"Музика водоспадів і легенди гірського краю". Колоритні Карпати на травневі свята

3 750грн.
від 3750
UAH
7 дней

Київ/Ваше місто – Івано-Франківськ – Косів – Шешори – Яворів – Річка – Тюдів – Путила – Вижниця – Космач – Коломия – Івано-Франківськ

Эксклюзив

Країни: 

Величні гори й вільні полонини, втаємничені долини і могутні ліси, грайливі водоспади і суворі скелі... Саме тут, на стрімких схилах народжувалися легенди та перекази. Місця сили, де відчуваєш подих природи, зливаєшся з нею і сповнюєшся спокоєм, здоров'ям і мудрістю. Тут б'ється серце України, а в повітрі дзвенить і переливається вічна музика душі нашої батьківщини...

Ласкаво просимо до весняних Карпат! Ідеальна пора року, коли прокидаються усі річки, а числені водоспади набувають найбільшої сили і краси! Сокільські, косівські, шешорські, буковинські і багато інших водоспадів - Ви щодня будете вслухатися в цю музику разом з Феєрією!

Неймовірні краєвиди, синє небо й навіть мінливість погоди залишають незабутні враження і назавжди закарбовуються в пам'яті. А гостинність місцевих господарів, неперевершена за смаками кухня і розмаїття пропозицій для релаксу ще довго після мандрівки будуть збагачувати захопливі розповіді досвідчених туристів і новачків.

Прогуляйтеся шляхами мольфара, помилуйтеся водоспадами і перепочиньте в ґазди полонини. І пам'ятайте: якщо в сонячний день високо в Карпатах Ви загадаєте бажання, що йде від серця, - то воно неодмінно збудеться!

Описание тура

Facebook

YouTube

Феєрія мандрів - Val Cenis

Смотрите больше на нашем канале...

Инстаграм