Еспаньйола на шкільні канікули! Домініканська Республіка (12 днів, авіа в ціні)

98 497грн.
від 3499
USD
12 дней

Ла-Романа – Хуан-Доліо – Санто-Домінго – Сан-Крістобаль – Нейба – озеро Енрикільйо – Бараона – Сьєрра-де-Баоруко – Педерналес Кабо Рохо – Бараона – Бані – Салінас – Санто-Домінго – Каса-де-Кампо – острів Саона – Пунта-Кана – Мічес – півострів Самана – Санта-Барбара – Кайо-Левантадо – Пунта-Кана – Ла-Романа

Цей тур повністю складається з приємних несподіванок. Здавалося б, що ще нового можна розповісти про Домінікану? Країна вічного літа з розкішними пляжами, комфортний безпечний відпочинок, доброзичливі щасливі жителі – рай, та й годі!

Але Феєрія вміє дивувати: тільки в цьому турі – ідеально збалансований мікс з відпочинку на Карибському узбережжі та хвилях Атлантичного океану! Тільки в цьому турі – ретельно продумані екскурсійні маршрути на кожен день: якраз, щоб невтомливо і весело показувати Вам таку різну і прекрасну Домінікану.

Тільки в цьому турі за один день Ви перетинаєте чотири кліматичних зони, встигаєте насолодитися купанням з морськими зірками на безлюдному пляжі і кінною прогулянкою в горах. Тільки в цьому турі Ви можете за кілька годин побачити на власні очі весь спектр барв природи: чорні піски, рожеві іскристі копальні, смарагдові джунглі та небесний Ларімар.

Тільки в цьому турі Ви зможете доторкнутися до давньої культури індіанців і познайомитися з історією перших колонізаторів Америки. Тільки в цьому турі Ви підкорите пустельні бархани, щоб просто з них пірнути в прозорий океан.

Тільки в цьому турі Ви зможете порівнювати бухти й острови та обирати кращий. І тільки в цьому турі Ви погодуєте ігуан, пропливете через химерний мертвий ліс, помилуєтеся рожевими фламінго та побачите, як живуть американські крокодили. А якщо пощастить – станете свідком фантастичних ігор горбатих китів!

Феєричний тур для Ваших ідеальних сімейних канікул! Відзначимо: це авторський тур, іншої такої пропозиції Ви просто не знайдете в Україні!

Зручна дата, прямий авіапереліт, готелі 5* AI та можливість непогано заощадити, замовивши тур по акції раннього бронювання. Приємного відпочинку!

  • Вартість програми на людину з авіаперельотом:
  •  
  • при бронюванні та сплаті до 14/02 – 3099 доларів
  • при бронюванні та сплаті до 28/02 – 3299 доларів
  • стандартна ціна (1/2 DBL) – 3399 доларів
  •  

У випадку бронювання від 4-х осіб вимагайте додаткову знижку в нашого менеджера!

  •  
  • Увага! Кількість днів програми вказано без урахування +1 дня повернення, у зв'язку зі зміною календарної доби в польоті.
  •  

Описание тура

Facebook

YouTube

Феєрія мандрів - Val Cenis

Смотрите больше на нашем канале...

Инстаграм