куско – Священна Долина

Сніданок в готелі, виселення. Реєстрація на рейс і ранній переліт в Куско.

Після прильоту - оглядова екскурсія по Куско + 4 руїни інків:

Відвідання Храму Сонця Коріканча й головного собору на центральній площі Plaza Mayor. Далі ми вирушимо до Саксайуаману, зробимо зупинку для огляду руїн та пам'ятника Христу, що підноситься над містом, насолодимось гарним краєвидом долини й Куско. Продовжимо екскурсію оглядом руїн Кенко, Пука Пукара і Тамбомачай.

У другій половині дня – екскурсія Священною Долиною: ринок Писак, Марас, Морай та Ольянтаитамбо: ми побуваємо на знаменитому ринку Писак, де ви матимете можливість придбати традиційні перуанські вироби з тканини й кераміки.

Зупинка на обід в Урумамба (обід входить у вартість).

Потім ми відвідаємо сільськогосподарські тераси Морай та соляні родовища Марас, заїдемо в археологічний комплекс та фортецю Ольянтайтамбо, де за часів Інкської імперії знаходився релігійний та воєнний центр.

Розміщення в готелі 4*. Ночівля.

День 3
Мачу Пікчу

Ранній сніданок в готелі, виселення. Переїзд на залізничну станцію Ольянта.

08:30 - відправлення на поїзді до містечка Агуас Кальєнтес, що знаходиться прямо біля підніжжя гори Мачу Пікчу. На шляху ми перетнемо ріку Вільканота, що відігравала значну роль в культурі інків, а також поспостерігаємо, як природа Сьєрри змінюється на тропічну рослинність Сельви.

Прибуття поїзда о 10:00, і далі ми продовжимо свою путь до таємничого Мачу Пікчу автобусом (приблизний час в дорозі 45 хвилин).

Мачу Пікчу – стародавнє місто інків, загублене серед гір та джунглів біля підніжжя величних Анд. Історія Мачу Пікчу оповита загадками й легендами. Вчені дотепер не можуть дійти спільної думки щодо того, яке призначення виконувало місто й чому місцеві жителі так довго приховували його місцеперебування для європейців.

Після завершення екскурсії (приблизно о 14:00) повернення автобусом до Агуас Кальєнтес, де у нас буде вільний час на обід.

О 16:40 відправляємось поїздом назад, після прибуття на залізничну станцію Ольянта (о 18:10) трансфер у готель в Куско.

Розміщення в готелі 4*. Ночівля.

День 4
Райдужні гори

Сніданок в готелі. В цей день ви можете відпочити, провести час за своєю програмою й відвідати майстер-клас з приготування страв перуанської кухні.

Але ми пропонуємо вам піднятися на висоту 5200 м на Райдужні гори (Гори Вінікунка).

*Рівень складності – середній, трекінг 16 км. На місці пропонується підйом в гори й спуск на конях (за дод. плату 12-20$ в один бік, в цьому випадку кінь пройде 60% маршруту, решта пішки).

05:00 - відправлення з готелю на південь від Куско, через Південну долину (2,5-3 години в дорозі). Після прибуття зупинка на сніданок (входить у вартість).

Незабутня пригода – підхід до гір Вінікунка, що з мови індійців кечуа означає "гори кольору веселки", через стрімкі гірські потоки, повз сяйнисті льодовики, альпак і лам, що мирно пасуться на фоні всієї цієї краси (трекінг 2,5-3 години).

Гори Вінікунка – це унікальне місце, сформоване ніби за примхою пензля художника-імпресіоніста. Робимо яскраві фото на пам'ять, відпочиваємо й спускаємось назад (2 – 2,5 години).

Далі зупинка на обід (входить у вартість). Стомлені, але щасливі, ми повертаємось до Куско.

Ночівля в готелі 4* в Куско.

День 5
"Шлях Сонця": Куско – Андауайлільяс - храм Віракочі - перевал Ла Райя - Пуно

Ранній сніданок в готелі, виселення.

Відправлення в Пуно за маршрутом «Шлях Сонця»:

- відвідання церкви в Андауайлільяс, відомої також за назвою «Сикстинська каплиця Америки» за красу й різноманітність її фресок, позолочених прикрас та картин «Школи живопису Куско»;

- огляд руїн Ракчі або Храму Віракочі, названого на честь вищого божества цивілізації інків. Ви побачите неймовірні конструкції з каменя й висушеної на сонці цегли.

- Обід в містечку Сікуані (входить у вартість).

- Далі, зупинка біля перевалу Ла Райя, що на межі між регіонами Куско й Пуно на висоті понад 4335 метрів вище рівня моря, звідки видніється знаменитий льодовик Чимбоя, де зароджується ріка Амазонка;

- Відвідання літійського музею Пукара, де ви зможете знайти кераміку й скульптури, що представляють зооморфні фігури, серед котрих і славнозвісна скульптура HATUNÑAQAC, що означає «Верховний кат».

Прибуття в Пуно. Розміщення в готелі 4*. Ночівля.

День 6
Озеро Тітікака, плавучі острови Урос, Такіле

Сніданок в готелі. Екскурсія на острови Урос і Такіле.

З готелю ми поїдемо в порт на озері Тітікака, звідки наш човен рушить до плавучих островів Урос, що знаходяться за 6 кілометрів від порту.

Урос – це спільнота, що налічує близько 40 островів, збудованих з тростини. З неї ж зведені й помешкання місцевих жителів, ще його використовують як дрова та навіть вживають у їжу. Продовжуємо нашу екскурсію на острові Такіле, цей кам'янистий острів використовувався для землеробства з часів Імперії Інків.

Зупинка на обід у місцевому ресторані (входить у вартість) і повернення до готелю в Пуно. Ночівля.

День 7
Пуно - Національний парк Пампа Каньяуас - Каньйон Колка

Сніданок в готелі, виселення.

Відправлення в бік каньйону Колка, на шляху зупинка на оглядовому майданчику Паталампа (4800 м) для насолоди краєвидами вулкана, а також відпочинок в Національному парку Пампа Каньяуас для відновлення сил за допомогою чаю з листя коки.

Каньйон Колка, що розміщується недалеко від Арекіпи, вважається найглибшим у світі (в деяких западинах досягає 3400 м). Наважившись на мандрівку до цього унікального місця, ви неодмінно залишитесь задоволені! Рідко хто може похвалитись тим, що йому випала вдача не лише ознайомитись з побутом місцевих індійців, але й спостерігати за гірськими ламами, альпаками й вікуньями з близької відстані. На схилах навколишніх гір ви побачите найдовші сільськогосподарські тераси в Перу, котрі дотепер обробляються місцевими жителями.

Розміщення в готелі 4*. Вільний час. Ввечері можливе відвідання гарячих джерел (за дод. плату). Ночівля.

День 8
Колка - Condor’s Cross - Арекіпа

Ранній сніданок в готелі, виселення.

Відправлення на оглядовий майданчик «Condor’s Cross», споглядання польотів кондорів.

Переїзд до Арекіпи. Дорогою ми проїдемо повз преінкські тераси й зупинимось на оглядовому майданчику, звідки видніється миловидний каньйон. Також ми побачимо засніжений пік вулкана Чачані, альпак, вікуній, лам, фламінго й ібісів на випасі.

Розміщення в готелі 4* в Арекіпі. Вільний час. Ночівля.

День 9
Арекіпа - переліт до Ліми

Сніданок в готелі, виселення.

Оглядова екскурсія Арекіпою + монастир Святої Каталіни.

Практично вся Арекіпа збудована з білого вулканічного каменя, тому її ще називають "Білим Містом". Наш маршрут почнеться з оглядового майданчика Янауара, Звідти відкривається розкішний краєвид міста й найближчих вулканів: Місті й Качані. Далі, відвідання Площі Зброї, однієї з найбільш мальовничих площ країни й огляд Церкви Компанія де Хесус.

Пізніше ми відвідаємо жіночий монастир Санта Каталіна (1579 р.), який залишався ізольованим від міста протягом майже 400 років.

Трансфер в аеропорт. Вечірній виліт до Ліми.

Після прибуття трансфер в готель. Розміщення в готелі 4*. Ночівля.

День 10
Ліма – Паракас

Сніданок в готелі, виселення.

Оглядова екскурсія містом Ліма + музей Ларко Еррера.

Починаємо екскурсію з района Мірафлорес, відвідання Парку Закоханих, панорамне споглядання руїн Уяка Пуяна та Уяка Янамарка, Оливкового парку. Прогулянка історичним центром міста – огляд собору Сан-Франциско, Центральної Площі й площі Сан Мартін.

Далі відвідання музею Ларко Еррера, де представлено 45.000 експонатів, в тому числі виставка золотих та срібних ювелірних виробів, текстилю, церемонійних предметів, кераміки, виробів з каменю й виставка еротичної кераміки доколумбової епохи.

У другій половині дня відправлення в Паракас. Розміщення в готелі 4*. Ночівля в Паракасі.

День 11
Заповідник Паракас: смуги Наска, виноробня Tacama, катання на багі в Іка

Ранній сніданок в готелі. Сьогодні за програмою у нас знов дуже насичений враженнями день.

Обліт смуг Наска: трансфер в аеропорт Піско. Обліт смуг на борту літака Cessna Grand Caravan (тривалість польоту – 1 година 45 хвилин).

*Точний час вильоту залежить від метеоумов та авіа трафіку, повідомляється напередодні екскурсії.

Смуги Наска – це гігантські геометричні малюнки в долині Наска, ціль та спосіб нанесення котрих до сьогодні залишаються таємницею. Добре розглянути смуги Наска можна лише з повітря. Під час польоту ми побачимо всі відомі смуги: мавпу, колібрі, павука, астронавта й інші.

Відвідання виноробні Tacama: екскурсія винним заводом, з дегустацією 3-х типів вина й 1 вид перуанського Pisko.

Відвідання оазиса Уакачина + катання на багі: оазис Уакачина прихований серед піщаних дюн недалеко від міста Іка, це просто маленький піщаний рай й одне з найкращих місць у світі для катання на багі. Кульмінацією дня стане зустріч заходу сонця в пустелі!

Повернення в готель. Ночівля.

День 12
Паракас: о-ви Бальєстас, Андський Канделябр – а/п Ліми - Ваше місто

Ранній сніданок в готелі, виселення.

Екскурсія на острови Бальєстас: відправлення в порт Чако, звідки відходять моторні човни на острови Бальєстас – місце, де можна поспостерігати за життям пінгвінів, морських левів, й великим різноманіттям видів птахів.

Також ми побачимо знаменитий "Андський Канделябр" – величезний стародавній малюнок на схилі берега, виконаний в тій же техніці, що й малюнки Наска.

Після екскурсії рушаємо в аеропорт Ліми для вильоту додому. Завершення екскурсійної програми.

Додаткова інформація

Рекомендовані польотні дані: 

27.09.24: Рейс KL1310, Варшава (WAW) 06:00 – Амстердам (AMS) 08:00   
27.09.24: Рейс KL743, Амстердам (AMS) 09:55 – Ліма (LIM) 15:25  
08.10.24: Рейс AF483, Ліма (LIM) 18:00 – Париж (СDG) 13:25# 
09.10.24: Рейс KL1046, Париж (СDG) 16:40 – Варшава (WAW) 18:55

* Груповий трансфер буде підлаштований під час прибуття групового рейсу (рекомендації будуть надані на момент, коли буде сформовано мінімальну групу). Прибуваючі/відлітаючі на інших рейсах їдуть до/з готелю на таксі.

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

Внутрішні авіаперельоти:

Ліма - Куско, Арекіпа - Ліма

Заказ тура