Вояж в Амстердам

17 760грн.
від 549
EUR
від 599
6 дней

Київ – Брюссель – Амстердам – (Волендам – Заансе Сханс – Роттердам – Делфт – Гаага – Схевенінген) – Брюссель – Київ

Хит сезона

Королівство Нідерланди – за мірками Європи держава невелика, проте яка ж вона цікава! Найтолерантніша, найбезтурботніша, найвеселіша, найпрацелюбніша, і ще купа різноманітних "най-". Країна художників, вчених, першопрохідців, корабелів і просто вільних людей!

На вас чекає Амстердам, місто чарівної архітектури і напрочуд доброзичливих мешканців, у якому ви, можливо, знайдете відповідь на питання, чого тут більше – музеїв чи каналів? (Підказка: майже порівну).

Ви закохаєтесь у Делфт – трохи містичний, загадковий, середньовічний і витончений, так само як і його знаменитий делфтський фарфор. Вас ошелешить Роттердам – місто-працівник і місто-калейдоскоп, який чудово поєднує в собі футуризм і шанобливе ставлення до власної історії. Ви перенесетесь у минуле у Заансе Схансі і Волендамі, і більше не будете дивуватися, чому голандський сир став відомий на весь світ. Ви побуваєте в Гаазі, і зрозумієте, чому саме тут зосереджені міжнародні інституції.

Країна контрастів, країна королів і кораблів, велосипедів і тюльпанів. Країна щирих людей. Нідерланди недарма називають "воротами Європи". Вирушайте разом з нами у вояж в Амстердам – і переконайтеся в цьому самі!

ГИД - ЖАННА БЕРНАЦКА!

Описание тура

Facebook

YouTube

Феєрія мандрів - Val Cenis

Смотрите больше на нашем канале...

Инстаграм