Румунська казка й величні Карпати
Чернівці - Сірет - Марджиня - Сучевіца - Радівці - Марджиня - монастир Сучевіца - Солка - Садова (Трансальпіна-Рареу - Дівочі скелі) - Борша - Прислоп - Національний парк Родна - (оз.Біказ - каньйон Біказ -оз. Червоне) - Воронець - Радівці - Чернівці
Слава Україні! Війна змінила світ, розділивши життя на "до" і "після" початку війни. Україна стала найвпізнаванішою країною в світі, отримала небачену підтримку та переконалась, що має в Європі справжніх друзів. З багатьма країнами ми стали однією родиною. Одною з найперших нам простягнула руку допомоги Румунія. Сотні тисяч наших жінок і дітей знайшли тут прихисток, а прості румунці робили й роблять для українців все, щоб вони почувались як вдома.
Але життя триває, як і наша боротьба. І поки наші доблесні воїни звільняють українську землю, пропонуємо вам поближче познайомитись зі щирою і щедрою сусідкою. Відновити свої сили, сповнитись красою Трансильванії і Карпат! Зануритись в незвідану історію Румунії. Помандрувати фантастичними каньйонами. Насолодитись релаксом на тихих озерах. Помолитись в стародавніх монастирях.
Відчути справжній характер Румунії. Зрозуміти і стати ближче. Сильніше. Спорідненіше. Ласкаво просимо в ексклюзивний тур Феєрії в незвідану Румунію!
Кількість місць обмежено. Група до 18 осіб. Дітям до 12 років - знижка до 20%.
Прибуття в Чернівці. Зустріч із гідом на пероні вокзалу.
*Квитки на потяг Київ - Чернівці - Київ можна придбати у нас.
Сніданок в одному із затишному ресторані в місті Чернівці (входить у вартість туру).
Посадка в автобус, виїзд на кордон.
Проходження українсько-румунського кордону.
Переїзд в село Путна.
Відвідування Путнянського монастиря — православний чоловічий монастир у Румунії, в селі Путна Сучавського повіту. Належить Румунській Православній Церкві. Заснований 1466 року молдавським воєводою Штефаном III. Названий за місцем розташування, на честь Успіння Богородиці. Був одним із найважливіших культурних центрів Молдавського князівства.
Огляд печери-келії на території монастиря.
Зупинка біля румунської кав'ярні.
Відвідування найстарішого дерев'яного храму Румунії - 1346 року.
Поселення в готелі в місті Радівці.
Вечеря в готелі. Ночівля.
Сніданок.
Екскурсія "Румунська Гуцульщина".
Переїзд в село Молдовіца. Перед ІІ Св. війною більше половини населення цього села складали українці.
Екскурсія в музей гуцульської писанки в с. Молдовіца.
Далі нас чекає захоплююча подорож вузькоколійною залізницею "Гуцулка". Подорож триває 2,5 години.
З села Молдовіца до с. Палтин курсує справжня Карпатська вузькоколійка "Гуцулка". Для руху локомотиву використовується вугілля, і коли їдеш таким потягом, відчуваєш, ніби потрапив у кінець 19 століття. З вікон вагончиків можна помилуватись чудовими краєвидами Буковинських Карпат. Колія прямує спочатку через село, а потім - вздовж долини річки Молдовіца до села Палтин. Тут передбачена 40-хвилинна зупинка на обід. Вам запропонують традиційні буковинські гарячі страви: мамалига з бринзою, мічі, дичина, голубці, марітурі, десерт та глінтвейн.
Екскурсія в монастир Молдовіца. Монастир датується 1532-им роком. Його оточують стіни, 1.20 м. завширшки та 5 м. заввишки. Він унікальний завдяки декільком іконографічним цінностям, стилю опису і переважаючим червоно-коричневим колірним відтінкам.
Повернення в готель. Ночівля.
Сніданок.
Переїзд в село Марджиня – це комуна в окрузі Сучава. Єдине село комуни також є важливим туристичним центром, розташованим на перетині основних туристичних маршрутів в Буковині.
Ознайомлення з гончарним ремеслом та "Чорною керамікою".
Виготовлення чорної кераміки займає особливе місце у жителів цього села і має старі традиції. Вироблена тут кераміка має чорний колір в результаті випалення. Гончарі Марджиня вважають виготовлення чорної кераміки своїм унікальним світовим досягненням.
Далі ми відвідаємо монастир Сучевіца. Монастир Сучевіца розташований в Буковині, на північному сході Румунії. Цей діючий православний монастир - один з восьми, включених до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Сучевіца була заснована в 1585-му році.
Обід в місцевому ресторанчику
Для бажаючих поїздка в Солку: соляні басейни + СПА-центр (вхідний квиток для дорослого 12 євро, для дітей 6 євро.)
Відвідування СПА-центру. До ваших послуг: басейн із солоною водою, звичайний басейн, джакузі (час необмежений, з собою треба мати змінне взуття, рушник).
Сіль набирається із соляних копалень, яких багато в цьому карпатському регіоні, зокрема з села Качіка.
У готельному комплексі Солка можна відпочити в басейні з солоною водою, що приносить справжню терапевтичну користь завдяки підвищеній концентрації солі у воді. Якщо ви не любите солоні басейни, то можете скористатися басейном із прісною водою. Басейн сучасно облаштований для вашого найкращого відпочинку.
Повернення в готель. Ночівля.
Сніданок. Виселення із готелю.
Переїзд в місто Садова.
По дорозі в готель, для бажаючих факультативно – захоплюючий троллей довжиною понад 1 км, над Карпатами, катання на конях верхи, для бажаючих купівля сувенерів.
Зупинка на глінтвейн, із виглядом на Румунські Карпати.
Поселення в готель.
Виїзд на факультативну екскурсію "Казкові пейзажі Румунських гір й Дівочі скелі" (вартість за дорослого - 35 євро, діти до 12 років - 20 євро).
Подорож по дорозі Трансальпіна — Рареу до Дівочих скель. "Дівочі скелі" розташовані на висоті 1634 метри, в горах Рареу і мають висоту 70 метрів. Найвища вершина досягає висоти 1651 метр. Прогулянка до найвищих скель гірського масиву Рареу - 1538 м. ( доступна кожному до підніжжя скель). Це місце називають "Душа Карпат".
Зупинка на оглядовому майданчику з краєвидом на Східні Карпати ( гори Рареу, Джумалеу). Фотосесія серед неймовірних зимових краєвидів. Для бажаючих вам запропонують румунський глінтвейн, вино, сир.
Обід у гірському ресторані, який знаходиться на висоті 1500м. Незабутні ландшафти Румунських Карпат.
Повернення в готель. Ночівля.
Сніданок.
Виїзд на екскурсію в місто Борша - невелике гірське містечко, розташоване недалеко від східного краю Марамуреш, Борша є гарною базою для піших походів у масиви Родна та Марамурешуй.
Зупинка для фотосесії й огляду гірських краєвидів на перевалі Прислоп ( висота 1416 метрів), який розділяє Буковину і Марамуреш.
Далі на маршруті катання на крісельному підйомнику до водоспаду «Кайлор».
Національний парк Родна славиться чарівними заходами сонця, мальовничими гірськими озерами і найбільшим водоспадом Карпат. Пішохідна прогулянка близько 1 км, серед фантастичних краєвидах Мармароських гір, вершинах висотою понад 2000м, льодовикових озерах та найвищий водоспад Східних Карпат – Кайлор, який має висоту близько 110м.
Спуск на підйомнику до автобуса. Обід в місцевому ресторані. Огляд курорту "Борша".
Повернення в готель. Ночівля.
Сніданок. Вільний день для прогулянок і відпочинку в горах.
Виїзд на факультативну екскурсію "Краса й чарівність природи Румунії" (вартість за дорослого - 45 євро, діти до 12 років - 40 євро).
Зупинка біля озера Біказ. Зупинка на 127-метровій дамбі “Біказ Стожару”.
Переїзд до каньйону "Біказ". Найдовша і найглибша ущелина у Румунії, що з'єднує Трансильванію із Буковиною, прямовисні скелі та «Пекельна брама» - найвужче місце, що ніби зчавлює з боків.
Екскурсія до мальовничого гірського озера - Червоного озера.
Обід біля озера в місцевих ресторанчиках.
Повернення в готель. Ночівля.
Сніданок. Виселення із готелю.
Відвідування ярмарку у комуні Воронець. Монастир Воронець.
Виїзд в старовинне місто Радівці, відвідування старовинного монастиря «Богдана».
Обід у затишному ресторані у місті Радівці. Зупинка біля супермаркету «Lidl».
Виїзд на румунсько-український кордон.
Трансфер до вокзала міста Чернівці. Закінчення екскурсійної програми.
Вартість туру за 1 особу за умови проживання 1/2 DBL у готелях 3* зі сніданками:
Дорослий - 475 євро
Діти до 12 років за умови проживання з двома дорослими на додатковому місці в номері - 405 євро
Зверніть увагу: факультативні екскурсії відбуваються від 12 бажаючих