Солодка осінь в Бургундії

52 456 грн
1199
€EUR
11 днів
Маршрут

Гарантований тур: Перемишль - Прага - Нюрнберг - Баден-Баден - Фрайбург - Діжон - Бон - Кло де Вужо - Флавіньї-сюр-Озерен - Шатонеф - Семюр-ан-Осуа - Нансі - Вісбаден - Дрезден - Перемишль

Тип туру
Автобусні тури Європою, Екскурсійні тури, Тури з феєричними гідами, Тури восени, Ф-16 від Феєрії

Бургундія  - один із найбільш гордовитих, бунтівних і прекрасних регіонів Франції. Вона славнозвісна своїми звитягами за незалежність, відвертою демонстрацією окремішності і автентичністі, що підкріплюється унікальною історичною спадщиною та найкращими винами у світі. 

Пропонуємо le meilleur tour de Bourgogne - один із найкращих турів Феєрії, продуманий прискіпливо і детально з натхненням і смаком. 

Це буде змістовне пізнання регіону: з його архітектурними шедеврами і мистецькою спадщиною в Діжоні і Боні, романтичною тональністю провінційних Флавіньї-сюр-Озерен - Шатонеф - Семюр-ан-Осуа, і, звісно, з дегустаціями, як в Кло де Вужо. 

Дегустувати вино по-справжньому означає смакувати його історію, його символічну та миротворчу силу. Адже єдине, що пізнала лоза - це її місце на землі. І ці знання про людей і свій край вона віддала у вино. Ласкаво просимо до Бургундії!

Дорогою туди/назад відвідуємо Брно, Прагу, Нюрнберг, Фрайбург, Нансі, Вісбаден (з купальнями), Дрезден, Ченстохова. 

Автор туру та гід - Валентина Захаренко. 

У вартість входить
10 ночей у готелях 3*;
Харчування - сніданки;
Проїзд за вказаним маршрутом;
22
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Перемишля;
Медична страховка;
22
Вх.квитки, додаткові екскурсії, дегустації;
22
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Гарантований тур: Перемишль - Прага - Нюрнберг - Баден-Баден - Фрайбург - Діжон - Бон - Кло де Вужо - Флавіньї-сюр-Озерен - Шатонеф - Семюр-ан-Осуа - Нансі - Вісбаден - Дрезден - Перемишль
День 1
Перемишль - Прага

Прибуття потягом 53 у Перемишль о 06:30. Зустріч біля входу на центральному вокзалі.

Посадка в автобус. Переїзд в Прагу.

Дорогою можливий заїзд в Брно, для прогулянки і на каву.

Ніч у готелі в Празі.

День 2
Прага - Нюрнберг

Сніданок.

Пішохідна екскурсія Прагою: Вацлавська і Староміська площі, Карловий міст. Ви побачите Порохові ворота, Ратушу і знаменитий Орлій - астрономічний годинник, Тинський собор, будинок, де народився письменник Франц Кафка, храм Святого Мікулаша, Паризьку вуличку, Єврейський квартал, площу Хрестоносців з червоною зіркою. А також Королівське місто Градчани.

Вільний час у Празі на обід.

Переїзд в Нюрнберг. Ніч у готелі.

День 3
Нюрнберг - Баден-Баден

Сніданок.

Переїзд у славетне імперське місто Нюрнберг, «таємну столицю Німеччини».

Оглядова пішохідна екскурсія по Нюрнбергу з оглядом імператорської фортеці Кайзербург, церкви святого Зебальдуса, ренесансної Ратуші, собору Пресвятої Богородиці, «Прекрасного фонтану», церкви святого Лаврентія, Будиночка ката, філософського "фонтану Чеснот" і дотепного фонтану "Шлюбна карусель".

Вільний час.

Переїзд в Баден-Баден. Ніч у готелі.

День 4
Баден-Баден - Фрайбург - Діжон

Сніданок. Прогулянка по Баден-Бадену. 

Переїзд у Фрайбур, перлину Німеччини, місто з багатою історією і великою кількістю легенд.

Місто оточують мальовничі виноградники і гори, тут надзвичайно чисте повітря і чарівна природа. Недаремно все населення Німеччини ділиться на дві частини: ті, хто мріє жити у Фрайбурзі і ті, хто тут живе.

Огляд Фрайбурзького кафедрального собору.

Швейцарський історик Буркгардт сказав, що 116 метрова вежа церкви завжди залишатиметься найкрасивішим шпилем на планеті. Його слова часто можна почути у перекрученій формі, що ця вежа є найкрасивішою у всьому Християнстві.

Переїзд у Діжон. Ніч у Діжоні.

День 5
Діжон

Сніданок.

Екскурсія по місту Діжон. 

Діжон – столиця Бургундії, і одне з найкрасивіших міст Франції. Неперевершено різноманітний у своєму стильовому рішенні, Діжон дивним чином об'єднує у прекрасний ансамбль такі зовнішньо різні фахверкові будиночки, класичні французькі особняки, готичні собори й мальовничі площі й створює дуже романтичну французьку атмосферу.

Огляд головних визначних пам'яток міста: Тріумфальна арка, собор Св. Венігна, церква Св. Філіберта, будівля парламенту Діжона, палац герцогів Бургундських, церкви Сен-Етьєн і Сен-Мішель, музей Рюда...

Вільний час для шопінгу, відвідування музеїв і дегустацій.

Ніч у Діжоні.

День 6
Діжон (Бон - Кло де Вужо)

Сніданок.  Вільний день у Діжоні (музеї та шопінг)

Факультативна екскурсія «Перлини винної дороги Гранд Крю: Бон, Вон Романе, замок Кло де Вужо» (50 євро з вх.квитком у Кло де Вужо).

Дегустація 5 видів вина в Кло де Вужо  - 20 євро.

La Route des Grands Crus - популярний туристичний маршрут виноградними угіддями Grand Cru, який часто називають «Елисейськими полями» Бургундії. Ця дорога відкриє нам секрети виноробства і тонкощі бургундських вин.

Краєвиди «Золотого пагорбу» - так називають його через колір осіннього виноградного листя - слугують візитівкою Бургундії.

Огляд найгарніших місць по маршруту + дегустації бургундського (за додаткову плату):

Бон – винна столиця Бургундії та департаменту Кот Дор. Саме в Боні знаходилася резиденція герцогів Бургундських до перенесення столиці герцогства в Діжон.

Бон відіграє ключову роль у виноробному виробництві усієї Франції, а щорічний винний аукціон у хоспісі Бона є головним у країні.

Огляд історичного центру міста багатого на унікальну історичну та архітектурну спадщину: ринок, беффруа і Нотр-Дам.

Відвідування головної визначної пам'ятки міста – відомого на весь світ госпіталю, або богадільні Готель Дьє, з характерним різнобарвним дахом, який став символом Бона (вхідний квиток додатково).

Зупинка в містечку Вон Романе для фото прекрасних краєвидів.

Відвідини Кло де Вужо.

Замок Кло де Вужо - духовне джерело вин Бургундіі. Цистеріанські монахи абатства Сіто побудували цей замок на найвищій точці Кот де Нюі, розпочали тут виноробну справу, і цим заявили про своє домінуюче місце у світі вин Бургундії. Виноградники Кло де Вужо знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Огляд готично-ренесансних будівель, погребів і дегустаційних зал замку.

Архітектурна цілісність замку і особливий дух лицарів Братства дегустаторів, штаб-квартира яких знаходиться саме тут, приваблює поціновувачів історії та визначає імідж Бургундії загалом.

Повернення в Діжон. Ніч у Діжоні.

День 7
Діжон (Флавіньї-сюр-Озерен - Шатонеф - Семюр-ан-Осуа)

Сніданок. Вільний день в Діжоні.

Охочим - додаткова екскурсія «Шарм провінційної Бургундії: Шатонеф, Флавіньї сюр Озерен, Семюр ан Осуа» (40 євро).

Флавіньї-сюр-Озерен – крихітне середньовічне містечко в Бургундії, яке прославилося завдяки зйомкам фільму «Шоколад». Також містечко відоме своїми анісовими цукерками, які вже багато років виробляються в місцевому абатстві.

Шатонеф - чарівне середньовічне містечко, побудоване в горах. Головна визначна пам'ятка -  замок Шатонеф, зовнішній вигляд якого практично не змінився з моменту спорудження (відвідини замку за додаткову плату)

Семюр-ан-Осуа - це такий собі портал в минуле, де можна побачити, якою була Бургундія сотні років тому. В первісному вигляді збереглися собор Нотр-Дам (XIII століття), замок на пагорбі (XIII століття), а також мости Джолі, Пінар і Мініре, яким Семюр зобов'язаний своєю фотогенічністю.

Повернення в Діжон. Ніч в Діжоні.

День 8
Нансі

Сніданок.

Виїзд з Діжону. Відвідування міста Нансі.

Нансі- один зі старовинних культурних центрів Франції, столиця герцогської Лотарингії, нині - економічна столиця регіону і головне університетське місто країни.

Нансі - місто з тисячолітньою історією, розташоване на старовинних торгових шляхах, що перетинають Західну Європу з півночі на південь та зі сходу на захід. Упродовж кількох століть Нансі служив столицею незалежного герцогства Лотарингія, приєднаного до Франції у другій половині XVIII століття. Архітектурний образ міста склався, в основному, в епоху Ренесансу, бароко та класицизму.

Огляд головних визначних пам'яток Нансі: площі Станіслава, церкви Сен-Франсуа-де-Кордельер, воріт Порт-де-ла-Краф, парку Періньер.

Ніч у готелі на території Німеччини.

День 9
Вісбаден

Сніданок.

Переїзд у Вісбаден. Екскурсія містом з можливістю відвідати терми.

Вісбаден - головне місто однойменної округи пруської провінції Гессен-Насау, один з найстаріших бальнеологічних курортів Європи. 

Назва міста означає «Лугові ванни», адже тут знаходиться 26 гарячих і декілька холодних термальних джерел. Саме цим лікувальним джерелам місто завдячує своїм процвітанням. 

Прогулянка містом з оглядом головних історичних пам’яток. Час на відвідини купалень (вхідний квиток додатково).

Переїзд в Дрезден. Ніч в готелі.

День 10
Дрезден

Сніданок. 

Екскурсія по Дрездену.

Дрезден - це місто, яке після цілковитого зруйнування під час Другої Світової війни,  постало з руїн і цим здивувало весь світ.

Місто бароко, яке називають «Флоренцією-на-Ельбі», вражає своєю красою. Огляд Театральної площі, палацу Цвінгер, Георгенбау (палацової церкви), тераси Брюля, Фрауенкірхе, Золотого вершника, Хофкирхе, панно курфюрстів.

Вільний час для прогулянок і відвідування музеїв.

За бажанням - відвідування Дрезденської галереї - однієї з найбільших у світі галерей живопису, яка стоїть в одному ряду з Лувром. Перлини галереї - легендарна Сікстинська мадонна Рафаеля і знаменита «Шоколадниця» Жана Етьєна Ліотара. 

Переїзд у Польщу. Ніч в готелі у Вроцлаві.

День 11
Перемишль - Ваше місто

Сніданок.

Переїзд у Перемишль. Виїзд потягом 54 о 20:28.

Заказ тура