Гранд тур: Шампань + Бургундія

57 676 грн
1299
€EUR
13 днів
Маршрут

Перемишль - Вроцлав - Лейпциг - Замок Вартбург - Майнц - Реймс (Дорога ігристого вина - Шалон ан Шампань - Еперне - Овілле) - Труа - Осер - Діжон (Бон - Кло де Вужо - Шатонеф - Семюр-ан-Осуа - Флавіньї-сюр-Озерен) - Фрайбург -  Нюрнберг - Брно - Перемишль

Тип туру
Весняні мандри, Тури з феєричними гідами, Автобусні тури Європою, Екскурсійні тури, Відновлення та реабілітація
Дати

Запрошуємо в наш авторський тур  досліджувати і розкривати секрети французьких регіонів Шампань і Бургундія. Це тур-розрада, тур-натхнення, тур-одкровення і тур-научення, як використати мінуси на користь.

Ми зануримося в священний світ сакральної архітектури Шампані, яка є фундаментальною для всієї Франції. Проїдемо дорогою Шампанських вин, помилуємося охайними рядами виноградників, які є результатом столітніх людських умовлянь норовливої природи, що дозволило перетворити невдале вино на гру і поезію - створивши Шампанське. Ми прогуляємося унікальними лісами Шампані, вивчимо легендарні доми виноробів Поммері та Мерсьє, де побачимо погреби в яких зберігається рідке золото Шампані і, звісно, продегустуємо його.

А далі перемістимось до Бургундії - один із найбільш гордовитих, бунтівних і прекрасних регіонів Франції. Вона славнозвісна своїми звитягами за незалежність, відвертою демонстрацією окремішності і автентичністі, що підкріплюється унікальною історичною спадщиною та найкращими винами у світі. Це буде змістовне пізнання регіону: з його архітектурними шедеврами і мистецькою спадщиною в Діжоні і Боні, романтичною тональністю провінційних Флавіньї-сюр-Озерен - Шатонеф - Семюр-ан-Осуа, і, звісно, з дегустаціями, як в Кло де Вужо. 

Дегустувати вино по-справжньому - означає смакувати його історію, його символічну та миротворчу силу. Адже єдине, що пізнала лоза - це її місце на землі. І ці знання про людей і свій край вона віддала у вино. Мовою легендарного напою можна багато чого розповісти про місцевість, про людей, про сенси і змисловості життя.

Це, без перебільшення, один з найкращих турів Феєрії, продуманий прискіпливо і детально з натхненням і смаком. 

Автор туру і гід - Валентина Захаренко. 

У вартість входить
12 ночей у готелях 3*;
Харчування - сніданки;
Комфортабельний автобус за маршрутом;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Перемишля;
Медична страховка;
22
Вх.квитки, додаткові екскурсії, дегустації;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Сіті-такс, система "Радіогід".
22
Перемишль - Вроцлав - Лейпциг - Замок Вартбург - Майнц - Реймс (Дорога ігристого вина - Шалон ан Шампань - Еперне - Овілле) - Труа - Осер - Діжон (Бон - Кло де Вужо - Шатонеф - Семюр-ан-Осуа - Флавіньї-сюр-Озерен) - Фрайбург -  Нюрнберг - Брно - Перемишль
День 1, 24.05 (пт)
Перемишль - Вроцлав

Прибуття у Перемишль потягом №51 о 05:53 за розкладом.

Самостійне проходження паспортно-митного контролю. Зустріч з гідом в Перемишлі біля виходу із зони митного контролю. Посадка в автобус.

Переїзд у Вроцлав.

Вечірня прогулянка по Вроцлаву - одному з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости і канали Вроцлава - прекрасне місце для романтичних прогулянок.

Вільний час на вечерю.  Ніч у готелі у Вроцлаві.

День 2, 25.05 (сб)
Вроцлав - Лейпциг

Сніданок. Переїзд у Лейпциг.

Лейпциг - важливий культурний та економічний центр Саксонії,  одне з найбільш унікальних і найбільш динамічно зростаючих міст Німеччини. Лейпциг - місто з багатою історією і прекрасною архітектурою. Тут традиції зустрічаються з сучасністю, класична культура з авангардом, а історія з високими технологіями.

Відвідини Монументу Битва Народів (вх.квиток за додаткову вартість). Огляд головних визначних пам'яток Лейпцига, зосереджених в компактному історичному центрі. 

Ніч у готелі на території Німеччини.

День 3, 26.05 (нд)
Замок Вартбург - Майнц - Реймс

Сніданок.

Відвідини всесвітньо відомого замку Вартбург (вх.квиток 15 євро), що знаходиться неподалік Айзенаху. Вартбург - національна пам'ятка німців, "найбільш німецький і найбільш містичний замок з усіх замків Німеччини".

Переїзд в Майнц. Екскурсія містом.

Переїзд у Реймс. Ніч у готелі.

День 4, 27.05 (пн)
Реймс

Сніданок.

Екскурсія по Реймсу з оглядом головних пам'яток міста: знаменитого Реймського собору, палацу То, парку Кольбера, обителі Святого Ремігія.

Реймський собор - шедевр середньовічної архітектури, диво готики і місце коронації французьких королів.

Відвідини культової споруди західного християнства - базиліки Святого Ремігія. Ця неперевершено прекрасна споруда є об'єктом паломництва поціновувачів історії релігії та старовини. Вона включена до списку об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Час на обід.

Охочим, в другій половині дня - відвідини історичної вілли Демуазель, Будинку шампанського Поммері та дегустація шампанського цього легендарного Дому ( вх.квиток з дегустацією 2 келихів шампанського 58 євро).

Вілла Демуазель, один із найцікавіших об'єктів Реймсу. Вона побудована на початку 20 століття у модному стилі ар-нуво і ар-деко.

Дім Поммері створює ексклюзивне шампанське і демонструє те, як мистецтво створення шампанського і сучасне художнє мистецтво можуть співіснувати гармонійно.

Огляд винних льохів дому Поммері прикрашених ліпниною, в яких відмінно зберігаються пляшки з шампанським, а також виставлені авангардові художні інсталяції та мистецькі об'єкти, що були придбані за часів засновниці дому мадам Поммері. Дегустація шампанського, яке вже давно вважається еталонним у світі виробників ігристого вина.

Вільний час. Ніч у готелі в Реймсі.

День 5, 28.05 (вт)
Реймс (Дорога ігристого вина - Шалон ан Шампань)

Сніданок. Вільний день в Реймсі.

Охочим - екскурсія "Чари пейзажів Шампані й Шалон ан Шампань" (45 євро).

Ми проїдемо "Дорогою шампанських вин", яка в'ється природнім парком Монтань де Реймс, з'єднуючи між собою вервичку маленьких містечок, що розташувалися в обіймах строкатих килимів легендарних виноградників і пишних містичних лісів. Пейзажі парку Монтань де Реймс вражають, захоплюють і зачаровують.

Зупинка на дегустацію шампанського і на панорамні фото виноробного регіону біля Маяка Верзене (дегустація оплачується додатково).

Прогулянка стежками лісу Верзі, де зустрічається найбільша популяція букових дерев рідкісної звивистої форми.

Переїзд у Шалон ан Шампань. Екскурсія історичним центром міста, яке завдячує своїм процвітанням виробництву вовняних тканин.

Огляд церкви Нотр Дам ан Во, яка була одним із основних центрів на паломницькому шляху до могили Святого Якова в Сантьяго де Компостела, і сьогодні знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Для охочих - прогулянка на човні мальовничою річкою Мо (15 євро).

Вас очікують заворожливі пейзажі і тунелі з світловими ефектами.

Повернення в Реймс. Ніч у готелі.

День 6, 29.05 (ср)
Реймс (Еперне - Овілле)

Сніданок.

В другій половині дня для охочих - екскурсія в Еперне та Овілле (35 євро).

Еперне - філігранно обрамлене з усіх боків виноградниками і садами "місто-столиця шампанських вин", адміністративний центр виробників ігристого вина.

Прогулянка центральною вулицею Еперне - Авеню де Шампань - Єлисейські поля Шампані. Вздовж цієї знаменитої вулиці знаходяться вишукані маєтки класичних форм, які вже давно є офісами виробників шампанського, як-от Moët и Chandon, Perrier Jouët, Mercier и De Castellane.

Пропонуємо відвідати легендарний будинок шампанського Мерсьє (35 євро).

Це буде незвичайна екскурсія на потязі підземними галереями з шампанським, а нагорі нас очікує дегустація 3х видів шампанського.

Переїзд у мальовниче містечко Овілле, яке асоціюється з іменем легендарного автора шампанського - Дома П'єра Периньйона. Прогулянка вузенькими вуличками середньовічного містечка. Огляд церкви та могили монаха - Дома П'єра Периньйона.

Повернення в Реймс. Ніч у готелі.

День 7, 30.05 (чт)
Реймс - Труа - Осер - Діжон

Сніданок. Переїзд в Діжон. Дорогою - екскурсія містом Труа.

Труа - місто багатого історичного минулого і значущої архітектурної спадщини, історичний центр якого своїми обрисами нагадує корок для шампанського.

Джерелом процвітання Труа багато років були знамениті шампанські ярмарки, які принесли місту славу і бурхливий розвиток. У місті збереглися безліч старовинних будівель зі списку історичних пам'яток Франції. Ця дивовижно видатна спадщина визначила статус Труа як "Місто мистецтв та історії".

Огляд міських особняків й затишних старовинних вуличок, Кафедрального собору Святих Петра і Павла, церкви Святого Нізьє, церкви Сен-Жан-дю-Марше.

Вільний час для прогулянки та шопінгу.

Переїзд в Осер. Прогулянка містом.

Ніч у Діжоні.

День 8, 31.05 (пт)
Діжон

Сніданок.

Екскурсія по місту Діжон.

Діжон - столиця Бургундії, і одне з найкрасивіших міст Франції. Неперевершено різноманітний у своєму стильовому рішенні, Діжон дивним чином об'єднує у прекрасний ансамбль такі зовнішньо різні фахверкові будиночки, класичні французькі особняки, готичні собори й мальовничі площі й створює дуже романтичну французьку атмосферу.

Огляд головних визначних пам'яток міста: Тріумфальна арка, собор Св. Венігна, церква Св. Філіберта, будівля парламенту Діжона, палац герцогів Бургундських, церкви Сен-Етьєн і Сен-Мішель, музей Рюда...

Вільний час для відвідування музеїв і дегустацій.

Ніч у Діжоні.

День 9, 01.06 (сб)
Діжон (Бон - Кло де Вужо)

Сніданок. Вільний день у Діжоні (музеї та шопінг).

Факультативна екскурсія "Перлини винної дороги Гранд Крю: Бон, замок Кло де Вужо" (40 євро з вх.квитком у Кло де Вужо).

La Route des Grands Crus - популярний туристичний маршрут виноградними угіддями Grand Cru, який часто називають "Елисейськими полями" Бургундії. Ця дорога відкриє нам секрети виноробства і тонкощі бургундських вин. Краєвиди "Золотого пагорбу" - так називають його через колір осіннього виноградного листя - слугують візитівкою Бургундії.

Огляд найгарніших місць по маршруту.

Бон - винна столиця Бургундії та департаменту Кот Дор. Саме в Боні знаходилася резиденція герцогів Бургундських до перенесення столиці герцогства в Діжон. Бон відіграє ключову роль у виноробному виробництві усієї Франції, а щорічний винний аукціон у хоспісі Бона є головним у країні.

Огляд історичного центру міста, багатого на унікальну історичну та архітектурну спадщину: ринок, беффруа і Нотр-Дам.

Відвідування головної визначної пам'ятки міста – відомого на весь світ шпиталю, або богадільні Готель Дьє, з характерним різнобарвним дахом, який став символом Бона (вхідний квиток додатково).

Відвідини Кло де Вужо.

Замок Кло де Вужо - духовне джерело вин Бургундіі. Цистеріанські монахи абатства Сіто побудували цей замок на найвищій точці Кот де Нюі, розпочали тут виноробну справу, і цим заявили про своє домінуюче місце у світі вин Бургундії. Виноградники Кло де Вужо знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Огляд готично-ренесансних будівель, погребів, виноградників.

Архітектурна цілісність замку і особливий дух лицарів Братства дегустаторів, штаб-квартира яких знаходиться саме тут, приваблює поціновувачів історії та визначає імідж Бургундії загалом.

Повернення в Діжон. Ніч у Діжоні.

День 10, 02.06 (нд)
Діжон (Шатонеф - Семюр-ан-Осуа - Флавіньї-сюр-Озерен)

Сніданок. Вільний день у Діжоні.

Охочим - додаткова екскурсія "Шарм провінційної Бургундії: Шатонеф, Флавіньї сюр Озерен, Семюр ан Осуа" (40 євро).

Шатонеф - чарівне середньовічне містечко, побудоване в горах. Головна визначна пам'ятка - замок Шатонеф, зовнішній вигляд якого практично не змінився з моменту спорудження (відвідини замку за додаткову плату).

Семюр-ан-Осуа - це такий собі портал в минуле, де можна побачити, якою була Бургундія сотні років тому. В первісному вигляді збереглися собор Нотр-Дам (XIII століття), замок на пагорбі (XIII століття), а також мости Джолі, Пінар і Мініре, яким Семюр зобов'язаний своєю фотогенічністю.

Флавіньї-сюр-Озерен - крихітне середньовічне містечко в Бургундії, яке прославилося завдяки зйомкам фільму "Шоколад". Також містечко відоме своїми анісовими цукерками, які вже багато років виробляються в місцевому абатстві.

Повернення в Діжон. Ніч у Діжоні.

День 11, 03.06 (пн)
Фрайбург

Сніданок.

Переїзд у Фрайбург, перлину Німеччини, місто з багатою історією і великою кількістю легенд.

Місто оточують мальовничі виноградники і гори, тут надзвичайно чисте повітря і чарівна природа. Недаремно все населення Німеччини ділиться на дві частини: ті, хто мріє жити у Фрайбурзі і ті, хто тут живе.

Огляд Фрайбурзького кафедрального собору.

Швейцарський історик Буркгардт сказав, що 116-метрова вежа церкви завжди залишатиметься найкрасивішим шпилем на планеті. Його слова часто можна почути у перекрученій формі, що ця вежа є найкрасивішою у всьому Християнстві.

Ніч у готелі на території Німеччини.

День 12, 04.06 (вт)
Нюрнберг - Брно

Сніданок.

Переїзд у славетне імперське місто Нюрнберг, "таємну столицю Німеччини".

Оглядова пішохідна екскурсія по Нюрнбергу з оглядом імператорської фортеці Кайзербург, церкви святого Зебальдуса, ренесансної Ратуші, собору Пресвятої Богородиці, "Прекрасного фонтану", церкви святого Лаврентія, Будиночка ката, філософського "фонтану Чеснот" і дотепного фонтану "Шлюбна карусель".

Переїзд в Брно. Вечірня прогулянка містом. Ніч у готелі.

День 13, 05.06 (ср)
Брно - Перемишль

Сніданок. Переїзд в Перемишль. Виїзд потягом 52 о 20:28.

Заказ тура