Класична Греція з авіаперельотом

22 214грн.
від 699
EUR
7 дней

Київ - Афіни (Аттика - мис Суніон) - (Егіна - Порос - Гідра) - Дельфи - Каламбака - Метеори - Фермопільська ущелина - Афіни - Мікени - Епідавр - Нафпліон - Афіни - Київ

Країни: 

Щорічно Греціїю відвідують мільйони мандрівників з усього світу. Адже ця сонячна країна, яка подарувала Європі античну культуру й історію, славиться також своєю чудовою природою, численними островами і смачною кухнею. Запрошуємо Вас у насичений тур по Греції! 

За сім днів Ви встигнете познайомитися з легендарними пам'ятками прекрасної Еллади, зануритися в ожилі легенди і міфи Стародавньої Греції, доторкнутися до ранньохристиянських святинь, які щороку відвідують паломники з усього світу, побувати на мальовничих грецьких островах і ближче познайомитися з культурою і багатовіковими традиціями цієї чудової країни. І звичайно ж, багато вільного часу для самостійних прогулянок і шопінгу! 

Беззаперечною перевагою цього туру є польотна програма Київ-Афіни-Київ: Ви подорожуєте Грецією повних чесних сім днів, без жодних часових втрат на дорогу! Ранній виліт дозволить розпочати екскурсійну програму від самого ранку першого дня подорожі, а пізнє повернення додому подарує Вам вільний день в Афінах, сповнений вражень і корисних придбань!

Описание тура

Facebook

YouTube

Феєрія мандрів - Val Cenis

Смотрите больше на нашем канале...

Инстаграм