Гарантований тур. Різдвяна казка: Страсбург, Нюрнберг, Прага (10 днів, автобус)

49 639 грн
1199
€EUR
1299 €
10 днів
Маршрут

Гарантований тур: Перемишль - Краків - Брно - Прага - Нюрнберг - Баден-Баден - Страсбург (Кольмар - Егішем - Рикевір - Рибовілле) - Гайдельберґ - Бамберг - Мейсен - Вроцлав - Перемишль

Дати

Опис туру

Друзі, ми раді представити найказковіший і найріздвяніший тур Феєрії! Старовинні замки, веселі виноробні райони, аристократичні європейські курорти, смак вишуканого французького вина... Ні, це не сон: це – складники довершеного туру до Франції! На вас чекає захопливий казковий Ельзас – місце, де можна забути про реальність і дозволити собі на кілька днів поринути в казку, а може навіть загубитись в ній.

Відвідаємо столицю європейської аристократії Баден-Баден, прогуляємось знаменитою на весь світ винною дорогою Франції з розкішними дегустаціями вин, насолодимось неповторною атмосферою Страсбурга і зустрінемо найсвітліше свято зими в легендарній Різдвяній столиці Європи - Страсбурзі! Мандрівку довершує відвідання деяких захопливих міст Чехії, Польщі й Німеччини.

Дивовижна, нереальна краса, щедро приправлена ​​казковою атмосферою Різдва! Не сумнівайтесь: ви повернетесь додому, закохані в мандри, зокрема – в унікальний шарм Франції. Буде дуже смачно і дуже красиво!

У вартість входить
9 ночей у готелях 3*;
Харчування - сніданки;
Проїзд за вказаним маршрутом;
22
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Перемишля;
Медична страховка;
22
Вх.квитки, додаткові екскурсії, Різдвяна вечеря;
22
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
 

Бере участь в акціях

До кінця акції залишилось:
1 тиждень 4 дні
Гарантований тур: Перемишль - Краків - Брно - Прага - Нюрнберг - Баден-Баден - Страсбург (Кольмар - Егішем - Рикевір - Рибовілле) - Гайдельберґ - Бамберг - Мейсен - Вроцлав - Перемишль
День 1,19.12 (вт)
Перемишль - Краків - Брно

Прибуття у Перемишль потягом №51 о 05:53 за розкладом. Зустріч біля входу на центральному вокзалі. (Також, ви можете приїхати потягом 705 о 04:54)

Посадка в автобус. Переїзд у Краків. Прогулянка містом.

Переїзд на територію Чехії. Ніч у готелі в Брно.

День 2, 20.12 (ср)
Прага - Нюрнберг

Сніданок. Переїзд в Прагу.

Пішохідна екскурсія у Празі з оглядом головних пам’яток: Вацлавська і Староміська площі, Карловий міст. Ви побачите Порохові ворота, Ратушу і знаменитий Орлій - астрономічний годинник, Тинський собор, будинок, де народився письменник Франц Кафка, храм Святого Мікулаша, Паризьку вуличку, Єврейський квартал, площу Хрестоносців. А також Королівське місто Градчани.

Вільний час у Празі на обід.

Переїзд у славетне імперське місто Нюрнберг, «таємну столицю Німеччини».

Ніч у готелі.

День 3, 21.12 (чт)
Нюрнберг - Баден-Баден

Сніданок.

Оглядова пішохідна екскурсія по Нюрнбергу з оглядом імператорської фортеці Кайзербург, церкви святого Зебальдуса, ренесансної Ратуші, собору Пресвятої Богородиці, "Прекрасного фонтану", церкви святого Лаврентія, Будиночка ката, філософського "фонтану Чеснот" і дотепного фонтану "Шлюбна карусель".

Переїзд в Баден-Баден.  

Баден-Баден - відоме на увесь світ затишне німецьке курортне містечко. Прославили його термальні джерела, цілюща сила яких була знана ще римлянами. "Літня столиця Європи", куди вся європейська еліта приїжджала відпочити та попити лікувальної води, зберегла особливий дух і донині.

Прогулянка містом. Вільний час. 

За бажанням - відвідування терм "Каракалла" (вхід платний). Це сучасний термальний комплекс із першокласним обладнанням, який пропонує відкриті та криті басейни з підводною течією, гроти, водоспади, повітряно-вуглекислі ванни; сауни тощо.

Ніч у готелі.

День 4, 22.12 (пт)
Баден-Баден - Страсбург

Сніданок. Переїзд у Страсбург. 

Страсбург - центр провінції Ельзас і найбільший центр культурного, наукового та парламентського життя Європи. Це місто, де Йоганн Гутенберг винайшов друкарський верстат; де розташовано один із найвищих Кафедральних соборів світу; де знаходиться один із найстаріших міських кварталів "Маленька Франція" з неповторними ельзаськими будинками, шлюзами на каналах, майстернями та затишними площами.

Екскурсія по Страсбургу.  Огляд знаменитого Страсбурзького собору. 

Вільний час. Ніч у готелі.

День 5, 23.12 (сб)
Страсбург (Кольмар - Егішем)

Сніданок. Вільний час у Страсбурзі.

Факультативна екскурсія в Кольмар і Егішем (Егісхайм) - 50 євро.

Переїзд у Кольмар. Екскурсія містом.

Кольмар - архітектурний музей просто неба, місто розкішної архітектури ельзаської знаті з помітним впливом смаків та традицій сусідньої Німеччини. Охайні будиночки в стилі фахверк (коломбаж) з мистецькими вивісками художника Ансі притулилися один до одного на вузьких вуличках, як і триста років тому. Саме тут народилися легендарний художник і гравер Мартін Шонгоер (його роботи можна побачити у музеї Унтерлінден) та скульптор Фредерік Бартольді (його дім-музей можна відвідати).

Огляд середньовічного центру міста, району рибалок, будинків-шедеврів - будинок Голів, Пфістера, Адольфа тощо.

Вільний час на обід та відвідини музеїв.  

Переїзд в Егішем. 

Егішем (Егісхайм) - містечко казкової архітектури, жива декорація до спектаклю з життя Середньовіччя, відомий центр виробництва ельзаського вина. Егісхайм входить в асоціацію "Найкрасивіших сіл Франції". Вільний час для прогулянки та дегустації вина.

Повернення у Страсбург. Ніч у готелі.

День 6, 24.12 (нд) - Святкування Різдва
Страсбург

Сніданок. Вільний день для прогулянок, музеїв, шопінгу.

Святкування Різдва.

Ніч у готелі.

День , 25.12 (пн)
Страсбург (Рикевір - Рибовілле) - Баден-Баден

Сніданок. Виселення з готелю.

За бажанням - прогулянка на катері по річці Іль (25 євро).

Огляд Європейського кварталу в Страсбурзі - місця знаходження Європарламенту, Ради Європи, Європейського суду захисту прав людини.

Вільний день для прогулянок Страсбургом.

За бажанням - екскурсія “Перлини винної дороги Ельзасу” з відвідуванням містечок Рикевір і Рибовілле (40 євро).

Рикевір і Рибовілле - містечка особливого ельзаського колориту і шарму. Здається, що вони зійшли зі сторінок старої доброї казки: фахверкові будиночки з високими дахами, на яких облаштували свої гнізда лелеки; грайливі вивіски, старовинні  фонтани й лабіринти старовинних вуличок, по яких смачно розливаються духмяні аромати вина та ельзаських смаколиків.

Час для обіду.

Переїзд в Баден-Баден. Ніч у готелі.

День 8, 26.12 (вт)
Баден-Баден - Гайдельберґ - Бамберг

Сніданок. Переїзд у Гайдельберґ. Екскурсія містом.

Переїзд у Бамберг.

Вечірня прогулянка у місті Бамберг.

Баварське місто Бамберг поетично називають "Франконський Рим", адже розташований він на 7 пагорбах на річці Реґніц. В ньому гармонійно поєднуються готика та бароко, сучасність та традиції, релігійні споруди та освітні заклади. Тут знаходяться 11 пивоварень. Найстаріша з них колись розміщувалася у стінах храму Святого Михаїла, ченці якого винайшли знаменитий сорт пива "Раухбір".

До сьогодні місто оповите легендами, казками й містикою. Вони надають цьому місцю особливого шарму. Гарні краєвиди, автентичний характер і якась найвища сила, яка віддано оберігає місто, наповнюють Бамберг чарівною атмосферою.

Ніч у готелі в місті Бамберг.

День 9, 27.12 (ср)
Мейсен - Вроцлав

Сніданок.

Переїзд у Мейсен. Прогулянка містом.

Мейсен - симпатичне місто, яке здобуло славу центру фарфорової промисловості.  У Мейсені зберігся особливий дух середньовіччя - вузенькі вулички, барвисті будиночки, старовинний замок. Під час прогулянки ви побачите будівлю Ратуші, збудовану у XV столітті, готичний кафедральний собор, церкву Фрауенкірхе з порцеляновими дзвонами.

Переїзд на територію Польщі. Ніч у Вроцлаві.

День 10, 28.12 (чт)
Вроцлав - Перемишль

Сніданок.

Екскурсія Вроцлавом - одному з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости й канали Вроцлава - прекрасне місце для романтичних прогулянок.

Переїзд у Перемишль. Виїзд потягом №52 о 20:28 (або потягом 716 о 23:30).

Додаткова інформація

Можливе приєднання до туру по маршруту в Кракові / Нюрнберзі / Страсбургу

УВАГА! Податок на проживання (сіті-такс) оплачується готівкою гіду перед поселенням у готель.

Заказ тура