Осінь в Італії (8 днів, автобус)

31 001 грн
699
€EUR
799 €
8 днів
Маршрут

Мукачево - Егер, Долина Красунь - Любляна - Тревізо - Рим (Ватикан - Тіволі - Вілла д'Есте) - Сан-Марино - Венеція - оз.Балатон - Мукачево

Тип туру
Автобусні тури Європою, Тури з феєричними гідами, Екскурсійні тури, Тури восени
Дати

Кращим і найбільш влучним синонімом до "Італії" буде "краса". Італія – це осередок усього найпрекраснішого, що тільки могли створити Природа і люди. Її неможливо побачити й пізнати всю: адже що більше подорожуєш Італією, то більше відкриваєш наймальовничіших куточків, гідних захоплення.

Незліченна кількість пам'яток античності, Середньовіччя, епохи Відродження і Реформації... З кожним разом ця країна відкривається мандрівникам по-новому. Італія завжди знайде, що вам показати та чим здивувати - любов, пристрасть, мода, історія, музика, романтика, знаменита середземноморська кухня і багато іншого. Але головне, звичайно ж - неперевершена італійська архітектура і музеї з колекціями шедеврів світової класики. 

Додайте до цього загальновизнану думку, що Італія – це гастрономічний рай і Мекка для любителів шопінгу, і ви зрозумієте: в Італію необхідно їхати завжди, у будь-яку пору року і за будь-яким маршрутом!

Гід - Олена Шайдуліна

У вартість входить
7 ночей у готелях 3-4*;
Харчування - сніданки;
Проїзд за вказаним маршрутом;
22
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Мукачева;
Медична страховка;
22
Вхідні квитки, додаткові екскурсії;
22
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
 

Бере участь в акціях

Мукачево - Егер, Долина Красунь - Любляна - Тревізо - Рим (Ватикан - Тіволі - Вілла д'Есте) - Сан-Марино - Венеція - оз.Балатон - Мукачево
День 1
Мукачево - Егер, Долина Красунь

Радимо скористатись потягом  №029К Київ-Ужгород (за умови прибуття в Мукачево до 06:15 ранку за розкладом).
Потяг Київ-Ужгород (029К) вирушає о 19:23, прибуття в Мукачево о 06:16 за розкладом

Збір групи на вокзалі в Мукачеві, посадка в автобус. Перетин кордону з Угорщиною.

Дорогою - відвідування погребів з дегустацією вин, у Долині Красунь в Егері (25 євро).

Місцевість навколо Егера з давних часів відома своєю виноробною продукцією, адже розташування міста біля підніжжя гірського масиву створює унікальний клімат, сприятливий для вирощування різних сортів винограду.

Долина Красунь - це чарівне міні-містечко, розташоване на околиці Егера, де знаходиться близько 200 винних погребів. Тут можна спробувати найзнаменитіші місцеві вина - "Дівчина з Егера" і "Егерська бичача кров" (Egri Bikaver) та інші. Вина в більшості своєї – червоні. За місцевою легендою, свою назву передмістя отримало завдяки тому, що чоловікам, які вже добре відпочили і випили в погребах, будь-яка жінка здавалася справжньою красунею.

Переїзд через Будапешт на ночівлю.

Розміщення у готелі на території Угорщини. Поселення. Відпочинок.

День 2
Любляна - Тревізо

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд до Любляни. Любляна - столиця Словенії, затишне місто, яке за особливий шарм називають "маленькою Прагою". Огляд Старого міста, набережної Любляниці, площі Прешерна і замка Люблінський Град.

Вільний час на обід.

Переїзд в м. Тревізо (Італія). Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 3
Рим

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Рим. Розміщення в готелі. Вільний час.

У другій половині дня - оглядова екскурсія у Римі. 

Рим - столиця Італії, одне з найдавніших міст світу і стародавня столиця Римської Імперії. Протягом півтора тисячоліть місто було ареною значних історичних подій і культурним центром Європи, а для католиків нічого не змінилось і по цей день. На оглядовій екскурсії Римом ми побачимо Іспанські сходи, фонтан ді Треві, Пантеон, центральну вулицю Корсо, площу Венеції, Капітолійський пагорб, римські Форуми, Колізей.

Вільний час.

Зверніть увагу: пересування по Риму міським транспортом.

В Римі можна придбати картку Рома-пасс, коштує 36 євро, – дає можливість відвідати безкоштовно 2 музея на вибір (крім Ватикану), на всі інші знижка + безкоштовний проїзд на будь-якому виді транспорту. Дійсна три дні з моменту активації (це може бути перший вхід в музей або перша поїздка на транспорті).

Ніч у готелі в Римі.

День 4
Рим (Ватикан)

Сніданок у готелі. Вільний день у Римі.

Запрошуємо усіх охочих на факультативну екскурсію в Музеї Ватикану (65 євро, пересування по Риму міським транспортом).

Зверніть увагу: участь у факультативній екскурсії до Ватикану необхідно підтверджувати заздалегідь (одразу при замовленні туру, для бронювання квитків).

Ватикан – найменша у світі незалежна держава, анклав посеред Риму, у ньому розташовані найвищі органи управління римо-католицькою церквою, в тому числі й резиденція Папи Римського. На екскурсії ви відвідаєте комплекс Музеїв Ватикану – їх колекції створені Римськими папами та зберігають художні роботи класичних майстрів, включаючи твори епохи Відродження. 

Ніч у готелі в Римі.

День 5
Рим (Тіволі - Вілла д'Есте)

Сніданок у готелі. Вільний день у Римі для відвідування музеїв, прогулянок містом та шопінгу.

Пропонуємо факультативну екскурсію в Тіволі і Віллу Д'Есте (50 євро).

Тіволі - стародавнє місто, древніше навіть за Рим. Воно було засноване у ХІІІ столітті до н.е. і носило назву Тібур. 

Віллу д’Есте справедливо називають шедевром італійського Відродження. Тут все було створено з глибоким філософським змістом. Скажімо, сад задумувався як сад німф Гесперид, присвячений Гераклові, міфічному прародичеві роду д’Есте. Від Геракла вели дві символічні дороги - Чеснот та Гріха. Центральною також була фігура Венери, як втілення любові земної та небесної. І всюди мелодійно «співали» фонтани.

Ніч у готелі в Римі.

День 6
Сан-Марино

Сніданок, виселення з готелю.

Переїзд у Сан-Марино. Прогулянка містом з оглядом площі і церкви святого Франциска, площі Тітано і площі Свободи, палаццо Публіко, базиліки дель Санто, середньовічних фортифікацій, а також найцікавіших місцевих музеїв. .

Сан-Марино – одна з найменших країн світу та найстаріша держава Європи, що з усіх боків оточена територією Італії. Ми відвідаємо її мальовничу столицю – місто Сан-Марино, пройдемось вузькими середньовічними вуличками, вийдемо на площу Свободи, побачимо палац Капітанів, пам’ятник Джузеппе Гарібальді, базиліку святого Маринуса, вежі Честа і Монтале – символи Сан-Марино.

Вільний час.

Переїзд у регіон Венето. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 7
Венеція

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Венецію – «прекрасне місто на воді».

Венеція – королева Адріатики, місто, яке часто порівнюють зі скринькою, наповненою коштовностями, найдивовижніше і найзнаменитіше місто в Італії, що розкинулось на більш ніж сотні острівців, пов'язаних між собою численними мостами. Величні і прекрасні палаци утворюють химерний і таємничий світ, де відчужена витонченість готики розташована по сусідству з пишною розкішшю бароко. Всюди чути плескіт води, яка, омиваючи цоколі будівель, відбиває архітектурні шедеври.

Це місто кіно- та театральних фестивалів, художніх виставок та карнавалів. Головним транспортом є водні трамваї та гондоли, а шедеври архітектури віддзеркалюються у водній гладі. 

Оглядова екскурсія по місту. Трансфер до площі Святого Марка по венеціанській лагуні (30 євро). Пішохідна екскурсія центром міста з оглядом площі та собору Святого Марка, Палацу дожів, Часової вежі, моста Ріальто.

Собор Святого Марка, один з найкращих зразків візантійського стилю, вважається символом міста і є частиною архітектурного ансамблю площі Сан-Марко. У соборі знаходиться безліч цінних предметів мистецтва, вивезених з Константинополя за часів хрестових походів. В їх числі "золотий вівтар" Пала д`Оро, прикрашений двома тисячами коштовних каменів. У 1987 році собор увійшов до числа об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.

Вільний час.

Переїзд на територію Угорщини. Розміщення в готелі. Відпочинок.

День 8
Балатон - Мукачево

Сніданок у готелі, виселення.

Виїзд до України. Транзитний переїзд Угорщиною до Мукачева. Прибуття на вокзал в Мукачево. Завершення туру.

Додаткова інформація

Зверніть увагу! Участь у факультативній екскурсії до Ватикану необхідно підтверджувати заздалегідь (одразу при замовленні туру, для бронювання квитків)

Заказ тура