Баден-Баден і цілюща сила Шварцвальду

44 356 грн
999
€EUR
11 днів
Маршрут

Перемишль - Вроцлав - Замок Ксьонж - Байройт - Ротенбург на Таубері - Баден-Баден (Фрайбург - Шварцвальд, Чорний ліс - Оффенбург - Фройденштадт - Тріберг - оз.Тітізее - Шонабах) - Шпаєр - Пльзень - Краків - Перемишль

Тип туру
Тури восени, Автобусні тури Європою, Відновлення та реабілітація, SPA Курорти, Екскурсійні тури, Тури з феєричними гідами
Дати

Цей тур для тих, хто хоче відпочити і водночас пізнати таку прекрасну, але абсолютно незнайому південно-західну Німеччину, звану Шварцвальдом (Чорним лісом). Тур для тих, хто любить самобутні регіони, колоритну архітектуру і незайману природу.

6 ночей у Баден Бадені - це можливість відновитися в термах з цілющою водою (Каракалла і Фрідріхсбад) і поїздити на цікаві екскурсії, щоб дослідити регіон Шварцвальд. 

Дорогою туди/назад відвідуємо Вроцлав, замок Ксьонж, Байройт, Шпаєр і Пльзень. 

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом;
10 ночей у готелях 3*;
Харчування - сніданки у готелях;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Перемишля;
Медична страховка;
22
Вхідні квитки, додаткові екскурсії;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Сіті-такс, Користування системою "Радіогід".
22
Перемишль - Вроцлав - Замок Ксьонж - Байройт - Ротенбург на Таубері - Баден-Баден (Фрайбург - Шварцвальд, Чорний ліс - Оффенбург - Фройденштадт - Тріберг - оз.Тітізее - Шонабах) - Шпаєр - Пльзень - Краків - Перемишль
День 1, 05.09 (чт)
Перемишль - Вроцлав

Прибуття потягу 51 в Перемишль за розкладом о 05:53. Посадка в автобус.

Переїзд у Вроцлав.

Прогулянка по Вроцлаву - одному з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости і канали Вроцлава - прекрасне місце для романтичних прогулянок. Оглядова екскурсія: Ринкова площа Старого міста, готична ратуша, Тумський острів, стара частина міста з комплексом дивовижних пам'яток.

Вільний час на вечерю. Ніч у готелі.

День 2, 06.09 (пт)
Замок Ксьонж - Байройт

Сніданок.

Відвідування замку Ксьонж (вх. квиток від 20 євро).

Замок Ксьонж - найбільший замок у Нижній Силезії, третій за розмірами в Польщі.

Розкішна резиденція багатьох королівських родин, що розташована на околиці міста Валбжиг у надзвичайно мальовничому місті, в оточенні лісів та парків, вражає амбіціями перебудов своїх власників, величчю архітектури і розкішшю інтер'єрів.

Тут історія аристократичної родини фон Хохберг переплітається з таємницями Другої Світової війни.

Огляд замку Ксьонж і його живописного саду.

Переїзд в Байройт - затишне німецьке місто, уславлене своїм Оперним театром і щорічним Вагнерівським музичним фестивалем. У 2012 році його було включено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Екскурсія містом.

Ніч у готелі.

День 3, 07.09 (сб)
Байройт - Ротенбург на Таубері - Баден-Баден

Сніданок.

Переїзд в Баден-Баден дорогою Замків з оглядом Ротенбурга на Таубері.

Ротенбург-на-Таубері - іграшкове середньовічне містечко. Його найвідоміші пам'ятки та цікавинки: церква святого Якова з вівтарем Святої Крові, розкішні старовинні маєтки знаті, помпезні Старв та Нова ратуші, середньовічні фортифікації і найкрасивіший в світі музей Різдва Христова.

Баден-Баден - відоме на увесь світ німецьке курортне містечко. Прославили його термальні джерела, цілюща сила яких була знана ще римлянами. "Літня столиця Європи", куди вся європейська еліта приїжджала відпочити та попити лікувальної води, зберегла особливий дух і донині.

Поселення в готель. За бажанням - відвідування терм "Каракалла" (вхід платний).

Це сучасний термальний комплекс із першокласним обладнанням, який пропонує відкриті та криті басейни з підводною течією, гроти, водоспади, повітряно-вуглекислі ванни; сауни тощо.

Ніч у готелі в Баден-Бадені.

День 4, 08.09 (нд)
Баден-Баден

Сніданок. Екскурсія по Баден-Бадену. Вільний час для релаксу, відновлення і прогулянок живописними природними парками Баден-Бадена.

Охочим - відвідування терм "Фрідріхсбад" (вхід платний).

Ці терми є найстарішими та одними з найкрасивіших в Європі. Величезний палац у стилі Ренесанс із смарагдовими басейнами під гігантським куполом, мозаїчною підлогою і античними колонами слугують прекрасним обрамленням для насолоди купанням і цілковитого релаксу.

Ніч у готелі.

День 5, 09.09 (пн)
Баден-Баден (Фрайбург - Шварцвальд)

Сніданок. Вільний час у Баден-Бадені.

Факультативна екскурсія "Фрайбург і його живописні околиці" (за додаткову вартість).

Фрайбург - перлина Німеччини, місто з багатою історією і великою кількістю легенд. Місто оточують мальовничі виноградники і гори, тут надзвичайно чисте повітря і чарівна природа. Власне все населення Німеччини ділиться на дві частини: ті, хто мріє жити у Фрайбурзі і ті, хто тут живе.

Огляд Фрайбурзького кафедрального собору.

Швейцарський історик Буркгардт сказав, що 116 метрова вежа церкви завжди залишатиметься найкрасивішим шпилем на планеті. Його слова часто можна почути у перекрученій формі, що ця вежа є найкрасивішою у всьому Християнстві.

Підйом канатною дорогою на гору. Прогулянка живописними стежками Шварцвальду.

Шварцвальд вважається справжньою перлиною південно-західної Німеччини. Гірський регіон, що межує з Францією, славиться нескінченними вічнозеленими лісами, мальовничими гірськими озерами, чистими річками та живописними панорамами.

Повернення у Баден-Баден. Ніч у готелі.

День 6, 10.09 (вт)
Баден-Баден (Чорний ліс - Оффенбург)

Сніданок.

Для охочих екскурсія "Чорний ліс - Етнографічний музей - Оффенбург” (за додаткову вартість).

Ми відкриємо абсолютно незнайому південно-західну Німеччину звану Шварцвальдом (Чорним лісом). Проїдемо по Гірській дорозі Природного Парку Шварцвальд з зупинками на оглядових майданчиках з видом на Рейнську долину і гори Вогези на території Франції.

Відвідини Етнографічного Музею Шварцвальда + Музею народного костюма в місті Хаслах. Заїзд на виноробню з дегустацію.

Прогулянка містом Оффенбург.

Оффенбург називають "Воротами в гірський Шварцвальд", "містом свободи" і колискою німецької демократії. Але не меншу славу Оффенбургу принесли його виноградники. Гете писав: "У жодній країні сонце не сяє так яскраво і небо не таке блакитне, як між Рейном і виноградниками Оффенбурга". Зараз місто оточене 2000 га виноградників.

Заїзд на виноробню з дегустацію.

Повернення у Баден-Баден. Ніч у готелі.

День 7, 11.09 (ср)
Баден-Баден (Фройденштадт)

Сніданок. Вільний час у Баден-Бадені.

Для охочих - екскурсія в Фройденштадт (за додаткову вартість).

Відвідини старовинної мідно-срібної шахти (зі спуском під землю і знайомством з виробничими технологіями 16-17 століть). Час на обід.

Прогулянка по Аліпірсбаху з відвідуванням колишнього монастиря і пивоварні.

Ніч у готелі.

День 8, 12.09 (чт)
Баден-Баден (Тріберг - озеро Тітізее - Шонабах)

Сніданок.

Для охочих - екскурсія " Природні і рукотворні шедеври Шварцвальду: Тріберг - озеро Тітізее - Шонабах" (за додаткову вартість).

Переїзд в південний Шварцвальд, в столицю годинникового виробництва місто Тріберг.

Тріберг в Шварцвальді відомий своїм водоспадом, дивовижною природою, а також найбільшим годинником з зозулею, занесеним до Книги Рекордів Гіннеса. Трібергскій водоспад є найвищим і найвідомішим водоспадом в Шварцвальді (163 метри). Багаторівневий каскад водних потоків утворила річка Гутах. Уздовж водоспаду живе безліч чарівних рудих білок, які люблять поласувати горішками.

Переїзд на берег озера Тітізее (невелике мальовниче гірське озеро льодовикового походження)

Прогулянка навколо о.Тітізее. Огляд легендарної церкви Марія ін дер Танне. Зупинка в популярному серед туристів місці - селі Шонабах, де постійно цокає найбільший у світі годинник з зозулею. Відвідини Німецького музею годинників.

Повернення у Баден-Баден. Ніч у готелі.

День 9, 13.09 (пт)
Баден-Баден - Шпаєр - Пльзень

Сніданок.

Переїзд в Чехію. Дорогою - відвідування м.Шпаєр.

Найстаріші міста на території нинішньої Німеччині заснували ще давні римляни. Чимало цих міст уже відзначили свої 2000-річні ювілеї. До таких відноситься і Шпаєр, чию історію започаткував римський військовий табір ще у 10-му році до нашої ери.

Шпаєрський собор - найбільший романський храм Європи - був закладений у Шпаєрі близько тисячі років тому і тісно пов'язаний з історією Німеччини.У тіні Шпаєрського собору, як образно висловлюються німецькі історики, пройшли понад 50 гофтагів і рейхстагів, а в його крипті поховані чотири імператори і чотири королі.

Серед інших визначних пам'яток цього міста - найстаріша міква (єврейська купальня)  на північ від Альп (1120 рік, під охороною ЮНЕСКО), і технічний музей, в якому навіть є радянський космічний корабель "Буран".

Ніч у готелі в Пльзень.

День 10, 14.09 (сб)
Пльзень - Краків

Сніданок.

Екскурсія містом Пльзень з оглядом головних памʼяток міста. Відвідини пивоварного заводу Pilsner Urquell з дегустацією (за додаткову вартість).

Переїзд у Краків.

Вільний час. Ніч у готелі в Кракові.

День 11, 15.09 (нд)
Краків - Перемишль

Сніданок. Оглядова екскурсія по Кракову + прогулянка єврейським кварталом.

Час на обід та відвідування музеїв.

Переїзд у Перемишль. Виїзд потягом 52 о 20:28.

Додаткова інформація

Зверніть увагу: Факультативні виїзні екскурсії здійснюються при бронюванні від 15 осіб

Ви можете приєднатись до туру в будь-якому місті по маршруту в Німеччині та Польщі!

Заказ тура