Грайлива Шампань і казковий Ельзас

20 625грн.
від 649
EUR
8 дней

Київ - Брюссель - Реймс - Еперне - Овілле - Cтрасбург - Риквір* - Рибовілле* - Кольмар* - Егішем* - Баден-Баден* - Трiр - Люксембург - Брюссель - Київ

Тут все - справжня казка і жива декорація. Дивна суміш ляльково-пряничних будинків, художніх вивісок наче зі сторінок книжок про принцес, всюдисущих квітів, випічки і вина. І ручні лелеки, що ширяють над казковими же дахами і каналами. Міста, наче застиглі у часі... Дивовижна, нереальна краса, від якої перехоплює подих, і мимоволі закрадається думка: хіба таке може бути в реальному житті?

Може. Це місце називається Ельзас. Либонь, ніде більше в світі (в Європі - так точно) не існує більш казкового, більш мальовничого регіону, аніж ця крихітна, але така прекрасна французька провінція! Повірте, після неспішної подорожі Ельзасом Вам теж забракне слів для опису власних вражень, окрім "казка", "чудо", і "вау!"

Додайте до дбайливо доглянутих фахверкових будинків приголомшливі перлини "пламеніючої" готики - Реймський і Стразбурзький собори, ляльково-неможливі, і все ж-таки цілком реальні мости і палаци Люксембурга, релакс у столиці європейської аристократії Баден-Бадені й знамениту на весь світ винну дорогу Франції з розкішними дегустаціями (яких теж буде чимало) - і ви отримаєте справжню естетичну і гурманську насолоду під назвою "феєрична подорож до Ельзасу і Шампані".

Буде дуже смачно і дуже красиво!

Гід - Валентина Захаренко!

Описание тура

Facebook

YouTube

Феєрія мандрів - Val Cenis

Смотрите больше на нашем канале...

Инстаграм