Північ Іспанії (11 днів)

39 123 грн
945
€EUR
999 €
11 днів
Маршрут

Мадрид - Бургос - Памплона - Сан Себастьян - Більбао - Льянес (Сантандер - Сантільяна дель Мар - Пікос де Еуропа - Ковадонга) - Ов'єдо - Ріас Бахас (Сантьяго де Компостела - мис Фіністерре - Камбадос, Санчечо, Сілгар) - Ла Корунья - Луго - Леон - Сеговія - Мадрид

Дати

Опис туру

29.05 - початок туру в Мадриді
08.06 - завершення туру в Мадриді

Погодьтеся, війна не лише загострює всі почуття, а й спонукає цінувати моменти щастя і спокою. Надихатись навколишньою красою і сповнюватись новими враженнями. Відволікатись і відпочивати. Щоб потім повернутись додому, допомагати з новими силами, чекати добрих звісток і наближати перемогу.

Запрошуємо вас у подорож північною Іспанією – це неперевершена природна краса, багатство гастрономічних традицій та унікальна історична спадщина. У порівнянні з іншими регіонами, північ Іспанії має більш вологий і прохолодний клімат, тому тут можна прогулюватися вічнозеленими дубовими лісами, насолоджуватися краєвидами зелених гірських масивів і чудового узбережжя.

На вас чекають курорти Сан Себастьян і О-Грове, історичні міста Сеговія, Ов'єдо, Бургос і Леон, релігійний центр у Сантьяго де Компостела, а також найвідоміші природні парки Іспанського Королівства: Іслас Атлантікас де Галісія і Пікос де Еуропа. І звісно - неймовірний Мадрид! Дивовижна, насичена мандрівка, яка гарантовано запам'ятається.

Ласкаво просимо в найзеленіший регіон Іспанії! Гід - Олександр Третяк

У вартість входить
Усі трансфери за маршрутом в Іспанії;
22
10 ночей у готелях (1/2 DBL);
Харчування - сніданки;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Додаткові екскурсії, вхідні квитки;
Медичне страхування;
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
 

Бере участь в акціях

Мадрид - Бургос - Памплона - Сан Себастьян - Більбао - Льянес (Сантандер - Сантільяна дель Мар - Пікос де Еуропа - Ковадонга) - Ов'єдо - Ріас Бахас (Сантьяго де Компостела - мис Фіністерре - Камбадос, Санчечо, Сілгар) - Ла Корунья - Луго - Леон - Сеговія - Мадрид
День 1, 29.05
Мадрид

Прибуття у Мадрид о 15:00. Посадка в автобус.

Ви можете приєднатись до туру в Мадриді рейсами з інших країн Європи (Бельгії, Нідерландів, Франції, Німеччини тощо). Найближчі аеропорти для туристів, які починають подорож з України, - а/п Польщі , Молдови, Румунії, Угорщини.

Велика автобусно-пішохідна екскурсія Мадридом з оглядом Пласа де Торос, вокзалу Аточа, площі Колумба, Пасео дель Прадо, Королівського Палацу, площ Пласа Майор і Пуерта дель Соль.

Мадрид по праву називають музеєм під відкритим небом. Собори, храми, католицькі церкви, будівлі в стилі бароко, незліченні галереї і виставки сучасного мистецтва - все це тут представлено у великому розмаїтті.

Вільний час. Ніч у готелі в Мадриді.

День 2, 30.05
Бургос - Памплона

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Бургос.

Затишне середньовічне містечко Бургос протягом декількох століть було столицею Королівства Кастилія, і стара частина міста, зведена з темного каменю, з Собором і Замком, нагадує про колишню велич і військову могутність міста. Місто зберігає спогади про Великого Сіда і Святого Короля Фердинанда.

Бургос відомий перш за все чудовим готичним собором, який є третім за величиною католицьким храмом в Іспанії і присвячений образу святої Діви Марії. Споруда відома також і тим, що тут зберігаються останки національного героя Іспанії Сіда Кампеадора і його дружини Хімени Діас. Є тут і деякі артефакти, пов'язані з життям і подвигами знаменитого іспанця.

Прогулянка Бургосом з оглядом Кафедрального Собору, пам'ятника Сіду, площ Сан Фернандо та Майор, Тріумфальних воріт і мосту Санта Марія.

Вільний час у Бургосі. За наявності часу пропонуємо самостійно відвідати Кафедральний Собор (10 євро) і каплицю Санто Крісто.

Переїзд у Памплону. Поселення, ніч у готелі в Памплоні.

День 3, 31.05
Сан-Себастьян – Більбао – Льянес

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Сан Себастьян, прогулянка по Старому місту з оглядом Базиліки Діви Марії, собору Сан Вісент, площі Конституції, ринку Бретша і фешенебельної набережної.

Сан Себастьян – один із найбільших туристичних центрів в Іспанії. Його пейзаж розгортається на фоні бухти Bahía de La Concha. Архітектурний розвиток почався в другій половині XIX століття, сформувавши наполовину французький, наполовину місцевий стиль і викликавши приплив європейських туристів.

Вільний час у Сан Себастьяні.

Переїзд у Більбао. Більбао є адміністративним центром провінції Біская і, за сумісництвом, найбільшим містом Країни Басків. Місто розташоване на берегах Нервьона, річки з приливами і відливами.

Безсумнівно, що головною визначною пам'яткою Більбао є дивовижний Музей Гуггенхайма роботи Френка Гері, який височить на набережній навпроти Університету Деусто. Підкреслює неповторну архітектуру Музею витончена арка пішохідного моста Субісурі.

Вільний час у Більбао для відвідування музею Гуггенхайма (16 євро).

Переїзд у Льянес. Поселення, ніч у готелі в Льянесі.

День 4, 01.06
Льянес (Сантандер - Сантільяна дель Мар)

Сніданок у готелі. Вільний час для відпочинку у знаменитому курортному місті Льянес.

Охочих запрошуємо на додаткову екскурсію "Сантандер та Сантільяна дель Мар" (30 євро).

Сьогодні ми побачимо столицю Кантабрії – місто Сантандер. Екскурсія містом з оглядом Кафедрального Собору, Садів Переда, муніципального ринку дель Есте, парку палацу де Ла Магдалена, набережної.

Вільний час у Сантандері.

Переїзд до Сантільяна дель Мар. Прогулянка містом, яке в Іспанії називають "Найкрасивіше місто Півночі країни".

Повернення в Льянес, ніч у готелі в Льянесі.

День 5, 02.06
Льянес (парк Пікос де Еуропа - Ковадонга)

Сніданок у готелі. Вільний час у Льянесі.

Факультативна екскурсія в національний парк Пікос де Європа (50 євро) з відвідуванням місця народження Іспанського Королівства – містечка Ковадонга, унікальних гірських озер Еноль і Ерсіна, а також дегустацією знаменитих астурійських блакитних сирів "Кабралес".

Ніч у готелі в Льянесі.

День 6, 03.06
Ов'єдо - Ріас Бахас

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд до столиці Астурії – міста Ов'єдо.

Ов'єдо – мальовниче середньовічне місто, що розташувалося на височині серед широких рівнин північної Іспанії. Головний предмет туристичного інтересу – відмінно збережена дороманська архітектура, серед якої 14 церков дивовижної краси. У цьому місті багато пам'яток, включених до Списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Перше місце по праву належить величному Кафедральному собору Сан Сальвадор.

Екскурсія по місту з оглядом Кафедрального собору (6 євро), ринку Ель Фонтан, Університету, театру Кампоамор, бульвару Сидру, а також знаменитих дороманських вестготських церков. 

Вільний час для дегустації астурійської фабади і сидру.

Переїзд в Ріас Бахас. Поселення, ніч у готелі в Ріас Бахасі.

День 7, 04.06
Сантьяго де Компостела - мис Фіністерре

Сніданок у готелі.

Екскурсія до Сантьяго де Компостела.

Сантьяго де Компостела – дивовижне місто з критими гранітними середньовічними вулицями, що виросло навколо собору, зведеного після чудесного виявлення останків апостола Якова. Сюди до цих пір линуть паломники з усього світу, щоб дістати прощення для себе і своїх близьких.

Відвідування Собору Сантьяго, в якому спочивають мощі Святого Якова – це третя в світі за значимістю католицька святиня.

Вільний час у Старому Місті, яке повністю занесено до Списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. 

Для охочих можлива додаткова екскурсія на мис Фіністерре – містичний Край Землі (20 євро).

Фіністерре – культове місце для кельтиберів, карфагенян, римлян і, звісно, християнських паломників. Тут закінчується Земля.

Повернення до готелю. Ночівля в Ріас Бахасі.

День 8, 05.06
Ріас Бахас

Сніданок у готелі. Вільний день в Ріас Бахасі для відпочинку на морі.

Охочих запрошуємо на додаткову екскурсію з відвідуванням курортного міста Санчечо, знаменитого пляжу Галісії – Сілгар, а також із прогулянкою на катамарані навколо дивовижних островів галісійської Атлантики.

Також до програми входить відвідування (з дегустацією) виноробного села Камбадос, знаменитого своїми винами з винограду сорту Албаріньйо.

Ніч у готелі в Ріас Бахасі.

День 9, 06.06
Ла Корунья – Луго

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Ла Корунью.

Не зважаючи на свою довгу історію, порт Ла-Корунья виглядає напрочуд сучасно. Зачаровує його місце розташування на півострові, де одна сторона виходить до бухти Ферролі, а інша до Атлантики, при цьому добре зберігся досить великий середньовічний квартал.

Прогулянка по місту з оглядом Вежі Геркулеса (3 євро) і площі Марія Піта. Вільний час у Ла-Коруньї.

Переїзд у Луго.

Місто Луго, розташоване на північному заході Іспанії, є найдавнішим містом у Галісії. Луго оточене трьома річками: Міньо, Рато і Чанца. Військовий табір, заснований колись у Луго, захищала потужна стіна, що збереглася донині. Фортечна стіна має загальну довжину понад 2 кілометри і складається з 82 веж і 10 воріт. Масивна фортифікаційна споруда вірно служила місту, а зараз є туристичним центром і внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Прогулянка по місту з оглядом Плаза Майор, Кафедрального собору Санта Марія, старовинних середньовічних вуличок, схованих за ідеально збереженими римськими фортечними стінами.

Вільний час у Луго.

Переїзд у Леон. Ніч у готелі в Леоні.

День 10, 07.06
Леон - Сеговія - Мадрид

Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія в Леоні з оглядом Базиліки Сан Ісідро, Пантеону Королів (5 євро), Кафедрального собору Санта Марія (5 євро), Ринкової площі і площі Майор.

Колись Леон захищали потужні давньоримські стіни з каменю і вугілля. Більша частина цих споруд збереглася до наших днів. Головна міська площа Пласа Майор раніше служила майданчиком для бою биків, а по середах і суботах перетворювалася на ринок. Ще варто заглянути на площі Грано, Регла і Гусман-ель-Буено. Варто відзначити, що над зовнішністю міста також попрацювала рука майстра Антоніо Гауді – тут ним був спроектований і побудований будинок Ботінес у неокласичному стилі.

Вільний час у Леоні.

Переїзд у Сеговію. Прогулянка по місту з оглядом римського акведука, Кафедрального собору й Алькасара (10 євро).

Сеговія — іспанське місто, в якому знаходиться одна з найкрасивіших фортець. Алькасар була побудована на вершині крутої скелі, на стику річок Ересма і Кламорес. Її історія сягає своїм корінням в далеке минуле: в давнину на місці будівлі розташовувалися військові укріплення римлян, в 8 столітті - дерев'яна фортеця арабів, а трохи пізніше - сам замок, який став прекрасним зразком романо-готичного стилю. Сьогодні верхні поверхи замку відведені під військовий архів, а сам він уже кілька десятків років слугує музеєм.

Переїзд у Мадрид. Ніч у готелі в Мадриді.

День 11, 08.06
Мадрид - Ваше місто

Сніданок у готелі, звільнення номерів до 12:00.

Трансфер до аеропорту Мадрида під груповий рейс. Завершення екскурсійної програми.

Додаткова інформація

На цей тур не поширюється знижка постійного клієнта

Груповий авіапереліт з Варшави: а/к LOT

LO  433  29MAY WAWMAD  1040   1435     
LO  434  08JUN MADWAW  1525   1905

Ви можете приєднатись до туру в Мадриді рейсами з інших країн Європи (Бельгії, Нідерландів, Франції, Німеччини тощо). Найближчі аеропорти для туристів, які починають подорож з України, - а/п Польщі, Молдови, Румунії, Угорщини.

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

Заказ тура