Гарантований тур. Гранд тур: Нормандія + Бретань

58 000 грн
1299
€EUR
13 днів
Маршрут

Гарантований тур: Перемишль - Вроцлав - Мейсен - Мец - Париж - Живерні - Руан - Етрета - Онфлер - Довіль - Трувіль - Мон-Сен-Мішель - Канкаль - Сен-Мало (мис Фреель - Перро Гірек) - Дінан - долина Луари - замок Вілландрі - Орлеан - Реймс - Вюрцбург - Дрезден - Вроцлав - Перемишль

Тип туру
Автобусні тури Європою, Екскурсійні тури, Тури з феєричними гідами, Ф-16 від Феєрії, Тури восени, Відпочинок на морі
Дати

Від старовинних замків до величних соборів, від маленьких міст до великих площ мегаполісів! Ви обов'язково знайдете своє натхнення в нашому новому турі через всю Європу. Мальовничі міста Німеччини, Франції, Польщі зберігають справжній дух і скарби минулих століть. 

Ми проведемо вас північною Францією та легендарним узбережжям Ла-Маншу. Розкіш замків, велич соборів, романтика білосніжних скель, історичні артефакти, гордовита Бретань, загадкова Нормандія, романтичні замки в долині Луари і, звісно ж, прекрасна французька кухня! Ви побачите дивовижну перлину "полум'яної" готики - Реймський собор, в якому проходили коронації французьких королів, і справжнє диво Франції, діамант в короні об'єктів ЮНЕСКО - містичне, неповторне, приголомшливе абатство Мон Сен-Мішель!

У вартість входить
Проїзд за вказаним маршрутом;
22
12 ночей у готелях 3*;
22
Харчування - сніданки;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Перемишля;
Медична страховка;
22
Вхідні квитки, додаткові екскурсії;
22
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Гарантований тур: Перемишль - Вроцлав - Мейсен - Мец - Париж - Живерні - Руан - Етрета - Онфлер - Довіль - Трувіль - Мон-Сен-Мішель - Канкаль - Сен-Мало (мис Фреель - Перро Гірек) - Дінан - долина Луари - замок Вілландрі - Орлеан - Реймс - Вюрцбург - Дрезден - Вроцлав - Перемишль
День 1
Перемишль - Вроцлав

Прибуття потягу в Перемишль за розкладом: потяг 51 о 05:53. 

Зустріч біля входу на центральному вокзалі. Посадка в автобус. Переїзд у Вроцлав.

Прогулянка по Вроцлаву - одному з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости і канали Вроцлава - прекрасне місце для романтичних прогулянок. Оглядова екскурсія: Ринкова площа Старого міста, готична ратуша, Тумський острів, стара частина міста з комплексом дивовижних пам'яток.

Вільний час на вечерю.

Ніч у готелі на території Польщі.

День 2
Мейсен

Сніданок.

Переїзд у Мейсен. Прогулянка містом.

Мейсен - симпатичне місто, яке здобуло славу центру фарфорової промисловості.  У Мейсені зберігся особливий дух середньовіччя - вузенькі вулички, барвисті будиночки, старовинний замок. Під час прогулянки ви побачите будівлю Ратуші, збудовану у XV столітті, готичний кафедральний собор, церкву Фрауенкірхе з порцеляновими дзвонами.

Ніч у готелі на території Німеччини.

День 3
Мец - Париж

Сніданок. 

Переїзд в Париж. Дорогою - відвідини міста Мец.

Мец - серце Лотарингії, яке увібрало історію Франції та Німеччини. Це місто-сад, місто-мистецтво з тисячолітньою історією.

Огляд чудового оперного театру, середньовічних мостів Небіжчиків, Нового храму - свідка німецького панування, і собору Святого Стефана, знаменитого середньовічними і сучасними вітражами Марка Шагала і Жака Віллона.

Час на обід.

Прибуття в Париж. Поселення в готель. Для охочих - вечірнє побачення з Парижем.

Можливо організувати вечірню прогулянку на катері по Сені + Нічний Париж (за сприятливої погоди та наявністю часу), 30 євро.

На вас чекає дивовижна екскурсія нічним містом під акомпанемент заворожливої французької музики і чудових віршів про Париж! Ви відчуєте незабутні емоції: щирі, сильні, неповторні!

Вільний час. Ніч у готелі.

День 4
Живерні - Руан

Сніданок. 

Переїзд в Живерні.

Живерні - живописне провінційне містечко, типово нормандське, якому випала доля стати колискою імпресіонізму. Довгі роки життя, які провів тут батько імпресіонізму Клод Моне, перетворили Живерні в центр мистецького паломництва.

Тут життя цвіте розмаїттям фарб, кольорів і квітів. Відвідини дому-музею і саду Моне (вх.квиток 13 євро), а також прогулянка містечком. Охочі можуть відвідати Музей імпресіонізму (вх.квиток 11 євро) та оглянути склеп сім’ї Моне в церкві Сент-Радегонд.

Переїзд в Руан. Екскурсія містом.

Руан - центр регіону Верхня Нормандія, історично столиця усієї Нормандії.

Місто унікальної історії та особливої атмосфери, сумнозвісне як місце страти легендарної Жанни д’Арк. Грандіозна програма щодо відновлення міста оживила його середньовічні вулички, обрамлені фахверковою архітектурою.

Огляд головних пам’яток міста, символом яких є Кафедральний собор, що свого часу надихнув Моне на створення понад 50 полотен з його зображенням.

Руан відомий як місто сотні веж, одна краща за іншу. За наявність унікальної архітектурної та духовної спадщини місто отримало престижний у Франції статус - Місто мистецтва та історіі!

Ніч у готелі в Руані.

День 5
Етрета - Онфлер - Трувіль-сюр-Мер - Довіль

Сніданок.

Переїзд до міста Етрета - мальовничий куточок Верхньої Нормандії на березі Ла-Маншу.

Справедливо вважається, що найкрасивіші кручі Франції знаходяться саме в цьому курортному містечку. Білі фігурні скелі Етрети дуже любив малювати Клод Моне і описувати Гі де Мопассан. Тут Ви можете прогулятися уздовж мальовничого узбережжя, піднятися на скелі, зробити прекрасні фото, а також спробувати смачні мідії в одному з прибережних кафе. Можливе купання (за гарної погоди).

Відвідування міст Онфлер, Довіль та Трувіль.

Онфлер - квітуче узбережжя, старовинний порт, що зберіг свою середньовічну чарівність. Ви побачите стару гавань, дерев'яну церкву Святої Катерини, вулички XIV століття. Також ви матимете можливість продегустувати і купити нормандський напій Кальвадос.

Трувіль-сюр-Мер - красиве і модне містечко з казковими пейзажами та мальовничим портом. Тут любили відпочивати паризькі аристократи та люди мистецтва. Моне та Піссарро знаходили тут натхнення для написання своїх картин.

Довіль - місто-курорт, побудоване герцогом Шарлем де Моні для відпочинку французької знаті в XIX столітті. Прогулянка набережною Планш, де знімався знаменитий фільм «Чоловік і Жінка», огляд казино – центру вечірнього життя Довілю.

Ніч у готелі.

День 6
Мон-Сен-Мішель - Канкаль - Сен-Мало

Сніданок. 

Відвідування абатства Мон-Сен-Мішель, розташованого на скелястому острові (вх.квиток 15 євро).

Це архітектурний шедевр, який не має аналогів у світі. Бухта Мон-Сен-Мішель відома надзвичайно високими приливами. Під час припливу острів оточений водою, а у відлив стає частиною материка.

Заїзд у Канкаль – столицю бретонського устричного промислу. Ми відвідаємо ринок, де продаються найсвіжіші устриці прямо з ферми, і помилуємося пейзажами морських приливів і відливів.

Переїзд у "піратське місто" Сен-Мало. Це портове місто розташоване на березі протоки Ла-Манш в гирлі річки Ранс.

Ніч в районі міста Сен-Мало.

День 7
Сен-Мало

Сніданок.

Екскурсія по Сен-Мало. Огляд середньовічного міста-фортеці, прогулянка фортечними мурами і старими кварталами.

Вільний час для відпочинку у Сен-Мало. Можливе купання в Ла-Манші.

Ви можете відпочити на прекрасних міських пляжах, прогулятися мальовничою набережною. Під час відливу пройти на острів, де похований Шатобріан, завітати до історичного музею міста.

Ніч в районі міста Сен-Мало.

День 8
Сен-Мало (мис Фреель - Перро Гірек)

Сніданок.

Запрошуємо всіх охочих на додаткову екскурсію з відвідуванням мису Фреель та Перро Гірек (50 євро).

Мис Фреель - дивовижний природний ансамбль, мальовниче місце, де ви зможете помилуватися потужними хвилями, що розбиваються об скелястий берег, вдихнути свіжого морського повітря і послухати крики пташок..

Перро Гірек - приголомшує видовищним краєвидом: високі обривчасті береги, вкриті сосновим лісом, і особняки кінця XIX століття, що визирають то тут, то там. Це невелике містечко є кліматичним курортом. Ви побачите каплицю Сен-Гірек XIII в.

Прогулянка "стежкою митників" – мальовнича дорога вздовж моря, буквально з кожної точки якої відкривається чудова панорама на місто Перро-Гірек і фантастично красиву берегову лінію.

Повернення в Сен-Мало. Ніч у готелі. 

День 9
Дінан - Долина Луари - Орлеан

Сніданок, виселення з готелю.

Переїзд до міста Дінан.

Дінан - одне з найцікавіших міст не тільки Бретані, а й усієї Франції. Його було зведено як неприступну фортецю і резиденцію герцогів Бретонських на вершині скелі висотою 75 метрів, оточену трикілометровою фортечною стіною, яку абсолютно не пошкодив час.

Переїзд у долину Луари, яка була центром французького життя в епоху Відродження. Нині це оаза спокою і гармонії, у зачарованих пейзажах якого оживає минуле з його інтригами, змовами та любовними пристрастями. 

Відвідування замку Вілландрі, який славиться на весь світ своїми унікальними трирівневими садами невимовної краси. Замок є чудовим зразки архітектури епохи Відродження (вх.квиток 13 євро).

Переїзд в Орлеан. Ніч в готелі.

День 10
Реймс

Сніданок.

Переїзд в Реймс. Екскурсія містом з оглядом знаменитого Реймського собору.

Реймський собор - шедевр середньовічної архітектури, диво готики і місце коронації французьких королів.

Ніч у готелі на території Німеччини.

День 11
Вюрцбург

Сніданок.

Переїзд у Вюрцбург, «провінцію світового рівня». Захоплююча прогулянка містом з оглядом Нової єпископської резиденції («найкрасивішого попівського будинку в Європі»), собору святого Кіліана, церкви Ноймюнстер і Старого мосту через Майн, середньовічної фортеці Марієнберг і готичної каплиці Богородиці, імпозантної ренесансної Ратуші й елегантного будинку «У сокола».

Вільний час. Ви зможете скуштувати і придбати франконське вино «Штайнвайн», яке має репутацію «найсмачнішого вина у світі».

Ніч у готелі на території Німеччини.

День 12
Дрезден - Вроцлав

Сніданок.

Переїзд у Дрезден.

Екскурсія по Дрездену. Місто бароко, яке називають «Флоренцією-на-Ельбі» і яке слугує зразком відновлення після страшного руйнування у роки Другої Світової війни. Місто вражає своєю красою. Огляд Театральної площі, палацу Цвінгер, тераси Брюля, Фрауенкірхе, Золотого вершника, панно курфюрстів.

Радимо відвідати знамениті музеї Дрездена: Цвінгер, Картинна галерея, Зелене склепіння тощо.

Переїзд на територію Польщі. Ніч у Вроцлаві.

День 13
Перемишль

Сніданок. Переїзд в Перемишль. Виїзд потягом 52 о 20:28.

Заказ тура