Феєрія Октоберфесту: пиво, замки, гори і озера

57 676 грн
1299
€EUR
11 днів
Маршрут

Мукачево - Будапешт - Відень - Зальцбург (озерний край Зальцкаммергут: Бад Ішль, Гальштат, Санкт Вольфганг) - Бад-Райхенгаль - Національний парк Берхтесгаден: оз.Кенігзеє, вершина Єннер, палац Герренкімзеє) - Мюнхен (регіон Альгой: Віскірхе, замки Нойшванштайн / Гоеншванґау, оз.Альпзеє) - Баварські Альпи: монастир Етталь, палац Ліндергоф, Обераммергау - Інсбрук - Ваттенс, Світ Сваровскі - долина Вахау - Дьєр - Мукачево

Тип туру
Подієвий туризм, Автобусні тури Європою, Тури восени, Тури з феєричними гідами, Екскурсійні тури
Дати

Запрошуємо в насичену, красиву і справді незабутню подорож до Європи! В цьому турі на вас чекає відвідування Інсбрука, чудового Мюнхена, милого Зальцбурга, і, звісно ж,- найвідоміших і найкрасивіших замків Баварії.

У вартість туру вже включені основні екскурсії по програмі, а також передбачено час для самостійних прогулянок і знайомства з містами.

Під час туру ви відвідаєте «Октоберфест» - це, мабуть, найбільш відоме та масштабне в світі свято, яке супроводжується гучними народними гуляннями. Проводиться щороку на луках Терези в столиці Баварії - Мюнхені.

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом;
10 ночей у готелях 3-4*;
Харчування - сніданки у готелях;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Мукачева;
Медична страховка;
22
Факультативні екскурсії, вхідні квитки;
22
Доплата за одномісне розміщення;
Сіті-такс, користування системою "Радіогід".
22
Мукачево - Будапешт - Відень - Зальцбург (озерний край Зальцкаммергут: Бад Ішль, Гальштат, Санкт Вольфганг) - Бад-Райхенгаль - Національний парк Берхтесгаден: оз.Кенігзеє, вершина Єннер, палац Герренкімзеє) - Мюнхен (регіон Альгой: Віскірхе, замки Нойшванштайн / Гоеншванґау, оз.Альпзеє) - Баварські Альпи: монастир Етталь, палац Ліндергоф, Обераммергау - Інсбрук - Ваттенс, Світ Сваровскі - долина Вахау - Дьєр - Мукачево
День 1
Мукачево - Будапешт

07:30 Збір групи на залізничному вокзалі в Мукачеві. Посадка в комфортабельний автобус. Перетин державного кордону.

Переїзд у Будапешт, «королівське місто на Дунаї». 

Автобусно-пішохідна екскурсія в Будапешті з оглядом монументальної площі Героїв, оригінального замкового комплексу Вайдахуняд, парадного проспекту Андраші і величної базиліки святого Іштвана, грандіозної будівлі парламенту, незабутньої панорами Будайської набережної, Королівського палацу, Рибальського бастіону і церкви короля Матяша.

Вечірній кораблик по Дунаю (30 євро). З келихом шампанського, слухаючи цікаві розповіді, ви побачите набережні та мости величного Будапешта у вечірніх вогнях, почуєте цікаві історії. Нічне місто зачаровує своєю красою і витонченістю... У темних водах Дунаю відбиваються підсвічені міріадами вогнів палаци і театри, сім мостів, що поєднують Буду і Пешт, найкраща панорама на парламент, і ще багато цікавого!

Ночівля в Будапешті.

День 2
Відень

Сніданок у готелі.

Переїзд у Відень - безумовно, одне з найдавніших і найпрекрасніших міст не тільки всієї Європи, а й світу!

Захоплююча автобусна екскурсія містом, під час якої ви побачите найвідоміші і найкрасивіші місцеві пам’ятки - всесвітньо відому Оперу, величну будівлю Парламенту та Драматичний театр, зимову резиденцію Габсбургів - Гофбурґ, а також багато чудових музеїв, галерей і парків.

Під час цікавої прогулянки Старим містом ви зможете помилуватися імператорським палацом з придворною церквою святого Августина, площею Марії Терезії, прогулятись елегантним Грабеном, захопитись колоною Святої Трійці, а також відвідати головну австрійську святиню - неймовірно красивий готичний кафедральний собор Святого Штефана.

Час на обід. 

Пропонуємо відвідати Скарбницю Габсбургів (15 євро + 15 євро вх.квиток) - музей, де зберігаються безцінні артефакти. Ви побачите Корону Священної Римської імперії, Священну Чашу Грааля, окремий зал "Бургундської скарбниці", церемоніальні шати, коштовності та реліквії ордена Золотого Руна та герцогів Бургундських. У тому числі священний "Спис Долі", яким нібито був пронизаний розп'ятий Христос, а також багато інших безцінних предметів. Вони існують, і зберігаються саме тут!

У вільний час можемо відвідати Пратер - Віденський парк розваг.

Ночівля в готелі Відня чи передмісті.

День 3
Зальцбург

Сніданок. 

Переїзд в Зальцбург – "столицю світу", "Північний Рим".

Оглядова пішохідна екскурсія по "місту Моцарта". Ви побачите розкішний бароковий парк і палац Мірабель, грандіозну стародавню фортецю Гогензальцбург, Великий і Малий палац фестивалів, розкішний кафедральний собор, будинок Моцарта та інші відомі пам’ятки.

У вільний час рекомендуємо піднятися на оглядовий майданчик на фортеці й помилуватися чудовою панорамою на місто й Австрійські Альпи, відвідати дуже цікаві музеї, скуштувати смаколики зальцбурзької кухні, придбати приємні сувеніри і знамениті на увесь світ шоколадні цукерки "Моцарткугельн", відвідати монастирський трактир Августінерброй з дуже смачним пивом - це найбільший і найвідоміший пивний сад і трактир Австрії.

Ночівля в Зальцбургу.

День 4
Зальцбург (озерний край Зальцкаммергут: Бад Ішль, Гальштат, Санкт Вольфганг) - Бад-Райхенгаль

Сніданок. 

Факультативна автобусна екскурсія у казковий озерний край Зальцкаммергут (55 євро).

Ви неспішно прогуляєтеся мальовничим містечком Санкт-Вольфганг на березі однойменного озера, а також оглянете чарівне старовинне кельтське селище Гальштат, яке знаходиться під охороною ЮНЕСКО, де зможете оцінити неповторний смак місцевої озерної форелі. 

Крім того, ви відвідаєте всесвітньо відомий аристократичний курорт Бад Ішль – улюблене місце відпочинку австрійських монархів. Тут ви зможете насолодитися неперевершеним смаком приготовленої на грилі озерної форелі, а також скуштувати кращих тістечок і кави від відомої імператорської кондитерської «Цаунер»!

Переїзд в курортне містечко Бад-Райхенгаль.

Пропонуємо відвідування Римських термальних купалень (близько 20 євро).

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 5
Національний парк Берхтесгаден: оз.Кенігзеє, вершина Єннер, палац Герренкімзеє) - Мюнхен

Сніданок.

Феєрична автобусна екскурсія в Берхтесгаденські Альпи (Баварія).

Національний парк Берхтесгаден - єдиний високогірний парк в німецьких Альпах. Екскурсія до Кенігзеє - Королівського озера - найкрасивішого в Баварії. Смарагдове озеро в оправі гір називають фьордом.

Прогулянка на катері озером до каплиці святого Варфоломія (квиток близько 25 євро), а також дегустація озерної форелі гарячего копчення.

Далі на нас чекає захоплюючий підйом канатною дорогою на гірську вершину Єннер (Jenner) (вартість підйому – 45 євро) та панорама на гору Вацман - третю за висотою вершину Німеччини.

Продовжуємо подорож і їдемо в замок короля Людвіга Баварського. Переїзд і відвідини палацу палац Герренкімзеє (вх.квиток 15 євро). Це найбільший та найвеличніший палац і парк "казкового короля" Баварії Людвіга II.

Ночівля в Мюнхені.

День 6
Мюнхен

Сніданок.

Мюнхен – феєрична столиця Баварії, "таємна столиця Німеччини", а також веселе місто футболу, пива і бароко.

Автобусно-пішохідна екскурсія містом з оглядом «мюнхенського Монмартру», Тріумфальної арки, музейного комплексу «нові Афіни на Ізарі», Аркади полководців і Брами перемоги, а також імпозантної барокової церкви св. Гаетано, Старої та Нової королівської резиденцій, величного храму святого архангела Михайла, грандіозної церкви Діви Марії та багатьох інших культурних пам’яток.

Вільний час для відвідування музеїв міста.

Маємо можливість відвідати Мюнхенську резиденцію (20 євро + вх.квиток). Колосальний архітектурний ансамбль являє собою вісім прекрасних будівель, перетворених на величезний музейний комплекс. Тут, немов у дорогоцінній скриньці, зберігаються шедеври, які збирали монархи, герцоги та кюрфюрстри Німеччини. До музейної експозиції відноситься Скарбниця династії Віттельсбахів з незліченними багатствами.

Ввечері ви зможете гідно оцінити відмінний смак баварського пива. Відвідаємо одну з пивних.

Ночівля в Мюнхені.

День 7 - Октоберфест!
Мюнхен

Сніданок.

Вільний день для насолоди Октоберфестом. 

Зверніть увагу: у цей день пересування по місту громадським транспортом.

Під час прогулянок по місту, рекомендуємо також відвідати: Стару і / або Нову пінакотеку (картинні галереї), Гліптотеку (зібрання творів давньогрецької і давньоримської скульптури), Музей техніки, Музей БМВ, літню резиденцію баварських королів Німфенбург, Олімпійський парк. Всі охочі також можуть піднятися ліфтом на знамениту Олімпійську вежу.

Ночівля в Мюнхені.

День 8
Мюнхен (регіон Альгой: Віскірхе, замки Нойшванштайн/Гоеншванґау, оз.Альпзеє)

Сніданок. Вільний день у Мюнхені.

Факультативна екскурсія в романтичний Баварський високогірний регіон Альгой (60 євро).

Підьойм автобусом і фотосесія на підвісному мосту Марії, з якого відкривається найкращий краєвид на Нойшванштайн (Новий Лебединий замок).

Огляд одного з двох величних королівських замків - Нойшванштайн, або Гоеншванґау (вартість вх. квитка в один із замків на вибір – близько 20 євро). 

Після цього - феєричний пікнік на березі дивовижного Альпійського озера.

Далі - відвідування надзвичайно красивої паломницької церкви Страждань Ісуса Христа (Віскірхе), перлина високого баварського бароко. 

(За наявності часу): можливе також відвідування меморіалу святої цілительки Едігни, де поховані мощі відомої в Баварії цілительки Едігни – легендарної онуки славетного київського князя Ярослава Мудрого.

Ночівля в Мюнхені.

День 9
Мюнхен - Баварські Альпи: монастир Етталь, палац Ліндергоф, Обераммергау - Інсбрук

Сніданок у готелі, виселення.

Феєрична автобусна екскурсія в казкові Баварські Альпи з відвідуванням:
- старовинного високогірного бенедиктинського монастиря Етталь, з можливістю купівлі смачного монастирського пива, лікеру і сирів;
- імпозантного королівського палацу Ліндергоф (вх.квиток 20 євро), а також розкішного парку з храмом Венери, Марокканським і Мавританським павільйонами;
- прогулянка неперевершеним баварським селищем Обераммергау, відомому своїми феєричними розписами «повітряного живопису» на будинках і майстерними різьбленими виробами.

Час для обіду.

Переїзд в Інсбрук –  прекрасну столицю Тіроля, місто розкішного бароко, колишню столицю Австрійської імперії й одне з найкрасивіших міст світу.

Оглядова екскурсія містом з оглядом ошатного Придворного саду, грандіозної імператорської резиденції Гофбурґ, імпозантної церкви "Чорних людей біля пустого гробу", неймовірно красивої церкви св. Якова, Золотого даху та інших цікавих пам’яток.

У вільний час ви зможете купити приємні сувеніри і долучитися до багатих традицій смачної тірольської гастрономії.

Ночівля в Інсбруку.

День 10
Інсбрук - Ваттенс, Світ Сваровскі - долина Вахау - Дьєр

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідаємо музей Світ Сваровскі (25євро). 

В австрійському містечку Ваттенс, неподалік Інсбрука, знаходиться розкішний музей «Кришталеві світи Сваровські». Ось де можна сповна насолодитися багатством та розкішшю дорогоцінних кристалів! Вхід до казкового сховища охороняє велетень, з вуст якого постійно ллється водоспад. Всередині на нас чекає лабіринт із 13ти залів. Родзинкою підземної печери є блискуча кімната-кристал з 590 трикутних дзеркал. Кажуть, її відвідувачів огортає неймовірне відчуття щастя та ейфорії.

Переїзд в мальовничу долину Вахау (Австрія). Відвідування старовинного аббатства Мельк - перлини високого австрійського бароко (вхі.квиток 20 євро).

Переїзд в Дьєр на ночівлю.

День 11
Дьєр - Мукачево

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Транзитний переїзд Угорщиною. Прибуття в Мукачево, посадка на потяги (за розкладом). Завершення екскурсійної програми.

Додаткова інформація

Зверніть увагу: виїзд на факультативні екскурсії відбувається за умови бронювання від 15 осіб

Під час подорожі туристична фірма залишає за собою право змінювати готелі по маршруту на готелі такого ж класу й вище. 

Порядок проведення екскурсій за програмою може змінюватися залежно від погодних умов, розкладу роботи музеїв, місцевих свят та інши.

Заказ тура