Семінар-тур "8 березня в Парижі"

20 964грн.
від 637
EUR
6 дней

Київ - Брюссель - Париж - Версаль* - Париж - Київ

Країни: 

Найвідвідуваніше місто світу - його красу й пишноту увічнювали великі письменники, геніальні художники малювали його пейзажі на числених полотнах, талановиті драматурги намагалися відобразити його характер в п'єсах, а композитори розкривали його душу в музиці і піснях. Його риси впізнавані кожною людиною в світі, а концентрація пам'яток така, що неможливо охопити їх ні за день, ні за місяць, ні за рік - життя не вистачить, щоб розкрити всі його таємниці! - і тому до нього повертаються знов і знов.

Він завжди мінливий, різний, неочікуваний - і він завжди святковий і нескінченно романтичний.

Для кожного - свій. Особливий. Твій - Париж!

У вільні від знайомства з Парижем години та під час автобусних трансферів проходитиме юридичний семінар "Захист прав на землю. Як зміняться земельні правовідносини з 2019 року?" (детальна програма за посиланням >>>)

  • Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором упродовж туру. У кожного учасника буде час і можливість в невимушеній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді, знайти рішення практичних кейсів.
  • Додатковий плюс - спілкування з колегами. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.
  • Лекційний матеріал розраховано на 6 годин і викладається в автобусі, під час переїздів у мікрофон гіда, або в конференц-залі готелю, з урахуванням регламенту тура.

Описание тура

Facebook

YouTube

Феєрія мандрів - Val Cenis

Смотрите больше на нашем канале...

Инстаграм