Класична Італія + відпочинок на морі!

31 778грн.
від 999
EUR
11 дней

Київ – Мілан – Флоренція – Рим – Ватикан – Тіволі – Неаполь – Соренто – Сан-Бенедетто – Кастеллуччо – Норча – Монте Сібелліні – Сан-Марино – Венеція – Верона – Мілан (Мальпенса) – Київ

Запрошуємо Вас у дивовижну подорож Італією! Прекрасний мікс: насичена туристична програма по вишуканих чудових місцях цієї чудової країни в поєднанні з розслабленим відпочинком на пляжі.

Синонім Італії - натхнення і краса. Краса в усьому: природі і музиці, класичній архітектурі і примхливих абрисах берегової лінії, простоті середземноморської кухні і складних нашаруваннях історичних епох, у непомітній легкості прибережних містечок і монументальності шедеврів світової культури. Цю країну по праву можна назвати батьківщиною Ренесансу. Творчий дух, що витає серед вузьких вуличок, надихав Рафаеля, Мікеланджело, Леонардо да Вінчі. Під час туру Ви відвідаєте центри світової культури: Рим, Венецію, Флоренцію, Ватикан, Неаполь, Мілан, Верону, Сорренто, Сан-Марино. На Вас чекають найцікавіші оглядові екскурсії, що розкривають таємниці древніх міст.

І невеличкі приморські міста також не відстаюсь по красі і чарівності від найвідомишних культурніх центрів. Узбережжя Італії налічує величезну кількість мальовничих курортів, серед яких одним з найвідоміших є курорт Сан-Бенедетто-дель-Тронто. Це один з найбільших морських курортів Адріатики, який приймає дуже багато туристів щороку. Курорт заслужено отримав назву "Пальмова Рив'єра". Дуже комфортне містечко з золотими пляжами і теплим морем - що ще потрібно для безтурботного відпочинку?

Гід - Шайдуліна Олена!

Описание тура

Facebook

YouTube

Феєрія мандрів - Val Cenis

Смотрите больше на нашем канале...

Инстаграм